• $13,3169
  • €15,1173
  • 764.396
  • 1852.46

bekçi alımı istanbul  
haberleri

bekçi alımı istanbul ile ilgili tüm haberleri ve son dakika bekçi alımı istanbul haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Bekçi alımı başvuru şartlar neler? ">
Bekçi alımı başvuru şartlar neler?

Bekçi alımı başvuru şartlar neler?

Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından geçtiğimiz günlerde yapılan açıklamaya göre İstanbul ili için 400 bekçi alımı yapılıyor. Bekçi olmak isteyen adayların heyecanla beklediği duyuru sonrasında başvuru şartları ve tarihleri merak konusu oldu. Bekçi alımı için başvurular 19 Eylül'de başladı. Aranan koşullara uyan adaylar başvurularını online olarak yapabiliyor.

İstanbul'da 400 bekçi alımı ne zaman?">
İstanbul'da 400 bekçi alımı ne zaman?

İstanbul'da 400 bekçi alımı ne zaman?

Bekçi alımı ile ilgili resmi duyuruyu Polis Akademisi yaptı. Polis Akademisi Başkanlığının internet sitesinden yapılan duyuruya göre, İstanbul'da görevlendirilecek 400 bekçi alımı yapılacak. Peki, Bekçi alımı şartları nelerdir? Bekçi alımı ne zaman yapılacak?

Bekçilik şartları nelerdir? Bekçilik alımı başvuruları ne zaman, tarihler belli oldu mu?">
Bekçilik şartları nelerdir? Bekçilik alımı başvuruları ne zaman, tarihler belli oldu mu?

Bekçilik şartları nelerdir? Bekçilik alımı başvuruları ne zaman, tarihler belli oldu mu?

Bekçilik alımı ile ilgili gelişmeler adaylar tarafından yakından takip ediliyor. Bekçilik alımına ilişkin yapılan son açıklamaya göre, İstanbul için alım gerçekleşecek. Bekçi olmak isteyenleri heyecanlandıran bu gelişme sonrasında gözler EGM Polis Akademisi'ne çevrildi. Bekçilik alımı başvuru tarihlerinin açıklanması bekleniyor...