• $13,4745
  • €15,2831
  • 800.641
  • 1945.07

aslan burcu erkeği  
haberleri

aslan burcu erkeği ile ilgili tüm haberleri ve son dakika aslan burcu erkeği haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz.

İlişkilerde Aslan burcunun olumlu ve olumsuz 3 özelliği">
İlişkilerde Aslan burcunun olumlu ve olumsuz 3 özelliği

İlişkilerde Aslan burcunun olumlu ve olumsuz 3 özelliği

Bulundukları ortamda dikkat çeken Aslan burcu erkeklerinin özellikleri araştırılıyor. Peki, Aslan burcu nasıl bir karaktere sahip? Merhametiyle özendiren inatçılığıyla deli eden Aslan burcunun özellikleri sizi düşündürebilir. İşte ilişkilerde Aslan burcu erkeğinin 3 özelliği...

Sarışın erkeklerden hoşlanan 3 burç">
Sarışın erkeklerden hoşlanan 3 burç

Sarışın erkeklerden hoşlanan 3 burç

Her kadının esmer, sarışın ya da kumral bir partner hayali vardır. Hatta bu konular konuşulurken Kıvanç Tatlıtuğ, Brad Pitt gibi ünlü isimler örnek gösterilir. Her ne kadar hayaller bazen aşkı karşılamasa da insanın istediği özellikler değişmez. Sarışın erkeklerden hoşlanan 3 burcu bir araya getirdik.

Aslan burcu erkeğinin hayır diyemediği 3 burç">
Aslan burcu erkeğinin hayır diyemediği 3 burç

Aslan burcu erkeğinin hayır diyemediği 3 burç

24 Temmuz- 21 Ağustos arasında dünyaya gelen Aslan burcu insanı gururlu bir yapıya sahiptir. Aslan burcu göz önünde olmayı seviyor. Koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova ve balık burcu... Peki Aslan burcunun özellikleri neler? Aslan burcunun hayır diyemediği 3 burç hangisi?

Duygu fakiri 3 erkek burcu">
Duygu fakiri 3 erkek burcu

Duygu fakiri 3 erkek burcu

Duygusal ilişki yaşamak birçok kadının hayalini süslüyor. Ancak bazı erkeklerde duygusallık az miktarda bulunuyor. Duygusuz bir erkek ile ilişki yaşamak ise hislerini yoğun yaşayan kadınlar için ızdırap oluyor. Koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova ve balık burcu... Peki hangi burç erkekler duygu fakiri? İşte duygusal kızlarımızın uzak durması gereken 3 erkek burcu...