• $8,4496
  • €10,2077
  • 495.374
  • 1441.33

buket aydın  
haberleri

buket aydın ile ilgili tüm haberleri ve son dakika buket aydın haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Kılıçdaroğlu LGBT sorusuna böyle yanıt verdi... 'Aile yapısını bozmuyor'">
Kılıçdaroğlu LGBT sorusuna böyle yanıt verdi... 'Aile yapısını bozmuyor'

Kılıçdaroğlu LGBT sorusuna böyle yanıt verdi... "Aile yapısını bozmuyor"

CHP Genel Başkanı Kemal Kıılıçdaroğlu, katıldığı bir televizyon programında "LGBT Türk aile yapısını bozuyor mu?" sorusuna "Hayır efendim ilgisi yok, niye aile yapısını bozsun yani?" cevabını verdi.

Emir Sarıgül ile evleneceği konuşulan Buket Aydın'dan şaşırtan karar!">
Emir Sarıgül ile evleneceği konuşulan Buket Aydın'dan şaşırtan karar!

Emir Sarıgül ile evleneceği konuşulan Buket Aydın'dan şaşırtan karar!

Bir dönem Kanal D Ana Haber sunuculuğunu yapan Buket Aydın 2013 yılında evlendiği Erce Baykal ile 13 Mayıs 2020 yollarını ayırmıştı. Mustafa Sarıgül'ün oğlu Emir Sarıgül ile 1 yıldır ilişkilerini sürdüren ve evlilik yolunda olan çiften şaşırtan haber geldi. Edinilen bilgiye göre Buket Aydın, kariyerinin olumsuz etkilenmemesi için ilişkisini sonlandırdı.

Buket Aydın kimdir, kaç yaşında?">
Buket Aydın kimdir, kaç yaşında?

Buket Aydın kimdir, kaç yaşında?

Son zamanlarda gündeme gelen Buket Aydın geçtiğimiz aylarda Kanal D Ana Haber sunuculuğundan istifa etmişti. Buket Aydın, 1 Ocak 1985 tarihinde Bursa'da dünyaya geldi. İstanbul Kültür Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü'nü bitiren Aydın, Atilla İlhan'ın şiirleri üzerine yüksek lisans yaptı. Kadıköy'de bulunan Kuşdili Spikerlik ve Sunuculuk Kursu'nda eğitim alan Buket Aydın, bir sene bir radyoda haber spikerliği yaptı.

Buket Aydın kimdir, kaç yaşında? Buket Aydın'ın eşi Erce Baykal kimdir?">
Buket Aydın kimdir, kaç yaşında? Buket Aydın'ın eşi Erce Baykal kimdir?

Buket Aydın kimdir, kaç yaşında? Buket Aydın'ın eşi Erce Baykal kimdir?

Son zamanlarda sıkça ismini duyduğumuz Buket Aydın hakkında araştırmalar güncel olarak gerçekleştiriliyor. İstifası ile gündeme gelen Buket Aydın ve eşi merak ediliyor. Buket Aydın kimdir, kaç yaşında? Buket Aydın'ın eşi Erce Baykal kimdir? gibi soruların yanıtları araştırılıyor. Buket Aydın, 1 Ocak 1985 yılında Bursa'da doğdu. İstanbul Kültür Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü'nü bitiren Buket Aydın, Atilla İlhan'ın şiirleri üzerine yüksek lisans yaptı. İşte hakkında tüm merak edilenler..

Buket Aydın kimdir, nereli? Buket Aydın kaç yaşında, eşi kim?">
Buket Aydın kimdir, nereli? Buket Aydın kaç yaşında, eşi kim?

Buket Aydın kimdir, nereli? Buket Aydın kaç yaşında, eşi kim?

Ünlü sunucu Buket Aydın istifa ettiğini sosyal medya hesabı üzerinden açıkladı. “Buket Aydın kimdir?” sorusu da yoğun olarak araştırılmaya başladı. Ünlü sunucu İstanbul Kültür Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü'nü bitirmiştir. Birçok medya kuruluşunda görev alan Aydın son olarak Kanal D ekranlarında sunuculuk yapıyordu. Peki, Buket Aydın kaç yaşında, eşi kim? İşte hayatı hakkında merak edilenler...

Buket Aydın istifa etti">
Buket Aydın istifa etti

Buket Aydın istifa etti

Kanal D Ana Haber Bülteni sunucusu Buket Aydın istifa ettiğini açıkladı.

Buket Aydın kimdir, kaç yaşında? Buket Aydın'ın eşi kimdir? ">
Buket Aydın kimdir, kaç yaşında? Buket Aydın'ın eşi kimdir?

Buket Aydın kimdir, kaç yaşında? Buket Aydın'ın eşi kimdir?

Buket Aydın kimdir, kaç yaşında? sorusu arama motorunda yoğun olarak araştırılıyor. Haber sunuculuğu kariyerine Kanal D'de devam eden Buket Aydın bugün Kanal D ekranlarında yayınlanan İkinci Sayfa programına konuk oldu. Programı seyredenler Buket Aydın kimdir, kaç yaşında? merak ediyor. İşte yanıtı..