• $13,5417
  • €15,1279
  • 776.658
  • 1983.18

aöf yaz okulu başvurusu  
haberleri

aöf yaz okulu başvurusu ile ilgili tüm haberleri ve son dakika aöf yaz okulu başvurusu haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz.

ATA AÖF yaz okulu kayıtları başladı mı? ATA AÖF yaz okulu başvuru ücreti ne kadar?">
ATA AÖF yaz okulu kayıtları başladı mı? ATA AÖF yaz okulu başvuru ücreti ne kadar?

ATA AÖF yaz okulu kayıtları başladı mı? ATA AÖF yaz okulu başvuru ücreti ne kadar?

ATA AÖF yaz okulu başvuru ücreti belli oldu. Bugün başlayan ödemelerin ardından öğrenciler ders seçimlerini yapabilecek. Ödemeler, belirtilen bankalar üzerinden gerçekleşecek. Öğrenciler, yaz okulunda açılacak derslerden en fazla 5 ders seçimi yapabilecek. ATA AÖF yaz okulu başvuru ücreti ne kadar, başvuru nasıl yapılır? İşte ATA AÖF OBS giriş ekranı ve detaylar...

AÖF yaz okulu için heyecanlı bekleyiş!">
AÖF yaz okulu için heyecanlı bekleyiş!

AÖF yaz okulu için heyecanlı bekleyiş!

AÖF yaz okulu kayıtları, öğrencilerin yakından takip ettiği konulardan oldu. Anadolu Üniversitesi bünyesinde gerçekleşecek olan yaz okulu kayıtları için tarih verildi. Öğrenciler, kayıt işlemlerini üniversitenin internet sitesi üzerinden kayıt ücretlerini yatırdıktan sonra yapacak. AÖF yaz okulu kayıtları 2021 ne zaman başlayacak? AÖF yaz okulu kayıt ücreti ne kadar olacak?

AÖF yaz okulu sınavları ne zaman? Açıköğretim Fakültesi yaz okulu sınavı online mı olacak?">
AÖF yaz okulu sınavları ne zaman?  Açıköğretim Fakültesi yaz okulu sınavı online mı olacak?

AÖF yaz okulu sınavları ne zaman? Açıköğretim Fakültesi yaz okulu sınavı online mı olacak?

Anadolu Üniversitesi 2019-2020 akademik yılı yaz döneminde Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakültesi öğrencileri için açacağı yaz okulunun kayıt işlemleri devam ediyor. Kayıt işlemleri 20 Temmuz Pazartesi günü başladı ve 28 Temmuz Salı günü saat 23.00'te sona erecek. AÖF yaz okulu kayıtlarının devam etmesi ile birlikte gözler sınav tarihlerine çevrildi.

AÖF yaz okulu olacak mı? ">
 AÖF yaz okulu olacak mı?

AÖF yaz okulu olacak mı?

Anadolu Üniversitesi ( AÜ) Açık öğretim Fakültesi öğrencileri 24 Haziran - 8 Temmuz tarihleri arasında bahar dönemi final sınavına girdiler. Online olarak sınavların tamamlanmasının ardından gözler yaz okulu tarihlerine çevrildi. Öğrenciler yaz okulunun açılacağı tarih için bekleyişe geçti. Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Sistemi Yaz Okulu Duyurusu'nu yayınladı.

AÖF bütünleme sınavı nasıl yapılacak?">
AÖF bütünleme sınavı nasıl yapılacak?

AÖF bütünleme sınavı nasıl yapılacak?

AÖF yaz okulu başvurusu ile ilgili güncel gelişmeler öğrencilerin odak noktası haline geldi. Dönem sınavlarının tamamlanmasının ardından yaz okulu olup olmayacağı ile ilgili kafalarda soru işaretleri mevcut. Salgın sonrası normalleşme süreciyle birlikte yapılan düzenlemelerin içerisinde konunun ne şekilde yer alacağı bekleniyordu. AÖF yaz okulu ile ilgili, üniversiteden beklenen açıklama geldi.