• $7,3505
  • €8,8877
  • 414.687
  • 1471.39

cemre uyanık  
haberleri

cemre uyanık ile ilgili tüm haberleri ve son dakika cemre uyanık haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Son haline inanamayacaksınız! Masterchef şampiyonu Cemre Uyanık'ın bu pozları mest etti">
Son haline inanamayacaksınız! Masterchef şampiyonu Cemre Uyanık'ın bu pozları mest etti

Son haline inanamayacaksınız! Masterchef şampiyonu Cemre Uyanık'ın bu pozları mest etti

Bir dönem ekranlara gelen popüler insanlar, projeleri bitse de merak edilmeye devam ediyor. Popüler insanların son halleri ve popüler oldukları programlardan sonra ne yaptıkları merak ediliyor. Mastercher 2019 şampiyonu Cemre Uyanık da merak edilen isimlerden biri. Yarışmada sempatik halleri ile dikkat çeken Uyanık'ın son hali sosyal medyada gündem oldu.

MasterChef Cemre kimdir, kaç yaşında? 2019 MasterChef şampiyonu Cemre Uyanık nereli? ">
MasterChef Cemre kimdir, kaç yaşında? 2019 MasterChef şampiyonu Cemre Uyanık nereli?

MasterChef Cemre kimdir, kaç yaşında? 2019 MasterChef şampiyonu Cemre Uyanık nereli?

MasterChef Türkiye'de finale çok az bir süre kala heyecanlı dakikalar yaşanmaya devam ediyor. MasterChef 18. haftada yarışmacıları büyük bir sürpriz bekliyor. Yarışmacılar bugün geçen senenin yarışmacıları ile birlikte yemek yapacaklar. Dikkat çeken isimlerden biri de geçen senenin şampiyonu Cemre Uyanık oldu. MasterChef Cemre kimdir, kaç yaşında? gibi soruların yanıtları araştırılmaya başlandı.

Masterchef şampiyonu Cemre Uyanıktan çarpıcı sözler: 'Türkiye'de mutfak erkek egemenliği altında' Masterchef şampiyonu Cemre'den yemek yapmanın püf noktaları!">
Masterchef şampiyonu Cemre Uyanıktan çarpıcı sözler: 'Türkiye'de mutfak erkek egemenliği altında' Masterchef şampiyonu Cemre'den yemek yapmanın püf noktaları!

Masterchef şampiyonu Cemre Uyanıktan çarpıcı sözler: "Türkiye'de mutfak erkek egemenliği altında" Masterchef şampiyonu Cemre'den yemek yapmanın püf noktaları!

8 Mart Dünya Kadınlar Günü dünyanı her yerinde kutlanıyor. Biz de bu güne atıfta yapmak amacıyla kadınlarla ilgili her fırsatta mutfakta mesajlar vermeye çalışan MasterChef birincisi Cemre Uyanık ile bir röportaj gerçekleştirdik. Türkiye'de mutfakla ilgili kadınlara yeteri kadar değer verilmediğine dikkat çeken Cemre Uyanık, iyi yemek yapmanın püf noktalarını ve mutfağın sırlarını Mor Papatya'ya anlattı.

MasterChef'in şampiyonu Cemre'nin yeni işi belli oldu!">
MasterChef'in şampiyonu Cemre'nin yeni işi belli oldu!

MasterChef'in şampiyonu Cemre'nin yeni işi belli oldu!

MasterChef Türkiye yarışmasının 2019 şampiyonu olan Cemre Uyanık'ın yeni işi belli oldu. Uyanık, bir dönem Survivor'a katılan eski futbolcu Serhat Akın'ın yeni mekanıyla el sıkıştı.

MasterChef Cemre ve Alican aşk mı yaşıyor? Cemre'den şoke eden itiraf!">
MasterChef Cemre ve Alican aşk mı yaşıyor? Cemre'den şoke eden itiraf!

MasterChef Cemre ve Alican aşk mı yaşıyor? Cemre'den şoke eden itiraf!

Masterchef Türkiye yarışmasında finale kalan Cemre Uyanık ve Alican Sabunsoy hakkında aşk dedikoduları ortaya atıldı. Cemre'den bu iddialara şaşırtan bir yanıt geldi.