• $13,4771
  • €15,2915
  • 798.099
  • 1910.29

çatı katı aşk konusu  
haberleri

çatı katı aşk konusu ile ilgili tüm haberleri ve son dakika çatı katı aşk konusu haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Çatı Katı Aşk 2. bölümünde neler olacak? 2. bölüm fragmanı yayınlandı!">
Çatı Katı Aşk 2. bölümünde neler olacak? 2. bölüm fragmanı yayınlandı!

Çatı Katı Aşk 2. bölümünde neler olacak? 2. bölüm fragmanı yayınlandı!

Kanal D ekranlarında yayın hayatına başlayan Çatı Katı Aşk dizisi ilk bölümü geçen hafta yayınlandı. Dizinin yapımcılığını Mia yapım üstleniyor. Çatı Katı Aşk dizisinde; Furkan Andıç, Ezgi Şenler, Yiğit Kirazcı ve Nilay Deniz başrollerde yer alıyor. Bu akşam Çatı Katı Aşk 2. Bölümü ile izleyici karşısına çıkacak.

Çatı Katı Aşk konusu nedir?">
Çatı Katı Aşk konusu nedir?

Çatı Katı Aşk konusu nedir?

Ekranlara yeni bir soluk getirecek Çatı Katı Aşk dizi için heyecanlı bekleyiş devam ediyor. Furkan Andıç, Ezgi Şenler, Yiğit Kirazcı, Nilay Deniz gibi isimler başrollerde yer alıyor. Yaz dizisi olarak başlayacak Çatı Katı Aşk ne zaman başlıyor? Çatı Katı Aşk konusu nedir, nerede çekiliyor? Sorularının yanıtı vatandaşların ilgisini çekiyor. Mia yapım imzalı dizi hakkında detaylar haberimizde.

Çatı Katı Aşk oyuncuları kimler, konusu nedir? ">
Çatı Katı Aşk oyuncuları kimler, konusu nedir?

Çatı Katı Aşk oyuncuları kimler, konusu nedir?

Çatı Katı Aşk dizisi için geri sayım başladı. Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan yeni yaz dizisinin 1. bölüm yayın tarihi ilgi görüyor. Mia Yapım tarafından yapılan ve proje tasarımını Banu Akdeniz'in üstlendiği Çatı Katı Aşk 1. bölümü ne zaman başlayacak? Çatı Katı Aşk oyuncuları kim? sorularının yanıtı aranıyor. Birbirinden ünlü oyuncuların yer aldığı dizi hakkında detaylar haberimizde.