İstanbul
  °C
İl Seç

HAVA DURUMU

Yaşadığınız şehrin günlük hava durumunu görüntüleyin

Reklamı Kapat

Kırgın Çiçekler 81. yeni bölüm fragmanı son bölüm ATV’de Eylül öldü mü?

ATV’nin dram dizisi Kırgın Çiçekler son bölüm yine iç parçalayıcı sahnelerle izleyenlerin karşısına çıktı. Kırgın Çiçekler son bölüm ardından gözler Kırgın Çiçekler 81. yeni bölüm fragmanı için çevrildi. Kırgın Çiçekler 81. yeni bölümde, Kemal, Eylül'e yeni bir hayat kurmak üzere uzaklara gideceklerini söyler. Eğer karşı koyarsa Kader ölecektir…

Kırgın Çiçekler 81. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kırgın Çiçekler son bölüm ardından gözler Kırgın Çiçekler yeni 81. bölüm fragmanı için çevrildi. ATV’nin sevilen dizisinde bu hafta,  Eylül, Büşra’yı kurtarmak için Kemal’le görüşmeye razı oldu. Ancak Kemal hain planlarına devam etti! Songül ise Sadullah’ı baygın halde bularak büyük şok yaşadı. Sadullah ölüp Songül’ü yalnız mı bıraktı? İşte, Kırgın Çiçekler son bölüm izleme linki ve Kırgın Çiçekler yeni bölüm fragmanı. Pazartesi günü ekrana gelen yapımların reyting oranları belli oldu. Geçen hafta Total'de ATV'de ekrana gelen "Kırgın Çiçekler" dizisi birinci sıraya otururken, ikinci sırada Show TV'de yayınlanan "İçerde" dizisi, üçüncü sırada ise TV8'de ekrana gelen "Survivor" yarışması yer aldı.

KIRGIN ÇİÇEKLER 81. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Kemal, Büşra'yı serbest bırakarak Eylül'ü ve peşinden gelen Kader'i rehin alarak ortadan kaybolur. Herkes panik halde Eylül ve Kader'i ararken, Büşra polis tarafından bulununca gerçek açığa çıkar. Sadullah'ın ölümünden Songül ve Güney'i suçlayan Zehra, evinin masraflarını çocuklara yükler. Yiyecek ve paraları olmayan Songül ve Güney çok zor durumdadır. Nazan'ın kolejde hademe olarak işe başlayacak olması Defne'yi çılgına çevirir. Kemal, Eylül'e yeni bir hayat kurmak üzere uzaklara gideceklerini söyler. Eğer karşı koyarsa Kader ölecektir…

?

KIRGIN ÇİÇEKLER SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Eylül, Büşra’yı kurtarmak için Kemal’le görüşmeye razı olur. Ona kimse engel olmasın diye kızlara ve Serkan’a haber vermez. Eylül’ün korktuğunu anlayan Kemal, vazgeçmesin diye Büşra’ya zarar vermekle tehdit eder.

Serkan ve Meral’in ilk sahne aldığı gece kızlar ve Feride onları dinlemeye gider. Songül geri döndüğünde Sadullah’ı baygın bulur. Nefes almadığını fark edince büyük bir şok yaşar. Annesi gibi babasını da kaybetmek üzeredir.

KIRGIN ÇİÇEKLER SON BÖLÜM İZLE - ATV

KIRGIN ÇİÇEKLER OYUNCULARI

Özgür Çevik 
Toprak 

Mesleğini ve çocukları seven, iyi niyetli dürüst bir insan. Öğrencilerine sonuna kadar güvenen deneyimli bir öğretmen. Aynı zamanda aksi bir adam. Özellikle kadın erkek ilişkilerinde duygularını ifade edemeyen, kadın ruhundan pek de anlamayan biri.

İpek Karapınar 
Feride 

Trabzonlu okumuş, zengin bir ailenin kızı. Çocuk Esirgeme Kurumu'nda müdür yardımcısı. Hayatın çok sert davrandığı bu çocuklara kalbini sevgisini açacağını, onların yaralarını sarabileceğini umut etti. Kızlara hayat umudu aşılamaya çalışırken kendisi de onlardan bir şeyler öğrenecek.

Biran Damla Yılmaz 

Eylül 

16 yaşında. Babasını 11 yaşındayken kaybetmiş. Annesi ve küçük kız kardeşiyle beraber kıt kanaat bir çocukluk sürmüş. Üvey babasının tacizine uğruyor. Annesi tarafından yetimhaneye teslim ediliyor.

Gökçe Akyıldız 
Songül 

16 yaşında. Babası cezaevine girmiş. Annesi de yeniden evlenmiş. Yeni kocası Songül'ü istememiş. Hiçbir yerde güvende hissetmiyor. Bu yüzden sert. Oysa gerçekte duygulu, duyarlı ve fedakar.

Hazar Motan 

Cemre 

16 yaşında. Nişantaşı'nın zengin ve popüler kızı. Bir evin bir çocuğu.Yetimhane kızlarıyla arasında asla yıkılmayacak duvarlar olduğuna inanıyor. Babasının nasıl bir bataklığa saplanıp günden güne karardığını fark edemiyor...

Çağla Irmak 

Kader 

16 yaşında. Doğduğu gün bir fırının un çuvalları arasına bırakılmış. O gün bugündür yetimhanede yaşıyor...

Aleyna Solaker 

Meral

16 yaşında. Gayri meşru olduğundan annesi tarafından yetimhaneye verilmiş.

 

Çin'de beton mikserinin altında kalan motosiklet sürücüsü hayatını kaybetti.

Beton mikserinin altında kaldı dehşet anlar kameraya böyle yansıdı

Bu evlerde her şey ters

Ekonomide yeni dönem başlıyor

Zor koşullar için yaşam keki ürettiler

En Çok Okunanlar