• $8,3873
  • €10,1283
  • 481.78
  • 1345.15

bilsem sınavları ertelendi mi  
haberleri

bilsem sınavları ertelendi mi ile ilgili tüm haberleri ve son dakika bilsem sınavları ertelendi mi haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz.

BİLSEM sınavları ne zamana ertelendi? BİLSEM sınavları iptal edildi mi? ">
BİLSEM sınavları ne zamana ertelendi? BİLSEM sınavları iptal edildi mi?

BİLSEM sınavları ne zamana ertelendi? BİLSEM sınavları iptal edildi mi?

BİLSEM bireysel değerlendirme sınavları ile ilgili gelişmeler binlerce öğrenci ve velisi tarafından yakından takip ediliyor. Sınava az bir süre kala koronavirüs salgını kapsamında yeni önlemlerin alınması nedeni ile sınavların ertelendiği duyuruldu. Bireysel değerlendirmeler 23 Kasım'da başlayacaktı. Peki, BİLSEM sınavları ne zamana ertelendi?

BİLSEM sınavları ertelendi mi? BİLSEM sınavları online olarak mı yapılacak?">
BİLSEM sınavları ertelendi mi? BİLSEM sınavları online olarak mı yapılacak?

BİLSEM sınavları ertelendi mi? BİLSEM sınavları online olarak mı yapılacak?

BİLSEM sınavları online olarak mı yapılacak? sorusunun yanıtı arama motorlarında araştırılıyor. Bilim ve sanat merkezleri öğrenci tanılama ve yerleştirme işlemlerinin ilk aşaması olan grup tarama uygulaması, 1. 2. ve 3. sınıf seviyelerinde tablet bilgisayarlarla yapılıyor. 4 Ocak tarihinde başlayan ve hafta sonları gerçekleşen BİLSEM sınavları yoğun ilgi görüyor. Koronavirüs salgını nedeniyle BİLSEM sınavları ertelendi mi? sorusunun yanıtı ise veliler ve öğrenciler tarafından merak ediliyor. Detaylar haberimizde…