• $ 5,7247
  • € 6,3131
  • 275.71
  • 101718
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

CardFinans TarımKart'la üreticiye ödeme kolaylığı

QNB Finansbank Ekim 2018’de üreticilerin hizmetine sunduğu CardFinans TarımKart ile çiftçilere desteğini sürdürüyor. Akaryakıt alımlarında çiftçilere hasatta ödeme avantajı sunuluyor. 

Global gücü ve yaygın şube ağıyla müşterilerine hizmet veren QNB Finansbank, CardFinans TarımKart ile çiftçilerin ihtiyaçlarına çözüm üretmeye devam ediyor. Ekim 2018’de CardFinans TarımKart’ı üreticilerin hizmetine sunan QNB Finansbank, çiftçilerin tarımsal faaliyetlerine destek olmayı amaçlıyor. Çiftçiler, CardFinans TarımKart’larıyla anlaşmalı üye işyerlerinden yapacakları alışverişlerinde 6 aya kadar faizsiz dönem avantajından yararlanarak, ödemelerini hasat tarihlerine kadar erteleyebiliyor. 

2 YIL VADELİ ANINDA KREDİ 

Ek olarak, TarımKart sahibi çiftçiler 7/24 tüm QNB Finansbank ATM’lerinden 2 yıla varan vadeler ile taksitli kredi kullanabilir ve ihtiyaç duydukları her an ATM’den Kredili Mevduat Hesaplarına ulaşarak nakit çekim işlemlerini gerçekleştirebilirler. Tüm bunlara ek olarak, aylık düzenli geliri olmayan çiftçiler SGK & BAĞ-KUR prim ödemeleri için CardFinans TarımKart ile otomatik ödeme talimatı verebilir; aylık prim borçlarını yılda bir defa hasat tarihlerinde ödeyebilirler. Banka, çiftçilerin üretim aşamasındaki ihtiyaçlarını karşılamak için anlaşmalı kurum ağını da genişletiyor. Çiftçilerimiz Opet & Sunpet istasyonlarından CardFinans TarımKart ile yapacakları akaryakıt alımlarında 6 ay faizsiz dönem ile hasatta ödeme avantajından yararlanabilirler. Bunun yanı sıra QNB Finansbank çiftçilere Tarım POS yetkisine sahip 22 MEPAŞ ödeme noktasında 2 ay faizsiz dönem ile hasatta ödeme kolaylığı sunuyor. 

Çiftçilere 3 yılda 6 milyar finansman desteği verdi

QNB Finansbank Tarım Bankacılığı ve Gayrimenkul Projeleri Finansmanı Direktörü Hakan Çağlar, çiftçilere son 3 yıl içerisinde 6 milyar liranın üzerinde finansman sağladıklarını belirterek, “Sadece bu yılın ilk dört ayında 700 milyon lira yeni finansman sağladık. QNB Finansbank olarak en büyük hedefimiz; çiftçilerimizin üretim yaparken yanlarında olarak onların sorunlarını çözmek “ dedi. 

Öncelikli hedefimiz daha fazla üreticiye ulaşmak 

Çağlar, şöyle devam etti: "Öncelikli hedeflerimiz arasında CardFinans TarımKart sahibi olan üretici sayımızı artırmak ve hizmetlerimiz ile çok daha fazla sayıda çiftçimize ulaşmak. Yaygınlaşan şube ağımız ve artan işbirlikleriyle daha fazla  çiftçimize ulaşarak sektöre sağladığımız finansman desteğini her geçen gün artırmaya devam ediyoruz." 

Son dakika haberleri, son dakika haber, son dakika gelişmeleri
Son dakika haberleri

<p>17 yaşındayken arkadaşını kaybeden ABD’li Tom Turcich, bu olaydan çok etkilendi ve dünyayı yürüye

4 Yıldır Dünyayı Yürüyerek Dolaşıyor! Şimdi İstanbul´da

İşsizlik maaşı için şart koşulan 120 günlük 'prim ödeyerek sürekli çalışma' maddesi değiştiriliyor

Adana'da araçların her yerinden kaçak sigara çıktı (

Tokyo 2020 Olimpiyatları'nı garantileyen sporcularımız