• $8,023
  • €9,5359
  • 465.781
  • 1320.98

Çocuğum hangi liseye gidecek  
haberleri

Çocuğum hangi liseye gidecek ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Çocuğum hangi liseye gidecek haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz.

E-okul kayıt sorgulama ekranı 2020: Çocuğum hangi okula - liseye gidecek? ">
E-okul kayıt sorgulama ekranı 2020: Çocuğum hangi okula - liseye gidecek?

E-okul kayıt sorgulama ekranı 2020: Çocuğum hangi okula - liseye gidecek?

MEB LGS komisyon yerleştirme sonuçlarının açıklanması ile lise yerleştirmeleri bugün tamamlanacak. Sonuçları sorgulamak isteyen ve hangi okula kayıt yaptıracağını öğrenmek isteyen öğrenciler ve velilerin araştırmaları hız kazandı. Sorgulama işlemi e-okul sayfasından yapılabiliyor. E-okul'a T.C. kimlik numarası, doğum tarihi ile istenilen diğer bilgilerin yazılması ile giriş yapılabiliyor.

E-okul ekranı 2020">
E-okul ekranı 2020

E-okul ekranı 2020

MEB LGS 2. nakil sonuçları bugün açıklandı. Sonuçları sorgulamak isteyen ve hangi okula kayıt yaptıracağını öğrenmek isteyen öğrenciler ve velileri araştırma yapıyor. Sorgulama işlemi e-okul sayfasından yapılabiliyor. E-okul'a T.C. kimlik numarası, doğum tarihi ile istenilen diğer bilgilerin yazılması ile giriş yapılabiliyor.

E-okul kayıt sorgulama ekranı 2020 burada: Çocuğum hangi okula gidecek? ">
E-okul kayıt sorgulama ekranı 2020 burada: Çocuğum hangi okula gidecek?

E-okul kayıt sorgulama ekranı 2020 burada: Çocuğum hangi okula gidecek?

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından açıklanan 2020-2021 eğitim öğretim takvimine göre şartların uygun olması halinde okulların 31 Ağustos tarihinde açılacaktı. Ancak Bilim Kurulu Toplantısı sonrasında okulların bu tarihte uzaktan eğitim ile açılmasına karar verildi. İlkokul 1. sınıfa başlayan, ortaokula geçen öğrencilerin hangi okulda devam edeceklerini öğrenmek istiyor...

E-okul kayıt sorgulama ekranı!">
E-okul kayıt sorgulama ekranı!

E-okul kayıt sorgulama ekranı!

E-okul kayıt sorgulama sayfası geçtiğimiz günlerde açıldı. 2020-2021 eğitim öğretim döneminde ilkokul 1. sınıfa başlayan, ortaokul 5. sınıfa geçen öğrencilerin hangi okulda öğrenimlerine devam edecekleri e-okul uygulamasından sorgulanabiliyor. E-okul kayıt sorgulama sisteminden öğrencinin T.C. kimlik numarası gibi bilgilerin girilmesi ile okuyacağı okul görülebiliyor...