• $ 5,7797
  • € 6,387
  • 271.69
  • 108869
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54

Lütfen seçime gidin!

Şampiyonluğa oynayan 5 takımdan isimleri büyük G.Saray ve Beşiktaş’ın 2’şer puan kaybetmelerinden sonra F.Bahçe dün boy gösterdi. ‘F.Bahçe’nin baş belası’ denilen Akhisar karşısında galibiyet bekleyenler yine hayal kırıklığına uğradı. Dün öğle saatlerinde sıralamadaki yeri 15. olan F.Bahçe, akşamüstü Erzurum’un yenilgisinin ardından 14’üncülüğe yükselmişti. Ancak Akhisar deplasmanından sonra küme düşme hattına girdi! F.Bahçe’nin ne kadrosu ne teknik heyeti ne oynadığı futbolu bu camiaya yakışıyor. Dün de yakışmadı. Defansa baktığımız zaman geçen seneden eksiği olmayan dörtlünün önünde Mehmet ve genç Eljif görev yaptı. Uzun zamandır beklenen assolist Mehmet Ekici de boy gösterdi. Dün kötü takımın birazcık ayakta kalanıydı. İleri uçtaki Barış, Slimani ve Isla’nın bir türlü bekleneni verememesi normaldi. Onlardan bir beklenti içine girilmesi anormal olarak değerlendirilebilir! Sonuç olarak, 4 ay içinde 2 antrenörü değiştirip üçüncüsüne yelken açan F.Bahçe’de sadece futbol değil, futbol dışında da büyük sorunlar var!

Peki nedir bunlar?

Ali Bey’e bir tavsiye... Acilen olağanüstü genel kurula gidin. F.Bahçe ve futbola yabancı olan yönetiminizin yüzde 80’ini değiştirin. Tabii başta Fransız Comolli olmak üzere Fransızlaştırılan teknik ekibin tamamı da gitmeli.

Sayın Ali Koç... Soyadınız Koç ama ikinci isminiz Yıldırım... Aziz Yıldırım ve Ali Yıldırım döneminde çok üzüldüğünüzü biliyorum. Ancak bu durumun yüzde 10’unu Aziz Yıldırım yaşatsaydı, bilmiyorum tribünler ve kulüp ne hale gelirdi?

Maalesef 15. hafta sonunda futbol adına bir şey yazamadığımız için 43 senelik F.Bahçe Yüksek Divan Kurulu üyesi eski bir F.Bahçe futbolcusu olarak özür diliyorum.

Maddi olarak yaptıklarınıza alkış tutarken manevi olarak kulübü Fransızlaştırmanızı alkışlayamıyorum Ali Bey.

Ne futbolu bilmeyen ne camiayı tanımayan insanlarla başarı yakalayabilirsiniz. Gelin F.Bahçe’nin gerçek sahipleri olan ben ve benim gibi F.Bahçelilerle fikir alışverişi yapın.

Bugüne kadar yaptıklarınız sonucunda hem siz hem de kulübün ne duruma geldiği ortada. Daha kötüsü olur mu derseniz? Şu anda lig sıralamasına bakmanız yeterli. Küme düşme potasındayız. Yani bu maç ligin sonunda olsa F.Bahçe’yi küme düşüren Başkan olarak tarihe geçecektiniz.

Benden söylemesi Sayın Ali Yıldırım Koç... Acilen seçime gitmelisiniz.

NOT: F.Bahçe’nin durumunu konuşurken Akhisar’ın Hocası Cihat Arslan ve futbolcularının hakkını yeterince teslim etmeye yerim kalmadı. Onları da tebrik ediyorum.

Engin Verel Diğer Yazıları

İyi ki VARmış

03.12.2018

'Kara' kalem

29.11.2018

<p>Hollanda´ya, son nesil savaş uçağı olan F-35´in ilk teslimatı dün gerçekleştirildi.</p>

<p>Uça

Hollanda Hava Kuvvetleri´nden Skandal Hata! F-35´i Köpüğe Buladılar

Hayranı gibi yaklaştı önce imzasını aldı, sonra canını!

Dünya uzaydan bakın nasıl görünüyor

Ocak ayında zam geliyor! En az 7 bin 470 lira