İstanbul
  °C
İl Seç

HAVA DURUMU

Yaşadığınız şehrin günlük hava durumunu görüntüleyin

  • 3.7749
  • 4.6643
  • 162.28
  • 115.764
SON DAKİKA HABERLERİ
Tümü
Reklamı Kapat

Ufak Tefek Cinayetler'de savaş başladı

Ufak Tefek Cinayetler son bölümde en merak edilen konu Merve’nin ölüp ölmeyeceğiydi. Bir önceki bölümde Oya, pestisit siparişi vermişti. Merve’ye de yanına gelince bir iğne yaptı. Çıkışta fenalaşan Merve, nefes darlığı çekince tüm olanları bir bir düşündü ve paniğe kapıldı. Hemen hastaneye gitti. Acile gittiğinde beni zehirleyen kişi Oya Toksöz “hepiniz şahitsiniz” dedi.

Ufak Tefek Cinayetler son bölümde en merak edilen konu Merve’nin ölüp ölmeyeceğiydi. Bir önceki bölümde Oya, pestisit siparişi vermişti. Merve’ye de yanına gelince bir iğne yaptı. Çıkışta fenalaşan Merve, nefes darlığı çekince tüm olanları bir bir düşündü ve paniğe kapıldı. Hemen hastaneye gitti. Acile gittiğinde beni zehirleyen kişi Oya Toksöz “hepiniz şahitsiniz” dedi. Fragmanda görünen sahnenin Merve’nin rüyası olduğu anlaşıldı. Doktor, panikten tansiyonunuz düşmüş dedi. Yeni sezonun sevilen dizisinin oyuncu kadrosunda Gökçe Bahadır, Aslıhan Gürbüz, Bade İşcil, ve Tülin Özer gibi isimler yer alıyor.

UFAK TEFEK CİNAYETLER 5. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

UFAK TEFEK CİNAYETLER SON 4. BÖLÜM İZLEME LİNKİ

UFAK TEFEK CİNAYETLER SON BÖLÜM ÖZETİ

Merve'ye ne oldu? Oya ellerini cidden kirletti mi? Serhan, Oya'ya gitgide tutulurken Oya, duygularını açığa çıkartacak mı?

Mehmet paçasını kurtarmak için korkunç bir oyun oynuyor. Burcu'yla birlik olup, çocukları kendi taraflarına çekmeye çalışıyorlar. Fakat kimse göründüğü kadar aptal değildir. Mehmet'le Burcu, kendi kazdıkları kuyuya çok acı şekilde düşecekler. Diğer yanda; savaş sanatında yeni perde, oldukça şeytani bir oyun kurulmakta. Oya'nın bunu erkenden sezmesi lazım, yoksa fena..

İşte Aksakallı Paşa´nın kahraman şehidimiz Ömer Halisdemir´i alnından öptüğü o görüntü

İşte Aksakallı Paşa´nın kahraman şehidimiz Ömer Halisdemir´i alnından öptüğü o görüntü

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları

Çin malı deyip geçme

Ağar: Harekâtın bir diğer başarı kriteri de PKK/YPG'nin artık rejimden medet umar hale gelmesi