• $7,8228
  • €9,4308
  • 459.326
  • 1328.83

AÖF yaz okulu kayıtları  
haberleri

AÖF yaz okulu kayıtları ile ilgili tüm haberleri ve son dakika AÖF yaz okulu kayıtları haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Açıköğretim yaz okulu sınavı nasıl olacak? AÖF yaz okulu sınavı ne zaman? ">
Açıköğretim yaz okulu sınavı nasıl olacak? AÖF yaz okulu sınavı ne zaman?

Açıköğretim yaz okulu sınavı nasıl olacak? AÖF yaz okulu sınavı ne zaman?

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi'nde okuyan öğrencilerden zayıf dersi olanlar AÖF yaz okuluna kayıtlarını yaptırdı. Yaz okulunda genel not ortalaması (GNO) 2,00 ve üstünde olanlar, FF notlu yani başarısız olduğu derslerini ya da hiç almadığı dersleri seçebiliyor. AÖF yaz okulu sınav günü heyecanla bekleniyor.

AÖF yaz okulu kayıtları bitti mi? Açıköğretim yaz okulu ücreti ne kadar? ">
AÖF yaz okulu kayıtları bitti mi? Açıköğretim yaz okulu ücreti ne kadar?

AÖF yaz okulu kayıtları bitti mi? Açıköğretim yaz okulu ücreti ne kadar?

AÖF yaz okulu kayıtları devam ediyor. Kayıtlarını henüz yaptırmayan öğrencilerin bugün saat 23:00'e kadar vakti bulunuyor. Yaz okuluna kayıt yaptırmak için AÖF sistemine giriş yapıldıktan sonra yaz okulu kayıt sayfasına giriş yapılması ve ücretin ödenmesi gerekiyor. Peki, AÖF yaz okulu ücreti ne kadar ve nasıl ödenir?

AÖF yaz okulu olacak mı? ">
 AÖF yaz okulu olacak mı?

AÖF yaz okulu olacak mı?

Anadolu Üniversitesi ( AÜ) Açık öğretim Fakültesi öğrencileri 24 Haziran - 8 Temmuz tarihleri arasında bahar dönemi final sınavına girdiler. Online olarak sınavların tamamlanmasının ardından gözler yaz okulu tarihlerine çevrildi. Öğrenciler yaz okulunun açılacağı tarih için bekleyişe geçti. Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Sistemi Yaz Okulu Duyurusu'nu yayınladı.