• $ 6,0492
  • € 6,7557
  • 247.837
  • 85.309
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54

Lige odaklanmalı

İkinci yarının başlangıcı gibi oynasalar kazanırlardı. Herkes böyle hatırlayacak. Şaşkın bur başlangıçta turu bıraktı Fenerbahçe. Ancak şu da bir gerçek ki, Fenerbeahçe Şampiyorlar Ligi seviyesinde değil. Üçlü savurmanın Alper ve Volkan Şen’in takıma dönmesiyle tarih olacağı da bir gerçek.

İlk maçtakiyle oranla b.ireysel düşüşler çok fazlaydı. Orta sahada Salih Uçan ve Ozan Tufan ilk maçın gerisinde kaldı. Fernandao bildiğiniz gibiydi. İki maçta da kötüydü.

Penaltı pozisyonunda Hasan Ali Kaldırım ayagını topa sokmamalıydı. Mendy’I 15 milyon euro’ya neden transfer ettiğini bu pozisyona baarak anlayabilirsiniz.

Falcao’nun sakatlanması Fenerbahçe için kırılma anıydı. Büyük hücum tenhdidi kalktıktan sonra golü bularak tura ortak olmuşken ilk maçın kötü oyuncusu Germain’e mağlup oldu sarı lacivertliler.

İlk maça bakıp olun kurucuya ihtiyaç yok demek yanlıştı. Fenerbahçe Avrupa Ligi play-off eşleşmesine kadar oyun kurucusunu belirlemeli.

Orta sahanın maça hakim olamadığı bir gerçek. Bireysel performanslar üretkenliği negatif etkiledi.

Fenerbahçe Avrpua maçlarını düşünmeden lige odaklanırsa ayakta kalabilir. Üç kulvarı götürecek bir kadrosu yok. Monaco maçının anlattığı budur!

Mustafa Sapmaz Diğer Yazıları

Eh be Boateng!

03.07.2016

Boom-Taka

28.06.2016

Kocaeli’nin Gölcük ilçesinde yangına gitmek için aracına koşan itfaiye eri ilginç bir sürprizle karş

Yangın Söndürmeye Koşan İtfaiye Erine Doğum Günü Sürprizi

İşsizlik maaşı için şart koşulan 120 günlük 'prim ödeyerek sürekli çalışma' maddesi değiştiriliyor

Kilosu 20 bin dolar olan mucize besin

Dünyanın dört bir yanında minareler yükseldi: İşte Türkiye’nin yaptırdığı camiler