İstanbul
  °C
İl Seç

HAVA DURUMU

Yaşadığınız şehrin günlük hava durumunu görüntüleyin

  • 3.9246
  • 4.8235
  • 165.86
  • 117.216
SON DAKİKA HABERLERİ
Tümü
Reklamı Kapat

Kırgın Çiçekler 81'de neler yaşandı?

ATV’nin sevilen dizisinde geçtiğimiz hafta, Eylül, Büşra’yı kurtarmak için Kemal’le görüşmeye razı oldu. Ancak Kemal hain planlarına devam etti!

x

ATV’nin sevilen dizisinde geçtiğimiz hafta,  Eylül, Büşra’yı kurtarmak için Kemal’le görüşmeye razı oldu. Ancak Kemal hain planlarına devam etti! Songül ise Sadullah’ı baygın halde bularak büyük şok yaşadı. Sadullah ölüp Songül’ü yalnız mı bıraktı?

KIRGIN ÇİÇEKLER 81. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Kemal, Büşra'yı serbest bırakarak Eylül'ü ve peşinden gelen Kader'i rehin alarak ortadan kaybolur. Herkes panik halde Eylül ve Kader'i ararken, Büşra polis tarafından bulununca gerçek açığa çıkar. Sadullah'ın ölümünden Songül ve Güney'i suçlayan Zehra, evinin masraflarını çocuklara yükler. Yiyecek ve paraları olmayan Songül ve Güney çok zor durumdadır. Nazan'ın kolejde hademe olarak işe başlayacak olması Defne'yi çılgına çevirir. Kemal, Eylül'e yeni bir hayat kurmak üzere uzaklara gideceklerini söyler. Eğer karşı koyarsa Kader ölecektir…

KIRGIN ÇİÇEKLER SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Eylül, Büşra’yı kurtarmak için Kemal’le görüşmeye razı olur. Ona kimse engel olmasın diye kızlara ve Serkan’a haber vermez. Eylül’ün korktuğunu anlayan Kemal, vazgeçmesin diye Büşra’ya zarar vermekle tehdit eder.

Serkan ve Meral’in ilk sahne aldığı gece kızlar ve Feride onları dinlemeye gider. Songül geri döndüğünde Sadullah’ı baygın bulur. Nefes almadığını fark edince büyük bir şok yaşar. Annesi gibi babasını da kaybetmek üzeredir.

 

Hatay- Azez cephesi birleşti

Afrin´de iki hat birleşti

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları

TSK az önce açıkladı! Son bir haftada 27 terörist etkisiz hale getirildi

ABD'de senatörler S-400 konusunda Trump'tan bilgi talep etti