İstanbul
  °C
İl Seç

HAVA DURUMU

Yaşadığınız şehrin günlük hava durumunu görüntüleyin

Reklamı Kapat

Diriliş Ertuğrul 85'te kaleye baskın düzenlendi

Diriliş Ertuğrul 85'te, Ertuğrul Bey, şer yuvası olarak gördüğü Karacahisar Kalesi’ne baskın düzenledi. Büyük baskın sahnesi nefes kesti.

19 Nisan’da yayınlanan Diriliş Ertuğrul son bölüm çok konuşulacak sahnelere imza attı. Diriliş Ertuğrul son bölüm ardından gözler Diriliş Ertuğrul 86. yeni bölüm fragmanı için çevrildi. Diriliş Ertuğrul son bölümde, Ertuğrul intikam yeminleri ederek alpları ve Aliyar’la birlikte yola çıktı. Önce Nikea’dan gelen birlik basılmış ardından Karacahisar Kalesi’ne farklı kılıkta girildi. 

DİRİLİŞ ERTUĞRUL SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Ural ve Vasilius hain planlarına bir yenisini daha eklemiş, Dündar’ı ve Doğan’ı Konya yolu üzerinde tuzağa düşürmüşlerdir. Bu tuzak neticesinde Doğan’ı öldürüp Dündar’ı rehin almışlardır. Bu acı obada büyük yankı uyandırmıştır. Ertuğrul intikam yeminleri ederek alpları ve Aliyar’la birlikte yola çıkmıştır. Önce Nikea’dan gelen birlik basılmış ardından Karacahisar Kalesine farklı kılıkta girilmiştir.

Şimdi her tarafını intikam hırsı bürüyen Ertuğrul ve alpları, Karacahisar’da çetin bir cengin ortasındadırlar. Peki oradan sağ salim çıkabilecekler midir? Kalbi ve vücudu yaralı olan Dündar’ı kurtarabilecekler midir? Diğer yandan Vasilius, Helena ile İmparatorun daveti üzerine düğün yapmak için Nikea’ya doğru yola çıkmıştır. Helena yola çıkmadan önce haberi Dumrul’a ulaştırmış, Dumrul da Ertuğrul’a iletmiştir. Ertuğrul, Helena’yı kurtarması için Bamsı’yı görevlendirmiştir. Bu Bamsı için büyük bir fırsattır. Peki Bamsı kendisi için çok mühim olan bu vazifeyi yerine getirebilecek midir?

DİRİLİŞ ERTUĞRUL SON BÖLÜM İZLE - TRT 1

 

 

Çin'de beton mikserinin altında kalan motosiklet sürücüsü hayatını kaybetti.

Beton mikserinin altında kaldı dehşet anlar kameraya böyle yansıdı

Bu evlerde her şey ters

Ekonomide yeni dönem başlıyor

Zor koşullar için yaşam keki ürettiler

En Çok Okunanlar