• $8,1086
  • €9,7869
  • 463.748
  • 1365.27

belirtileri nelerdir  
haberleri

belirtileri nelerdir ile ilgili tüm haberleri ve son dakika belirtileri nelerdir haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Huntington hastalığı nedir, belirtileri nelerdir? Huntington hastalığı tedavisi var mı?">
Huntington hastalığı nedir, belirtileri nelerdir? Huntington hastalığı tedavisi var mı?

Huntington hastalığı nedir, belirtileri nelerdir? Huntington hastalığı tedavisi var mı?

Huntington hastalığı, huntingtin geninde (HTT) artmış CAG tekrarları ile ortaya çıkan otozomal dominant nörodejeneratif bir hastalıktır. Hastalık hem zihinsel hem de fiziksel yeteneklerin giderek bozulmasına neden olur. Huntington hastalığı nedir, belirtileri nelerdir? Huntington hastalığı tedavisi var mı? gibi soruların yanıtları yoğun bir şekilde araştırılmaya başlandı. İşte tüm detaylar...

Mastit belirtileri neler, tedavisi var mı? Mastit nedir, ne iyi gelir? ">
Mastit belirtileri neler, tedavisi var mı? Mastit nedir, ne iyi gelir?

Mastit belirtileri neler, tedavisi var mı? Mastit nedir, ne iyi gelir?

Mastitis, memenin tehlikeli, hızla ilerleyen bulaşıcı ve iltihaplı bir hastalığıdır. Emzirme döneminde esas olarak kadınlarda gelişir. Süpürasyona, glandüler dokularda yıkıcı değişikliklere, zayıf dokulara yol açtığı için acil tıbbi yardım gerektirir. Konuya ilişkin merak edilenleri "Mastit nedir, ne iyi gelir, belirtileri neler, tedavisi var mı?" başlığı altında sizler için derledik.

Neslihan Atagül'ün hastalığı nedir? Geçirgen bağırsak sendromu ne, belirtileri nelerdir? ">
Neslihan Atagül'ün hastalığı nedir? Geçirgen bağırsak sendromu ne, belirtileri nelerdir?

Neslihan Atagül'ün hastalığı nedir? Geçirgen bağırsak sendromu ne, belirtileri nelerdir?

Sefirin Kızı dizisinde Nare karakterini canlandıran Neslihan Atagül'den korkutan bir haber geldi. Ünlü oyuncu Atagül'ün sağlık sorunları yaşadığı ve 10 gün rapor aldığı ortaya çıktı. Hızla kilo kaybı yaşayan Neslihan Atagül'e doktorların "geçirgen bağırsak" sendromu teşhisi koyduğu öğrenildi. Bu haberin ardından Neslihan Atagül'ün hastalığı ne? Geçirgen bağırsak sendromu nedir, belirtileri nelerdir? gibi soruların yanıtları merak konusu oldu. İşte tüm merak edilenler..

Borderline belirtileri nelerdir? Sınır Kişilik Bozukluğu nedir? ">
Borderline belirtileri nelerdir? Sınır Kişilik Bozukluğu nedir?

Borderline belirtileri nelerdir? Sınır Kişilik Bozukluğu nedir?

Sınır Kişilik Bozukluğu (Borderline ) hastalığının ne olduğu ve belirtileri merak ediliyor. Sık sık duygusal değişimlerin yaşandığı bu hastalıkta, kişi bir kendisini överken bir anda yerebiliyor. Peki, Sınır Kişilik Bozukluğu belirtileri nelerdir?

Obsesif bozukluk kadınlarda daha çok görülüyor! Obsesyon belirtileri nelerdir?">
Obsesif bozukluk kadınlarda daha çok görülüyor! Obsesyon belirtileri nelerdir?

Obsesif bozukluk kadınlarda daha çok görülüyor! Obsesyon belirtileri nelerdir?

Obsesif bozukluk son yıllarda artmaya başladı. Aşırı kuşku, tekrar tekrar kontrol etme isteği, emin olamama, düzen gibi birçok özellik zamanla takıntıya dönüşebiliyor. Obsesif kompulsif bozukluk hastalığının her 50 kişiden birinde rastlanabildiğine değinen uzmanlar, obsesyon belirtilerini anlattı.

Kırım Kongo Kanamalı Ateşi nedir? Kırım Kongo Kanamalı Ateşi belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir?">
Kırım Kongo Kanamalı Ateşi nedir? Kırım Kongo Kanamalı Ateşi belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir?

Kırım Kongo Kanamalı Ateşi nedir? Kırım Kongo Kanamalı Ateşi belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir?

Kırım Kongo Kanamalı Ateşi araştırılan konular arasında yer aldı. Keneler aracılığıyla buluşan bu hastalıkta; ateş, halsizlik, iştahsızlık, kas ağrısı gibi etkiler görülüyor. Kırım Kongo Kanamalı Ateşi nedir? Kırım Kongo Kanamalı Ateşi belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? 1 veya 14 gün süren kuluçka döneminden sonra ortaya çıkıyor. Detaylı bilgi haberimizde.

Ödem sebepleri ve belirtileri nelerdir? Ödem için evde hangi uygulamalar yapılır?">
Ödem sebepleri ve belirtileri nelerdir?   Ödem için evde hangi uygulamalar yapılır?

Ödem sebepleri ve belirtileri nelerdir? Ödem için evde hangi uygulamalar yapılır?

“Ödem sebepleri nelerdir? Ödem belirtileri nelerdir?” gibi soruların cevabı merak ediliyor. Son günlerde arama motorlarında sık araştırılan hastalıklardan biri de ödem oldu. Çünkü ödemin sebeplerinden biri de uzun süre hareketsiz kalmaktır. Peki, ödem için evde hangi uygulamalar yapılabilir? Ödem belirtisi olan kişiler ne yapmalıdır? İşte cevaplar…

Sezen Aksu'nun hastalığı Kolit nedir? Kolit hastalığı belirtileri nelerdir?">
Sezen Aksu'nun hastalığı Kolit nedir? Kolit hastalığı belirtileri nelerdir?

Sezen Aksu'nun hastalığı Kolit nedir? Kolit hastalığı belirtileri nelerdir?

Sezen Aksu'nun hastalığı Kolit nedir? sorusunun yanıtı vatandaşlar tarafından merak ediliyor. Minik Serçe en son 2014 yılında bu hastalığa yakalanmış ve tedavi olup iyileşmişti, hastalığın yeniden nüksettiği öğrenildi. Daha önce Sertap Erener'in de Kolit olduğu ve iyileştiği de biliniyor. Kolit hastalığı nedir, belirtileri nelerdir? sorularının yanıtı ve Sezen Aksu ile ilgili detaylar haberimizde…

Talasemi nedir? Talasemi belirtileri nelerdir?">
Talasemi nedir?  Talasemi belirtileri nelerdir?

Talasemi nedir? Talasemi belirtileri nelerdir?

Dünyada her yıl en az 365 bin talasemi hastası doğmaktadır. "Talasemi nedir? Talasemi belirtileri nelerdir?" gibi soruların cevabı vatandaşlar tarafından merak ediliyor. Talasemi halk arasında Akdeniz anemisi olarak biliniyor. Talaseminin önlenebileceğine dikkati çeken uzmanlar, talasemi hastalarında çabuk yorulma, solukluk, sarılık, safra taşları, karaciğer ve dalak büyüklüğü, anormal yüz görünümü, büyüme gelişme geriliği, ergenlikte gecikme, bacak ülserleri, cilt renginde koyulaşma görülebileceğini belirtti. Peki, talasemi için tedavi yöntemi nedir?

Guatr belirtileri nelerdir? Guatr ve tiroid tedavisi nasıl olur?">
Guatr belirtileri nelerdir?  Guatr ve tiroid tedavisi nasıl olur?

Guatr belirtileri nelerdir? Guatr ve tiroid tedavisi nasıl olur?

Guatr nedir? Guatr belirtileri nelerdir? gibi soruların cevabı merak ediliyor. Boyunda bulunan tiroid bezinin herhangi bir nedenle büyümesine guatr denir. Guatrın belirtilerinin büyüklüğüne ve fonksiyon bozukluğu olup olmadığına göre değiştiğini söyleyen uzmanlar, tiroid konusunda uyarıda bulundu. Guatr ve tiroid tedavisi ile alakalı detaylı bilgileri haberimizin devamında bulabilirsiniz.

Çocuklarda alerji ile koronavirüs belirtisi arasındaki fark nedir?">
Çocuklarda alerji ile koronavirüs belirtisi arasındaki fark nedir?

Çocuklarda alerji ile koronavirüs belirtisi arasındaki fark nedir?

Alerji ile koronavirüs belirtisi birbirine karıştırılıyor. Özellikle anne babalar çocuklarda alerjik belirti ile koronavirüs belirtisi arasındaki farkları araştırıyor. Uzmanlar yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınının, alerjik çocuklar için özel bir risk taşımadığını, herkes için alınan önlemlerin onlar için de geçerli olduğunu belirtti. İki hastalık arasındaki farkları haberimizin devamında bulabilirsiniz.

Domuz gribi belirtileri nelerdir, nasıl bulaşır? Domuz gribi tedavisi nedir? ">
Domuz gribi belirtileri nelerdir, nasıl bulaşır? Domuz gribi tedavisi nedir?

Domuz gribi belirtileri nelerdir, nasıl bulaşır? Domuz gribi tedavisi nedir?

Domuz gribi belirtileri nelerdir, nasıl bulaşır? sorusu arama motorunda yoğun olarak araştırılıyor. Domuz gribi diye adlandırılan grip türü ilk kez 2009 yılında salgınla ortaya çıkmıştı. 2020 yılına girdiğimiz bu günlerde hastanelerde domuz gribinde artışlar görülüyor. Vatandaşlar domuz gribi belirtileri nelerdir, nasıl bulaşır? merak ediyor. İşte domuz gribine ilişkin bilgiler..