• $13,503
  • €15,4927
  • 788.868
  • 2072.93

doğum sancısı  
haberleri

doğum sancısı ile ilgili tüm haberleri ve son dakika doğum sancısı haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Almahtı gökte doğdu">
Almahtı gökte doğdu

Almahtı gökte doğdu

THY uçağında bebek sürprizi. THY'nin Şikago seferinde sancılanan Faslı hamile kadın, kabin ekibi ve yolcular arasındaki beyin cerrahının yardımıyla doğum yaptı. Bebeğe Almahtı adı verildi.

Fatma ana otunun doğum sancısına etkisi var mı?">
Fatma ana otunun doğum sancısına etkisi var mı?

Fatma ana otunun doğum sancısına etkisi var mı?

Fatma ana otu anne adayları tarafından araştırılıyor. Meryem ana otu da denilen bu bitkinin hamilelik sancılarını hafiflettiği ve hamile kalmayı kolaylaştırdığı düşünülüyor. Peki, Fatma ana otu(Meryem ana otu) hamilelikte nasıl kullanılmalı? Kolay doğum için Fatma ana otu işe yarar mı? Meryem ana otu ile ilgili tüm merak edilenler haberimizde...

Ağrısız doğum mümkün mü? Doğum sancısını azaltan yöntemler">
Ağrısız doğum mümkün mü? Doğum sancısını azaltan yöntemler

Ağrısız doğum mümkün mü? Doğum sancısını azaltan yöntemler

Doğum sancısı kadınlar tarafından en çok araştırılan konuların başında geliyor. Peki, ağrısız ve sancısız doğum mümkün mü? Uzmanlar, ayaklarda uyuşukluk veya ağırlık hissi olmaksızın doğum sancısının mobil ağrısız doğum ile yok edilebileceğini söyledi.

Böbrek taşı her zaman ağrı yapmaz">
Böbrek taşı her zaman ağrı yapmaz

Böbrek taşı her zaman ağrı yapmaz

Toplumdaki yaygın inanışın aksine, böbrek içinde kenarda duran taş, idrarın böbrekten çıkışına engel olmadığı sürece, iri boyutta bile olsa hiç ağrı yapmayabiliyor.