• $7,8202
  • €9,3679
  • 446.994
  • 1311.81

askerlik yerleri belli oldu mu  
haberleri

askerlik yerleri belli oldu mu ile ilgili tüm haberleri ve son dakika askerlik yerleri belli oldu mu haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz.

2000/4 askerlik yerleri ne zaman açıklanacak?">
2000/4 askerlik yerleri ne zaman açıklanacak?

2000/4 askerlik yerleri ne zaman açıklanacak?

2000/4 askerlik yerleri heyecanla bekleniyor. MSB Kasım 2020 sınıflandırma döneminde silahaltına alınacak yedek subay aday adayı, yedek astsubay aday adayı ile erbaş/er statüsündeki yükümlülerin askerlik hizmeti tercihi, sınıflandırma ve sevk işlemleriyle ilgili hususlar MSB Kasım Sınıflandırma Duyurusu kapsamında yer aldı...

MSB askerlik yerleri açıklandı! Yükümlü sınıflandırma sonuç sorgulama ekranı 2020!">
MSB askerlik yerleri açıklandı! Yükümlü sınıflandırma sonuç sorgulama ekranı 2020!

MSB askerlik yerleri açıklandı! Yükümlü sınıflandırma sonuç sorgulama ekranı 2020!

Vatandaşlık görevlerini yerine getirmek isteyen kişileri askerlik yerlerini öğrenmek istiyor. Askerlik yerlerine, e-devlet üzerinden erişilebilinecek. MSB yayınladığı duyuruda askerlik yerleri ne zaman belli olacağını resmi hesabından yazılı açıklama yaparak duyurdu.

MSB'den Ağustos ayı celp açıklaması!">
MSB'den Ağustos ayı celp açıklaması!

MSB'den Ağustos ayı celp açıklaması!

Vatani görevlerini yerine getirecek olana vatandaşlar askerlik yerleri Milli Savunma Bakanlığı internet sitesi üzerinden öğrenecek. MSB geçtiğimiz haftalarda askerlik yerleri ile ilgili duyuru yayınlamıştı. Askerlik yerlerinin açıklanmasının ardından e-devlet üzerinden görüntülenecek.

Askerlik yerleri ne zaman açıklanacak, belli oldu mu? E-devlet MSB askerlik yerleri sorgulama ekranı haberimizde…">
Askerlik yerleri ne zaman açıklanacak, belli oldu mu?  E-devlet MSB askerlik yerleri sorgulama ekranı haberimizde…

Askerlik yerleri ne zaman açıklanacak, belli oldu mu? E-devlet MSB askerlik yerleri sorgulama ekranı haberimizde…

Askerlik yerleri için heyecanlı bekleyiş sürüyor. Koronavirüs salgını nedeniyle askerlik celp, terhis ve sevk işlemleri durdurulmuş ve ertelenmişti. Asker adayları birliklerine ne zaman teslim olacaklarını ve askerlik yerleri ile ilgili açıklamanın ne zaman öğrenileceğini merak ediyorlar. Celp işlemleri 2 grup halinde farklı tarihlerde gerçekleştirilecek. Askerlik yerleri ne zaman açıklanacak? sorusunun yanıtı ve e-devlet MSB askerlik yerleri sorgulama ekranı için haberimizin devamını okuyabilirsiniz.