İstanbul
  °C
İl Seç

HAVA DURUMU

Yaşadığınız şehrin günlük hava durumunu görüntüleyin

  • 3.8
  • 4.6702
  • 161.80
  • 116.315
SON DAKİKA HABERLERİ
Tümü
Reklamı Kapat

Siyah Beyaz Aşk dizisinde heyecan dorukta

Siyah Beyaz Aşk son bölümde Savcı Yiğit ve Cem Çınar, Namık Emirhan’ın maskesini düşürmek için harekete geçerler. Cem, kardeşi Aslı’nın onlardan kurtulması için her şeyi yapmaya hazırdır.

Siyah Beyaz Aşk son bölümde Savcı Yiğit ve Cem Çınar, Namık Emirhan’ın maskesini düşürmek için harekete geçerler. Cem, kardeşi Aslı’nın onlardan kurtulması için her şeyi yapmaya hazırdır. Ebru da arkadaşı Aslı’ya yardım edebilmek için hayatını tehlikeye atar. Evde kıyılan nikah töreni sırasında gizli dosyalara ulaşmak isteyen Ebru, Ferhat’ın baskınıyla büyük tehlikeye düşer. Aslı, Ebru’yu kurtarmayı başarsa da Ferhat’tan kurtulamaz. Ferhat, Aslı ile Ebru’nun kendisinden bir şeyler gizlediklerinin farkındadır. Aslı ile yüzleşen Ferhat, yine tehdit etmekten kaçınmaz.

SİYAH BEYAZ AŞK 7. BÖLÜM FRAGMANI

SİYAH BEYAZ AŞK SON BÖLÜM ÖZETİ

Geçmişten, tüm öfkesiyle gelen gizemli düşman kim? Düşmanın ilk hedefi Aslı… Peki neden? Aslı ve Ferhat; kendileri kabul etmese de aşk girdabına çekilmiş durumdalar ve aşklarını ateşle sınamak zorunda kalırlar. Siyah Beyaz Aşk’ın 20 Kasım 2017 Pazartesi akşamı yayınlanacak yeni bölümünde Aslı ile Ferhat’ı büyük bir tehlike bekliyor; ikilinin bir arada olması birbirlerine olan duygularını sorgulamalarına neden oluyor! Aslı ile Ferhat, peşindeki adamlardan kurtulabilecekler mi? Aslı ile Ebru, Namık Emirhan'ın maskesini düşürecek belgelere ulaşabilecekler mi? Namık Emirhan'ın düşmanı Şahin Cigal'ın hedefi ne?

Savcı Yiğit ve Cem Çınar, Namık Emirhan’ın maskesini düşürmek için harekete geçerler. Cem, kardeşi Aslı’nın onlardan kurtulması için her şeyi yapmaya hazırdır. Ebru da arkadaşı Aslı’ya yardım edebilmek için hayatını tehlikeye atar. Evde kıyılan nikah töreni sırasında gizli dosyalara ulaşmak isteyen Ebru, Ferhat’ın baskınıyla büyük tehlikeye düşer. Aslı, Ebru’yu kurtarmayı başarsa da Ferhat’tan kurtulamaz.

Ferhat, Aslı ile Ebru’nun kendisinden bir şeyler gizlediklerinin farkındadır. Aslı ile yüzleşen Ferhat, yine tehdit etmekten kaçınmaz. Öte yandan Aslı ile Ferhat, ilk defa birlikte hareket edeceklerdir. Ferhat’ın peşine düşen Şahin Cigal ve adamları, ikilinin büyük bir mücadele vermelerine neden olur.

Aslı ile Ferhat, hayatlarını kurtarmak isterlerken baş başa kalırlar. Aslı, Ferhat’ın duygularını sorgulamaya başlarken kendi duygularıyla da hesaplaşmak zorunda kalır. İkilinin içine düştüğü bu durum, büyük bir sürprizi beraberinde getirecektir.

DEİK Yönetim Kurulu Toplantısı´nda konuşma yapan Başbakan Binali Yıldırım önemli açıklamalarda bulun

Başbakan Yıldırım: 15 yıldır devam eden güven istikrar ülkemizi bugünlere getirdi

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları

Şarköy'de 3 metre 20 santimlik yılan ölüsü bulundu

Bayern Münih - Beşiktaş maçını Alman basını böyle gördü

En Çok Okunanlar