İstanbul
  °C
İl Seç

HAVA DURUMU

Yaşadığınız şehrin günlük hava durumunu görüntüleyin

  • 6,2724
  • 7,3791
  • 241.64
  • 97.875
SON DAKİKA HABERLERİ
Tümü
Reklamı Kapat

AÖF soruları cevapları açıklandı

AÖF sınavlarının soru ve cevapları adayların erişimine açıldı. AÖF soruları ve cevapları için öğrencilerin AÖF sistemine öğrenci girişi yaparak sorgulaması gerekiyor.

x

Anadolu Üniversitesi bahar dönemi vize sınavları 14 Nisan Cumartesi ve 15 Nisan Pazar günü yapıldı. Sınava giren adaylar heyecanla sonuçları beklemeye başladılar. Sonuçlardan önce de sınav sorularına ve cevaplarına bakan adaylar tahmini puanlarını hesaplıyorlar.

AÖF GİRİŞ İÇİN TIKLAYINIZ

AÖF SORULARI CEVAPLARI AÇIKLANDI

AÖF sınavlarının soru ve cevapları adayların erişimine açıldı.  AÖF soruları ve cevapları için öğrencilerin AÖF sistemine öğrenci girişi yaparak sorgulaması gerekiyor.

AÖF SINAV SORU VE CEVAPLARINA NASIL ULAŞILIR?

Anadolu Üniversitesi İktisat, İşletme ve Açıköğretim Fakülteleri 2001 yılından bu yana sınav soruları ve cevap anahtarları e-Kitap biçiminde yayınlanmaktadır. Öğrenciler TC kimlik numarasıyla oturum açarak (Açıköğretim Fakültesi oturum açma sayfası: için tıklayınız) "Fakülte" başlığından "Sınav Soruları" seçeneğine, "Bölüm" başlığından öğretim yılını, "Ders" başlığından istenen sınavı seçerek sınav sorularına erişebilirler. Eğer Açıköğretim sistemiyle öğrenim gören Açıköğretim Fakültesi, İşletme Fakültesi ve İktisat Fakültesi öğrencisi iseniz, "T.C. Kimlik Numaranız" ile e-Öğrenme Portalına oturum açabilirsiniz.

Son dakika haberleri, son dakika haber, son dakika gelişmeleri
Son dakika haberleri
,
Rusya Savunma Bakanlığı, 3D görüntüsünü hazırlayarak canlandırdığı İl-20 uçağının düşüş anını yayınl

Rusya Savunma Bakanlığı, uçağın düşüş anını canlandırdı

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları

Otomotiv sektörüne ÖTV düzenlemesi

21 yıllık çalışma sona erdi!

En Çok Okunanlar