• $13,0022
  • €14,7835
  • 751.14
  • 1810.41

dudak dolgusu  
haberleri

dudak dolgusu ile ilgili tüm haberleri ve son dakika dudak dolgusu haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz.

İğnesiz dolgun dudaklara sahip olmanın 5 yolu">
İğnesiz dolgun dudaklara sahip olmanın 5 yolu

İğnesiz dolgun dudaklara sahip olmanın 5 yolu

Dolgun dudaklara sahip olmak isteyen birçok kişi soluğu estetik merkezlerinde alıyor. İğnesiz dolgun dudaklar ise şu 5 hareketle mümkün. Peki ameliyatsız dolgun dudaklara nasıl sahip olunur? İşte iğnesiz dolgun dudaklara sahip olmanın 5 yolu...

Dudak dolgusunun bilinmeyen yan etkileri">
Dudak dolgusunun bilinmeyen yan etkileri

Dudak dolgusunun bilinmeyen yan etkileri

Dudak dolgusu son yıllarda popüler oldu. Özellikle sosyal medya reklamları kadınlarda tek tip güzellik olgusunu oluşturdu. Bunlar arasında en popüleri ise dudak dolgusu. Peki, dudak dolgusu nasıl yapılır? Dudak dolgusunun yan etkileri nelerdir?

Dudaklarda doğal botoks etkisi yaratıyor">
Dudaklarda doğal botoks etkisi yaratıyor

Dudaklarda doğal botoks etkisi yaratıyor

Güzellik algısı her dönemde değişiyor. Günümüzün güzellik anlayışına ise dolgun dudaklar ve keskin hatlar hakim. İğne korkusu olanlar ve estetik yaptırmak istemeyenler botox yerine evde doğal yollardan dolgun dudaklara sahip olmak istiyor. Biz de güzelliğinize güzellik katmak için evde kolayca yapabileceğiniz dudakları dolgunlaştıran tarifler hazırladık.

Dudak dolgusu kalıcı mı? Dudak dolgusu kimlere yapılır?">
Dudak dolgusu kalıcı mı? Dudak dolgusu kimlere yapılır?

Dudak dolgusu kalıcı mı? Dudak dolgusu kimlere yapılır?

Dudak dolgusu son dönemlerin en popüler uygulamalarından biri hâline geldi. Yüzde önemli bir değişime sebep olan dudak dolgusu, ince uçlu iğnelerle veya bir kanül yardımı ile istenilen miktarda dolgu dudağa enjekte edilerek yapılır. Peki, dudak dolgusunu herkes yaptırabilir mi? İşte dudak dolgusuyla ilgili merak edilenler...

Ameliyatsız estetik yöntemleri nelerdir?">
Ameliyatsız estetik yöntemleri nelerdir?

Ameliyatsız estetik yöntemleri nelerdir?

Ameliyatsız estetik uygulamaları arasında dudak dolgusu, burun dolgusu, göz altı ışık dolgusu, Jawline, iple yüz ve kaş askılama gibi yöntemler yer alıyor. Peki, kimler ameliyatsız estetik yaptırabilir?

Cansu Dere'nin dolguları okumada göründü">
Cansu Dere'nin dolguları okumada göründü

Cansu Dere'nin dolguları okumada göründü

Yeni yayın döneminde ‘Sadakatsiz' adlı diziyle ekran yarışında olacak olan Cansu Dere'nin okuma provalarında dudaklarına dolgu yaptırdığı görüldü.

Dudak dolgusu konusunda bilinmeyen gerçekler! Dudak dolgusu kimlere yapılır?">
Dudak dolgusu konusunda bilinmeyen gerçekler!  Dudak dolgusu kimlere yapılır?

Dudak dolgusu konusunda bilinmeyen gerçekler! Dudak dolgusu kimlere yapılır?

Son zamanlarda dudak dolgusu ile ilgili estetik konusu çok konuşulmaya başladı. Ehil olmayan ellerde yapılan estetik işlemlerin nelere yol açabileceğini anlatan uzmanlar, estetik dolgu uygulamalarıyla ilgili merak edilenleri anlattı.

Dolgun dudak hayalinin kurbanı oldu... Balon gibi söndü!">
Dolgun dudak hayalinin kurbanı oldu... Balon gibi söndü!

Dolgun dudak hayalinin kurbanı oldu... Balon gibi söndü!

Süleyman EKİN/ANTALYA, (DHA)- ANTALYA'da, daha güzel görünmek için yaptırdığı 4 estetik operasyon sonrasında alt dudağını kaybeden ve ağız içi dokularında çürüme meydana gelen Songül Uzunoğlu'na (42), Prof. Dr. Ömer Özkan tarafından iki kez operasyon yapıldı. Uzunoğlu, doku naklinden sonra yemek yiyebildiğini söyledi.