• $ 5,2951
  • € 6,0093
  • 228.491
  • 101.742
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

'FreeZone Stüdyo'da İKSV Serisi' başlıyor

Kültür ve sanat alanında 8 yıldır işbirliği yürüten Vodafone Türkiye ve İstanbul Kültür Sanat Vakfı (İKSV), Türkiye’de yerli müzik üretimi ve tüketimine destek olacak yeni bir projeye imza atıyor.

x

Türkiye’nin yeni dijital müzik platformu Vodafone FreeZone Stüdyo çatısı altında hayata geçirilen “FreeZone Stüdyo’da İKSV Serisi” projesiyle, İKSV işbirliğiyle çeşitli sanatçıların özel performanslarına ev sahipliği yapacak olan Vodafone FreeZone Stüdyo’da dijital ortamda gençler için öğretici ve yönlendirici içerikler oluşturularak koçluk da sağlanacak. Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy’un “İKSV ile ülkemizde müzik üretimini teşvik edecek önemli bir projeyi hayata geçiriyoruz” dediği proje tüm müzisyen gençlere açık. İKSV Genel Müdürü Görgün Taner ise “Gençleri müzik üretimi konusunda teşvik edeceğimizi umuyoruz” dedi ve müzikte dijitalleşmenin öneminden de bahsetti. 

Ünlü isimler sahne alacak

“FreeZone Stüdyo’da İKSV Serisi” kapsamında ilk özel performansıyla Son Feci Bisiklet açılışı yaptı . Vodafone FreeZone Stüdyo, Temmuz sonuna kadar Lahza, Kamufle, Akın Sevgör, Yakaza Ensemble ve Özgün Semerci gibi isimlerin performanslarına ev sahipliği yapacak. Stüdyoda Mehmet İkiz, Cenk Erdoğan ve Kolektif İstanbul’dan Richard Laniepce gibi isimlerle atölye, Çağıl Kaya, Önder Focan ve Sanat Deliorman gibi isimlerle de akustik performanslar eşliğinde söyleşiler düzenlenecek.

Son dakika haberleri, son dakika haber, son dakika gelişmeleri
Son dakika haberleri

Olumsuz hava koşulları dolayısıyla Kars-Digor ve Kars-Göle kara yollarında sürücüler ilerlemekte güç

Karslı öğrenciler okul yolunda adeta yaşam mücadelesi verdi

İşsizlik maaşı için şart koşulan 120 günlük 'prim ödeyerek sürekli çalışma' maddesi değiştiriliyor

'İtalya ve Amerika'ya gönderiyoruz'

Çin’e gönderilen Rus S-400 füzeleri imha edildi

Maksat Yarışmak Olsun - 15 Şubat 2019

Ataman ile Devr-i Alem - San Miguel - Meksika - 31 Aralık 2018

Diyet Günlüğü - 15 Şubat 2019