HAVA DURUMU

Yaşadığınız şehrin günlük hava durumunu görüntüleyin

  • 5,3303
  • 6,0633
  • 213.357
  • 92.227
SON DAKİKA HABERLERİ
Tümü
Reklamı Kapat

Ağımıza takılanlar

ENDER EREN

x

endereren@gmail.com

BMW akıllı saat bir ilk olacak!

BMW ve Fossil Group iş birliği ile yeni bir saat ve akıllı saat koleksiyonunun geleceği açıklandı. Şu an için tasarım, özellikler ve çıkış tarihi konusunda herhangi bir açıklama bulunmuyor ancak alanında deneyimli iki markanın birlikteliği tabii ki gelecek başarılı ürünlerin habercisi.

Tercüme yapan kulaklık ile yabancı kalmaya son!

Yabancı dil, çoğu insanın sorun yaşadığı bir konu. Akıllı telefonlar, çeviri özellikleri ile bir nebze olsun sorun çözüyor ancak konu konuşma ve dinlemeye gelince, işler biraz daha zor bir hale gelebiliyor. Lingmo firması ise Translate One2One adını verdiği tercüme yapan kulaklık ise tam anlamıyla “kesin çözüm” üretmiş durumda. Olağan dışı bir tasarıma sahip olan Translate One2One model isimli kulaklık, yapay zekalı veritabanı sayesinde, 3-5 saniye gibi kısa süreler içinde, çok sayıda dil arasında tercüme yapabiliyor. 

Bosch’tan motosikletlerde kaza riskini azaltan teknolojiler

Bosch, iki tekelerlekli araçlarda daha fazla emniyet için yenilikçi teknolojiler geliştiriyor. Bosch’un, şehir içinde motosiklet sürmeyi daha emniyetli ve konforlu hale getiren teknolojileri sayesinde, trafikte tehlike oluşturan durumların önüne ilk andan itibaren geçilebiliyor. Tekerlekte kaymayı azaltan teknoloji Islak yapraklar, yağ sızıntısı veya yol yüzeyindeki çakıl taşları, tekerleklerin yana doğru kaymasına neden olabiliyor. Bu gibi durumlarda motosiklet sürücülerinin araçlarını düzeltme şansı neredeyse olmuyor. Oluşabilecek risklerden korumak için ek yanal kuvvet uygulamak gerekiyor. www.log.com.tr

Son dakika haberleri, son dakika haber, son dakika gelişmeleri
Son dakika haberleri
‘Bu Delileri Bir Araya Getirmeyecektiniz’ ve ‘Darbenin Kayıp Saatleri’ adlı araştırma kitaplarıyla d

PKK elebaşları, köle olmayı reddeden kadın teröristleri asit kuyularına atıyordu

İşsizlik maaşı için şart koşulan 120 günlük 'prim ödeyerek sürekli çalışma' maddesi değiştiriliyor

Arka Sokaklar'da Sezen Aksu'lu tanıtım! Seyirciyi bekleyen sürpriz ne

Yerli Cirit füzesine Mısır'dan talep

En Çok Okunanlar