• $ 5,935
  • € 6,6204
  • 243.652
  • 94.498
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

AUZEF sınav giriş belgesi nasıl alınır? AUZEF’te final heyecanı...

AUZEF sınav giriş belgesi yayınlandı. AUZEF 2019 yılı final sınavları için geri sayım başladı. AUZEF güz dönemi bitirme sınavları 19-20 Ocak 2019 tarihlerinde çeşitli sınav merkezlerinde gerçekleştirilecek. Sınava girecek olan adayların giriş belgelerini yanlarında bulundurmaları gerekiyor. Belgelerinizi AKSİS kullanıcı adı ve şifrenizle sinav.istanbul.edu.tr adresinden alabilirsiniz. Sınav sonuçları da sinav.istanbul.edu.tr adresinden duyurulacaktır. AUZEF sınav giriş belgesi alma ekranı haberimizde sizlerle.

x

AUZEF sınav giriş belgesi 2019 yılı final sınavları için yayınlandı. AUZEF sınav giriş belgesi nasıl alınır? İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi final sınavları 19 Ocak ve 20 Ocak tarihlerinde yapılacak. Sınava girecek olan adayların giriş belgelerini yanlarında bulundurmaları gerekiyor. Belgelerinizi AKSİS kullanıcı adı ve şifrenizle sinav.istanbul.edu.tr adresinden alabilirsiniz.

AUZEF SINAV GİRİŞ BELGESİ İÇİN TIKLAYINIZ

2019 AUZEF SINAV YERLERİ AÇIKLANDI MI?

AUZEF sınav yerleri öğrencilerin erişimine açıldı.

AUZEF SINAV GİRİŞ BELGESİ NASIL ALINIR?

Belgelerinizi AKSİS kullanıcı adı ve şifrenizle sinav.istanbul.edu.tr adresinden alabilirsiniz.

AUZEF FİNAL SINAVLARI NE ZAMAN?

AUZEF güz dönemi bitirme sınavları 19-20 Ocak 2019 tarihlerinde çeşitli sınav merkezlerinde gerçekleştirilecek.

AUZEF NEDİR?

AUZEF öğrencileri, İstanbul Üniversitesinde örgün öğretimde okuyan öğrencilerin yararlandığı bütün imkânlardan faydalanabilmektedir. Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi, öğrencilerine dünyanın neresinde olursa olsunlar internet üzerinden İstanbul Üniversitesi standartlarında öğrenim görme ve mezun olma fırsatı sunmaktadır.

2017-2018 güz dönemi Ara sınav, Bitirme ve Telafi sınavları Türkiye genelinde belirlenen Sınav merkezlerinde gerçekleştirilecektir. Açık öğretim programına kayıtlı öğrenciler sınava gireceği haftada bulunan bütün sınav merkezlerin tercih edebilir. Aşağıda belirtilen uzaktan eğitim programlarına kayıtlı öğrencilerin (ADANA, ANTALYA, ANKARA, DİYABAKIR, İSTANBUL(AVRUPA), İSTANBUL(ANADOLU), İZMİR, SAMSUN, VAN) olmak üzere 9 Sınav merkezi içerisinden tercih yapabileceklerdir.

Son dakika haberleri, son dakika haber, son dakika gelişmeleri
Son dakika haberleri

Yeni bir şeyler üretme fikri, her zaman gelişimin önünü açar. Açılan üretim yolunda ise rekabetler d

Apple vs Samsung: Teknoloji Savaşı

İşsizlik maaşı için şart koşulan 120 günlük 'prim ödeyerek sürekli çalışma' maddesi değiştiriliyor

CHP'lilerden, İstanbul Büyükşehir Belediye Meclis toplantısıyla ilgili pes dedirten yalan

Cenk Tosun sahada sert evde romantik