• $7,4627
  • €9,024
  • 437.81
  • 1524.49

bilsem tarihleri  
haberleri

bilsem tarihleri ile ilgili tüm haberleri ve son dakika bilsem tarihleri haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz.

BİLSEM sınavları ertelendi mi? ">
BİLSEM sınavları ertelendi mi?

BİLSEM sınavları ertelendi mi?

Yaklaşan BİLSEM sınavlarının akıbeti merak ediliyor. Koronavirüs salgını nedeni ile alınan yeni önlemler kapsamında hafta sonları belli saatler dışında sokağa çıkma yasağı getirildi. 20 yaş altına ise hafta içleri de dahil olmak üzere saat 13:00 ile 16:00 arasında sokağa çıkma izni verildi. Bu saatler dışında dışarı çıkmak yasaklandı. Okullar da tamamen uzaktan eğitime geri döndü. Peki, BİLSEM sınavları ertelendi mi? BİLSEM sınavları ne zaman başlıyor?

BİLSEM 2. aşama tarihleri belli oldu">
BİLSEM 2. aşama tarihleri belli oldu

BİLSEM 2. aşama tarihleri belli oldu

2019-2020 eğitim öğretim yılında bilim ve sanat merkezleri öğrenci tanılama ve yerleştirme sürecinde aday gösterilen 1, 2 ve 3. sınıf öğrencilerine yönelik tablet bilgisayar ile yapılan grup tarama uygulaması 4 Ocak-11 Ekim 2020 tarihleri arasında gerçekleştirildi. Sınav sonuçları ise geçtiğimiz günlerde açıklandı. BİLSEM 2. aşama sınav tarihleri merak konusu oldu. Peki, BİLSEM bireysel değerlendirme sınavı ne zaman?

BİLSEM sınavları başladı mı? ">
BİLSEM sınavları başladı mı?

BİLSEM sınavları başladı mı?

BİLSEM sınavına giren öğrenciler ve velileri sonuçların açıklanmasını heyecanla bekliyor. BİLSEM sınavı ile ilgili gelişmeler yakından takip ediliyor. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından gerçekleştirilen BİLSEM sınavı kapsamında grup taramasının devam edileceği tarihler paylaşıldı. 2019-2020 Bilim ve Sanat Merkezleri Öğrenci Tanılama ve Yerleştirme Kılavuzunda sonuçların ne zaman açıklanacağı da duyuruldu...

Tarih bekçisi Badem">
Tarih bekçisi Badem

Tarih bekçisi Badem

Düzce'de ‘Batı Karadeniz'in Efes'i' olarak adlandırılan Prusias ad Hypium Antik Kenti'nde 4 yıldır kazı çalışması yapılıyor.

BİLSEM sınavı ne zaman, saat kaçta? 2020 BİLSEM sınavı nasıl oluyor?">
BİLSEM sınavı ne zaman, saat kaçta? 2020 BİLSEM sınavı nasıl oluyor?

BİLSEM sınavı ne zaman, saat kaçta? 2020 BİLSEM sınavı nasıl oluyor?

4 Ocak 2020 tarihinde başlayan BİLSEM grup tarama sınavları devam ediyor. BİLSEM sınavına giren ve girmeye hazırlanan öğrenciler ile velileri, süreci heyecanla takip ediyor. BİLSEM sınavı ne zaman 2020? sorusunun yanıtı merakla araştırılıyor. Bilim ve Sanat Eğitim Merkezleri öğrenci seçim aşamalarında uygulanan grup tarama testi ile ilgili merak edilenlere haberimizden ulaşabilirsiniz..