• $13,5454
  • €15,1296
  • 776.597
  • 1983.18

EYT haberleri  
haberleri

EYT haberleri ile ilgili tüm haberleri ve son dakika EYT haberleri haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz.

2022 EYT çıkacak mı, ne zaman? EYT son dakika gelişmesi var mı?">
2022 EYT çıkacak mı, ne zaman? EYT son dakika gelişmesi var mı?

2022 EYT çıkacak mı, ne zaman? EYT son dakika gelişmesi var mı?

EYT son dakika gelişmeleri yoğun olarak araştırılıyor. Konuya yönelik son açıklama Ak Parti Grup Başkanvekili M. Emin Akbaşoğlu, tarafından yapıldı. Peki, EYT son dakika gelişmesi var mı? 2022 EYT çıkacak mı, son durum nedir? İşte tüm detaylar...

EYT bugün yeni gelişme var mı? EYT son durum ne, çıkacak mı? ">
EYT bugün yeni gelişme var mı? EYT son durum ne, çıkacak mı?

EYT bugün yeni gelişme var mı? EYT son durum ne, çıkacak mı?

EYT'de son dakika haberleri güncel olarak takip ediliyor. EYT'lilere çözüm arayışı gündemde yer alırken EYT bugün yeni gelişme var mı? EYT son durum ne, çıkacak mı? gibi soruların yanıtları merak ediliyor. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin, bir süredir kamuoyu gündeminde olan emeklilikte yaşa takılanlar (EYT), 3600 ek gösterge ve asgari ücretle ilgili kapsamlı çalışma başlattıklarını dile getirdi. İşte EYT hakkında son gelişmeler...

Önce asgari ücret ve 3600 sonra EYT">
Önce asgari ücret ve 3600 sonra EYT

Önce asgari ücret ve 3600 sonra EYT

AK Parti Grup Başkan Vekili Emin Akbaşoğlu asgari ücret, 3600 ek gösterge ve sonra da emeklilikte yaşa takılanlarla (EYT) ilgili süreci değerlendirdi.

EYT son durum nedir, bugün yeni gelişme var mı? EYT formülleri neler? ">
EYT son durum nedir, bugün yeni gelişme var mı? EYT formülleri neler?

EYT son durum nedir, bugün yeni gelişme var mı? EYT formülleri neler?

Emeklilikte Yaşa Takılanlar (EYT) için yeni formüller masaya yatırılıyor. Geçtiğimiz günlerde Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Bilgin, emeklilikte yaşa takılanlarla ilgili bir çalışma yapıldığını söylemişti. EYT'lilere çözüm arayışı yeniden gündeme gelirken son dakika açıklamaları da yakından takip ediliyor. EYT son durum nedir, bugün yeni gelişme var mı? EYT formülleri neler? gibi soruların yanıtları yoğun bir şekilde araştırılıyor. İşte konuyla ilgili tüm detaylar...

9 Kasım EYT son dakika gelişmesi var mı? Emeklilikte Yaşa Takılanlar (EYT) kimleri kapsayacak, yaş sınırı kaç?">
9 Kasım EYT son dakika gelişmesi var mı? Emeklilikte Yaşa Takılanlar (EYT) kimleri kapsayacak, yaş sınırı kaç?

9 Kasım EYT son dakika gelişmesi var mı? Emeklilikte Yaşa Takılanlar (EYT) kimleri kapsayacak, yaş sınırı kaç?

EYT ile ilgili son dakika gelişmeleri tüm vatandaşlar tarafından yoğun bir şekilde araştırılıyor. EYT son dakika bugün ne oldu? Emeklilikte Yaşa Takılanlar (EYT) kimleri kapsayacak, yaş sınırı kaç? gibi soruların yanıtları yoğun bir şekilde araştırılıyor. Prim gün süresini doldurmuş olmalarına rağmen yaş şartını yerine getiremediği için emekli olmayı bekleyenler EYT yasasının düzenlemeyle hayata geçirilmesini bekliyorlar. İşte tüm merak edilenler...

EYT'de son durum nedir? EYT son dakika gelişmesi var mı? ">
EYT'de son durum nedir? EYT son dakika gelişmesi var mı?

EYT'de son durum nedir? EYT son dakika gelişmesi var mı?

EYT son dakika gelişmesi, gündemdeki yerini korumaya devam ediyor. Konu hakkında bilgi almak sahibi olmak isteyen, prim gün süresini doldurmuş, yaş şartını yerine getiremedikleri için emekli olup aylık alamayan yüz binlerce kişi, 31 Ekim 2021 EYT son dakika gelişmesi var mı? Emeklilikte Yaşa Takılanlar (EYT) son durum nedir? sorularına yanıt arıyor.

EYT bugün son durum nedir? EYT 28 Eylül 2021 yeni gelişme var mı? ">
EYT bugün son durum nedir? EYT 28 Eylül 2021 yeni gelişme var mı?

EYT bugün son durum nedir? EYT 28 Eylül 2021 yeni gelişme var mı?

EYT ile ilgili son dakika gelişmeleri yakından takip ediliyor. EYT bugün son durum ne? EYT 27 Eylül 2021 yeni gelişme var mı? gibi soruların yanıtları yoğun bir şekilde araştırılıyor. Prim gün süresini doldurmalarına rağmen emeklilik yaşını doldurmayı bekleyen yüz binlerce EYT'li, hükümetin EYT yasası ile ilgili önemli bir adım atmasını bekliyor. EYT yasası hakkında son gelişmelere haberimizin detaylarından ulaşabilirsiniz...

14 Temmuz 2021 EYT son durum nedir?">
14 Temmuz 2021 EYT son durum nedir?

14 Temmuz 2021 EYT son durum nedir?

Emeklilikte yaşa takılanların gözü kulağı EYT yasasına çevrilmiş durumda. EYT son dakika bugün yeni gelişme var mı? EYT son durum nedir, çıkacak mı? gibi soruların yanıtları yakından takip ediliyor. Prim gün süresini doldurmuş fakat yaşı bekleyen milyonlarca EYT'li çıkacak yeni haberleri bekliyorlar. İşte konu hakkında tüm merak edilenler..

EYT son durum nedir? Emeklilikte Yaşa Takılanlar (EYT) yeni gelişme var mı? ">
EYT son durum nedir? Emeklilikte Yaşa Takılanlar (EYT) yeni gelişme var mı?

EYT son durum nedir? Emeklilikte Yaşa Takılanlar (EYT) yeni gelişme var mı?

EYT'de son dakika gelişmeleri yakından takip ediliyor. Emeklilikte Yaşa Takılanlar diğer bir ismiyle EYT düzenlemesi hakkında son gelişmeler merak ediliyor. EYT son durum nedir? Emeklilikte Yaşa Takılanlar (EYT) yeni gelişme var mı? gibi soruların yanıtları yoğun bir şekilde araştırılıyor.

EYT'de son açıklamalar">
EYT'de son açıklamalar

EYT'de son açıklamalar

Prim gün süresini doldurmuş olmalarına rağmen yaş şartını yerine getiremedikleri için emekli olup aylık alamayan yüz binlerce kişi, EYT hakkındaki son açıklamaları yakından takip ediyorlar. EYT son dakika gelişmesi var mı? EYT'de son durum nedir? gibi soruların yanıtları merak konusu oldu. İşte son gelişmeler..

EYT'de son açıklamalar neler?">
EYT'de son açıklamalar neler?

EYT'de son açıklamalar neler?

Emeklilikte Yaşa Takılanlar diğer bir ismiyle EYT düzenlemesi hakkında güncel gelişmeler yakından takip ediliyor. EYT son dakika gelişmesi var mı? EYT (Emeklilikte Yaşa Takılanlar) son durum ne? gibi soruların yanıtları yoğun bir şekilde araştırılıyor. Yeni yıla sayılı günler kala Emeklilikte Yaşa Takılanlar ile ilgili son dakika gelişmeler yeniden gündeme geliyor.

EYT için bekleyiş sürüyor">
EYT için bekleyiş sürüyor

EYT için bekleyiş sürüyor

Prim gün süresini doldurmalarına rağmen yaş şartını yerine getiremedikleri için emekli olup aylık alamayan yüz binlerce kişi, EYT hakkındaki güncel gelişmeleri takip ediyorlar. EYT son dakika bugün yeni gelişme var mı? EYT'de (Emeklilikte Yaşa Takılanlar) son durum nedir? gibi soruların yanıtları yoğun bir şekilde araştırılıyor. Yeni yıla sayılı günler kala Emeklilikte Yaşa Takılanlar ile ilgili son dakika gelişmeler sıkça gündeme gelmeye devam ediyor.

EYT'de son gelişmeler">
EYT'de son gelişmeler

EYT'de son gelişmeler

EYT son dakika gelişmesi çalışan vatandaşlar için önem arz ediyor. Prim gün süresini doldurmalarına rağmen yaş şartını yerine getiremedikleri için emekli olup aylık alamayan yüz binlerce kişi bulunuyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan başta olmak üzere birçok siyasi isim tarafından EYT ile ilgili açıklamalar yapılıyor. Yapılacak olan düzenleme, Emeklilikte Yaşa Takılanlar için kolaylık sağlayacak.

EYT bekleyişi sürüyor">
EYT bekleyişi sürüyor

EYT bekleyişi sürüyor

EYT ile ilgili güncel açıklamalar yakından takip ediliyor. Prim gün süresini doldurmalarına rağmen yaş şartını yerine getiremedikleri için emekli olup aylık alamayan yüz binlerce kişi, EYT hakkında son durumu merak ediyorlar. Cumhurbaşkanı Erdoğan başta olmak üzere birçok siyasi isim EYT ile ilgili açıklamalarda bulunuyorlar. Peki, EYT'de son durum ne? EYT bugün yeni gelişme var mı?

EYT'de son gelişmeler ">
EYT'de son gelişmeler

EYT'de son gelişmeler

Prim gün süresini doldurmasına rağmen yaş şartını yerine getiremediği için emekli olamayan yüz binlerce kişi, EYT ile ilgili gelişmeleri yakından takip ediyorlar. EYT ile ilgili en güncel açıklama Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk'tan geldi. Peki, EYT'de son durum nedir?