İstanbul
  °C
İl Seç

HAVA DURUMU

Yaşadığınız şehrin günlük hava durumunu görüntüleyin

  • 4.0803
  • 5.0135
  • 175.03
  • 110.932
SON DAKİKA HABERLERİ
Tümü
Reklamı Kapat

Kahraman anneler ve çocukları İBS Festivali’nde

Aile festivali İBS, ‘Kahraman Annem’ teması ile 15-17 Aralık tarihleri arasında İstanbul Kongre Merkezi’nde düzenlenecek. Bu yıl altıncısı gerçekleşecek olan festivalin içeriği ise dikkat çekici. Ceyda Düvenci, Ayşe Arman, Akasya Asıltürkmen, Derya Özel gibi ünlü annelerle alanının uzmanı doktorlar üç gün boyunca ebeveynlerle bir araya gelecek.

x

Türkiye’nin en güvenilir ve alanının lider etkinliği olan aile festivali İBS, renkli ve sürprizi bol içeriği ile 15-17 Aralık tarihleri arasında İstanbul Kongre Merkezi’nde düzenlenecek. Bu yıl altıncısı yapılacak olan aile festivali İBS’nin 2017 teması ise “Kahramanım Annem” olarak belirlendi. Her yıl yüzbinlerce ebeveyn ve çocuğun katıldığı, unutulmaz anların yaşandığı İBS’nin 2017 içeriği ise önceki yıllardan daha yoğun ve “kahramanlıklarla” dolu. Temanın ruhuna uygun olacak şekilde sergiler, atölye çalışmaları, sohbet buluşmaları ve yarışmalar hazırlandı. Ayrıca ebeveynlik halleri ve çocuğa yönelik yaklaşımları ile fark yaratan pek çok ünlü anne ile uzman da ağırlanacak. İBS sohbetlerinde bu ünlü anneler ve uzmanlar ebeveynlerle bir araya gelip görüş alış verişinde bulunacak.

ÇOÇUKLARLA DRAMA

İBS Sahnede ise tema dışı etkinlikler yer alacak. Mini club showların, illüzyon ve jonglör gösterilerinin yer alacağı sahnede, ünlü tiyatrocu Cengiz Küçükayvaz da üç gün boyunca çocuklarla yaratıcı drama çalışmaları yapacak. Jazz konseri, jazz dansları ve animasyonlar da İBS Sahnedeki diğer renkli etkinlikler olarak ön plana çıkıyor. Eğlencesi bol festivalin, sohbet buluşmaları bölümü ise her yıl olduğu gibi hem çok konuşulacak hem çok konuşturacak. Ve elbette ünlü anneler annelik hallerini anlatacak. Kısa bir süre önce anne olan Akasya Asıltürkmen “Lohusa Kafası” adı altında bir sunum yapacak. İkinci defa anne olan Ceyda Düvenci ise “Hem Anneyim Hem Kadınım” diyecek ve bu konuyu tartıştıracak. Gazeteci yazar ve ikiz çocuk annesi Derya Özel de, “Masalların Çocuklar Üzerine Etkisine” değinecek. Köşe yazarı, sunucu ve anne Ayşe Arman ise “Bebek ve Çocuk Giysilerinde Trendler” konusunu masaya yatıracak. 

ÜNLÜ DOKTORLARDAN ÖNERİLER

Beyaz Saray tarafından ödüllendirilen çocuk doktoru Gökhan Mamur’un da ebeveynlerle bir araya gelip çözüm reçeteleri sunacağı buluşmanın dikkat çekici diğer uzmanları ise şöyle: Dr. Sema Demir, Dr. Aykut Coşkun, Dr. Elif Çakır, Pedegog Melek Kılıç, Uzmam Psikolog Elif Saygın, Klinik Psikolog Yrd. Doktor Başak Demiriz ve Doktor Cevahir Tekcan. Elif Doğan, Esra Ertuğrul, Aslı Cebeci, Sinem Gerger Akınal ve Arzu Çulha gibi pek çok blogger anne de İBS sohbet buluşmaları kapsamında ebeveynlerle bir araya gelip, karşılıklı fikir alış verişinde bulunacak. 

HEDİYE VE İNDİRİM YAĞMURU!

Birbirinden ünlü markalara ait puset, oto-koltuk, bebek yatağı, çocuk hijyen malzemesi, oyuncak ve kıyafetin hediye olarak verildiği İBS yarışmaları ise sosyal medya kanalları üzerinden başladı ve 15-17 Aralık tarihleri arasında İstanbul Kongre Merkezinde devam edecek. En yeni ürün ve hizmetleriyle İBS’de olacak olan Türkiye’nin en güvenilir markalarının ise ziyaretçilere çok büyük bir sürprizi olacak. Türkiye’nin ünlü markaları yüzde 40’a varan indirimler yapacak. 

CHP´li vekiller İP´e geçiyor

CHP´li vekiller İP´e geçiyor

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları

Hangi il kaç vekil çıkaracak?

En Çok Okunanlar