İstanbul
  °C
İl Seç

HAVA DURUMU

Yaşadığınız şehrin günlük hava durumunu görüntüleyin

  • 4.6794
  • 5.4552
  • 191.08
  • 95852
SON DAKİKA HABERLERİ
Tümü
Reklamı Kapat

24 Şubat - 3 Mart haftalık burç yorumları / Boğaların hayatı renkleniyor

OLGU ILGIN

x

olguilgin@gmail.com

Koç Burcu (21 Mart-19 Nisan) 

Hayalleriniz ve düşünceleriniz bu ara çok hareketli. Gizli kalmış ya da sizden saklananlar arkanızdan yapılan konuşmalar önünüze gelebilir ortaya çıkabilir. Kim dost kim düşman anlarsınız. Kararlarınızı uygularken bazı hayal kırıklıkları yaşamamak için beklentilerinizi ya da düşlerinizi gerçeğe dayandırmanız yerinde olur. Yurt dışı seyahatleriniz artabilir. 

Boğa Burcu (20 Nisan-20 Mayıs) 

Sosyal yaşamınız bu ara dinamik. Arkadaşlarınızla keyifli gece davetleri ve organizasyonlarda bulunabilirsiniz. İtiklerinizin miktarına dikkat edin. Yeni gruplar ve yeni kişilerle tanışırken diğer taraftan eş ya da ortağınızın parasal konularıyla ilgili kriz yaratan durumlarla mücadele etmeniz gerekebilir. Dostlarınızdan aldığınız fikirleri uygularken bazı zorluklarla karşılaşabilirsiniz.

İkizler Burcu (21 Mayıs-21 Haziran) 

Kariyer yaşamınız adeta hayal ettiğiniz gibi şekillenebilir. Yaşamınızda bu konuda size keyif veren gelişmeler olabilir. Terfi almakhatta kazanç artışı yüzünüzü güldürürken evlilik ya da ortaklıklarla ilgili konularda mücadele etmeniz gereken durumlar çıkabilir. Gerginlikler çekişmelere neden olabilir. Ancak yine de, zihninizi rahat tutmayı başaracaksınız.

Yengeç Burcu (22 Haziran-22 Temmuz) 

Yurtdışı konularınız bu ara hareketli olurken deniz aşırı yolculuklarınızda artabilir. Beklediğiniz haberler geliyor ve yabancı ülkelerle ilgili planlar yapmaya başlıyorsunuz. Hukuksal süreçler için olumlu bir dönem. Eğitim faaliyetleriniz sizin beklediğiniz gibi sonuçlanırken yine de; iş yaşamınızda halletmeniz gereken bazı pürüzler süreci biraz yavaşlatabilir.

Aslan Burcu (23 Temmuz- 22 Ağustos) 

Eş ya da ortağınızla ilgili resmi kurumlarla ilgili konular çözülmeye başlarken eğer bir kredi talebiniz varsa o da olumlu sonuçlanacaktır. Eşiniz yada ailenizle ilgili kredi banka nafaka yada miras işlerinizdeki olası sorunlar birazda tatlı dille çözüleceğe benziyor. Varsa sevgiliniz ya da çocuğunuz onlarla aranızda çıkabilecek gerginliklerin sevginizi artıracağını bilin.

Başak Burcu (23 Ağustos-22 Eylül) 

Ya evliliğe gidiyorsunuz ya da bekârsanız romantik bir âşıkla tanışıyorsunuz. Bazılarınız var olan ilişkilerinde daha sevgi dolu zamanlar geçirebilir. Ancak karşı tarafın bu ara olan duygusallığı sizi biraz rahatsız edebilir. İletişim kurmaktan çok partneriniz duygularını şiir ya da şarkı yoluyla anlatacak gibi. Ev ve aile yaşamındaki bazı zorluklara dikkat! 

Terazi Burcu (23 Eylül-22 Ekim) 

İş yaşamınızda olumlu gelişmeler var. İş arayanlar bulabilir. İşleriniz artabilir. Çalışıyorsanız her ne kadar biraz tembellik enerjisi üzerinizde olsa da, arkadaşlarınızla yapacağınız sohbetler sizi rahatlatacağa benziyor. Günlük yaşamdaki sorumluluklarınızı biraz ihmal edebilirsiniz. Yakın çevrenizde iletişim kazalarına trafikte araç kullanımına dikkat edin.

Akrep Burcu (23 Ekim-21 Kasım) 

Yalnızsanız romantik bir aşk her an kapınızı çalabilir. Varsa sevgiliniz size aşkını bir şiir ya da şarkıyla tekrar tekrar hatırlatabilir. Romantik zamanlara hazır olun. Yaratıcı enerjiniz çok yüksek olacağından sezgileriniz yoluyla olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Hamilelik olabilir. Çocuğu olanlar onlarla sevgi dolu zamanlar geçirebilirsiniz. Kilo almamaya dikkat edin.

Yay Burcu (22 Kasım-21 Aralık) 

Ev ve ailenizle ilgili konular hareketleniyor. Yuvada olmak eve masraf yapmak sevdiklerinizi evde ağırlamak gibi uğraşlar size bu ara keyif verecektir. Aile büyüklerinin ihtiyaçlarıyla ilgilenmeniz gereken durumlarda olabilir. Seyahat etmek isterken evdeki bu uğraşlar sizi biraz gergin yapabilir. Kararlarınızı uygularken zorlanabilirsiniz.

Oğlak Burcu (22 Aralık-19 Ocak) 

Yakın çevrenizle iletişim ağınız bu ara çok hareketli ve renkli olacaktır. Onlarla sıklıkta konuşmak hatta minik geziler düzenlemek isteyebilirsiniz. İşinizle ilgili satış pazarlama faaliyetlerini sözelden çok görsel platforma taşımak size daha çok para kazandıracaktır. İçinizde yapamadıklarınız yüzünden öfke biriktirebilirsiniz. Uyku problemi sizi yorgun hissettirebilir.

Kova Burcu (20 Ocak-18 Şubat) 

Parasal konular ev ve yatırım araçlarınız bu ara zihninizi meşgul edebilir. Bu noktada yapılması gerekenler görüşülmesi gereken kişiler zamanınızın çoğunu alabilir. İş görüşmesi yapabilir yada kazancınızı artırmak için biraz sezgilerinizin sesini dinleyebilirsiniz. Arkadaşlarınızla aranızda oluşabilecek gerginlikler finansal konulara odaklanmanızı zorlaştırabilir. 

Balık Burcu (19 Şubat-20 Mart)  

Kendinizi hem görsel hem de iletişim yoluyla ifade edeceğiniz bir dönemdesiniz. Devir sizin devriniz. Hem göze hem kulağa hitap ederken yalnızsanız bir ilişkiye başlama şansınız da yüksek olacaktır. Çekici ve güzel olacağınız bu dönem isteklerinize odaklanmanız ve inanç geliştirmeniz iyi olacaktır. Meslek ve kariyer yaşamınızda üstlerinizle gerginlik yaşayabilirsiniz.

Son dakika haberleri, son dakika haber, son dakika gelişmeleri
Son dakika haberleri
,
CHP´li Özgür Özel´in 'Erdoğan konuşurken ezanlar geç okunuyor, hocalara talimat gidiyor' yalanı böyl

CHP´nin yalanları bitmek bilmiyor...

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları

Savunma Bakanı: SOM füzemizi satmaya başladık

Akdeniz’de Türkiye’ye karşı 'Bölgesel ordu' kuracaklar

En Çok Okunanlar