İstanbul
  °C
İl Seç

HAVA DURUMU

Yaşadığınız şehrin günlük hava durumunu görüntüleyin

  • 3.7588
  • 4.6672
  • 162.75
  • 115.881
SON DAKİKA HABERLERİ
Tümü
Reklamı Kapat

Kanal D Meryem 28.bölüm izleme linki Meryem 29.yeni bölüm fragmanı izle neler oluyor

Meryem 29.yeni bölüm fragmanı için heyecanlı bekleyiş sürüyor. Meryem 28.son bölümden sonra 29.yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı sorusu dizi severler tarafından araştırılmaşa başlandı. Ekranların sevilen dizisi Meryem merakla beklenen 28. Bölüm fragmanı yayınlandı. En son 27. Bölümüyle ekrana gelen Meryem 28. bölümünün fragmanının yayınlanmasının ardından yeni bölüm heyecanla beklenmeye başlandı. Kanal D ekranlarında izleyicileriyle buluşan Meryem;yapımcılığını TMC’nin üstlendiği, senaryosu Meryem Gültabak elinden çıkan, yönetmen koltuğunda Feride Kaytan’ın olduğu Meryem; aşkı uğruna işlemediği bir suçu üstlenerek fedakarlık yapan bir kadının hikayesini anlatıyor. Dizide Meryem karakterini Ayça Ayşin Turan, Savaş karakterini Furkan Andıç, Oktay karakterini Cemal Toktaş, Derin karakterini ise Açelya Topaloğlu canlandırıyor. Meryem’in önceki bölümünde Oktay’ın elinden kaçmayı başaran Meryem büyük bir ikilemde kalmıştı. Savaş ise sevdiği kadını bulmaya çalışırken Oktay’ın tuzağına düşmüştü. Meryem’in heyecanla beklenen 28. bölüm fragmanında neler yaşanacağını aşağıdaki linkten öğrenebilirsiniz. İşte Meryem dizisi 29.yeni bölüm fragmanı ile ilgili yapılan son açıklama ve 28.son bölüm detayları..

Meryem 29.yeni bölüm fragmanı için heyecanlı bekleyiş sürüyor. Meryem 28.son bölümden sonra 29.yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı sorusu dizi severler tarafından araştırılmaşa başlandı. Ekranların sevilen dizisi Meryem merakla beklenen 28. Bölüm fragmanı yayınlandı. En son 27. Bölümüyle ekrana gelen Meryem 28. bölümünün fragmanının yayınlanmasının ardından yeni bölüm heyecanla beklenmeye başlandı. Kanal D ekranlarında izleyicileriyle buluşan Meryem;yapımcılığını TMC’nin üstlendiği, senaryosu Meryem Gültabak elinden çıkan, yönetmen koltuğunda Feride Kaytan’ın olduğu Meryem; aşkı uğruna işlemediği bir suçu üstlenerek fedakarlık yapan bir kadının hikayesini anlatıyor. Dizide Meryem karakterini  Ayça Ayşin Turan, Savaş karakterini Furkan Andıç, Oktay karakterini Cemal Toktaş, Derin karakterini ise Açelya Topaloğlu canlandırıyor. Meryem’in önceki bölümünde Oktay’ın elinden kaçmayı başaran Meryem büyük bir ikilemde kalmıştı. Savaş ise sevdiği kadını bulmaya çalışırken Oktay’ın tuzağına düşmüştü. İşte Meryem dizisi 29.yeni bölüm fragmanı ile ilgili yapılan son açıklama ve 28.son bölüm detayları.. Meryem 28. Bölüm Fragmanı - 2 yayında! Sevgililer günü, aşk dolu geçiyor! Meryem ve Savaş birbirlerinden bir daha ayrılmamak üzere aşklarını sımsıkı bağlanırlar. Güçlü ve Burcu aşkı da her geçen gün daha da kuvvetlenmektedir. Meryem ve Savaş'ın aşkına daha fazla dayanamayan Derin, buna müdahale etmek ister. Meryem'den intikam almak için onun başına silah doğrultarak aşkı sonlandırma niyetindedir.

Meryem, merakla beklenen yeni bölümüyle 14 Şubat Çarşamba akşamı saat 20.00'de Kanal D'de! Öldü sanılan Oktay'ın geri dönüşü, herkes için büyük bir şok olur. Oktay, Meryem ile Savaş'ın bir arada olmalarını kabullenememektedir. Meryem'i kaçıran Oktay, Savaş'ı da öldüreceğini ve eninde sonunda Meryem'in kendisiyle birlikte olacağını öne sürer. Oktay'ı köşeye sıkıştırmayı başaran Meryem, silahını doğrultsa da başarılı olamaz. Zira Oktay'ın birlikte hareket ettiği adamları, Meryem'i engellemeyi başarırlar. Savaş, Güçlü ile Burcu, her yerde Meryem'i ararlar. Meryem'in büyük bir tehlikede olduğunun bilincinde olan ekip, hızlı hareket etmek zorundadırlar. Oktay, kendisi için çemberin giderek daraldığını hisseder ve beklemediği bir anda yakalanma ihtimaliyle karşı karşıya gelir.

MEYREM SON BÖLÜM - YENİ BÖLÜM FRAGMANI - KANAL D CANLI İZLEME LİNKİ

Bu durum Meryem'in kurtarılmasını sağlar. Meryem'i kaybetmeyi göze alamayan Savaş, beklenmedik bir teklif yapar. Meryem ile Savaş, aşkın gücüyle birlikte hareket edeceklerdir. İkilinin mutluluğu, Oktay'ın yakalanmasına bağlıdır. Oktay kaçma planı yaparken, hiç beklenmedik ortakları çıkacaktır.

Meryem 28. Bölümde İzleyiciyi Neler Bekliyor?

Meryem’in ekranlara gelen 28. bölüm fragmanında; Savaş bu kez de Oktay’ın ölmediğini öğreniyor. Bunun üzerine son bir kez daha Oktay’ın peşine düşüyor.  Meryem’e onunla sonsuza kadar mutlu olacağını sözünü veren Savaş bunun mümkün olmasının ancak Oktay’ın ölmesiyle olacağını biliyor. Bu gerçeği Meryem’e söylemese de, Meryem onu anlayabiliyor. İkisinin de birbirine kavuşabilmesi için Oktay’ın tamamen hayatlarından çıkması şart olduğundan Meryem bir çıkar yol arıyor. Çünkü Meryem sevdiği adam kavuşmuşken tekrar kaybetmeyi göze alamadığından Oktay’ın peşinden gitmesini istemiyor. Savaş ise bir kez daha onu dinlemeyerek Oktay’ı bulmak için çalışmalara başlıyor.

Oktay ise son zamanlarda verdiği yanlış kararlar yüzünden planları tutmuyor. Bir yandan Savaş diğer yandan polisler Oktay’ı kovalıyor. İyice kapana sıkışan Oktay daha fazla kaçamıyor ve polisler tarafından yakalanıyor. Oktay’ın polisler tarafından yakalanması Cennet’i çok sevindiriyor. Sonunda Savaş ve Cennet  müjdeli bir haber almış oluyor. Bundan sonra aşık ikili  hiçbir şeyin onların mutluluğunu bozamayacağına inanıyor. Savaş’ın söylediği ‘’ söz ben her sabah senin kokunla uyanacağım, bu yüzü her gördükçe ömrüm uzayacak’’ lafları Meryem’i çok duygulandırıyor.
Oktay karakola getirilince karşısına hiç beklemediği biri çıkıyor.Oktay karşısında Beliz’i görüyor. Beliz hiç beklenmeyen bir anda Oktay’ın karşısına çıkınca Oktay ne yapacağını şaşırıyor. Beliz’’ sevgililer günün kutlu olsun ‘’ diyerek kötü bir intikam alacağını sinyalini veriyor.

Meryem dizisinin 28. Bölümü 14 Şubat Çarşamba günü saat 20:00 ‘da Kanal D ekranlarında izleyicileriyle buluşacak.Meryem 27. Bölümünde Neler Oldu?

Meryem’in ekranlara gelen 27. bölümünde Meryem bir yolunu bularak Oktay’ın elinden kaçmıştı. Savaş ise adım adım Meryem’i bulmaya yaklaşmıştı. Fakat ikisi de Oktay’ın oyununda birer piyon olduklarını bilmiyorlardı. Meryem eline silahı alarak Oktay’ı öldürmeye kararlıyken, Savaş’ın can güvenliği için yapamadı. Fakat aşk galip geldi ve Meryem kurtarıldı. Oktay ise yeni planlar yapmak için kaçmayı başarmıştı. Savaş ve Meryem kavuştuktan sonra bir daha ayrılmamaya yemin ettiler. Bu yüzden Savaş bir an olsun Meryem’i yanından ayırmadı. Hatta sonunda evlenme teklifi bile etti. İkili Oktay’sız bir dünyaya adım atmak için gün saymaya başlamıştı.

Meryem Konusu

Bazı kadınlar vardır sevdiği adam uğruna her şeyi yapabilecek. Meryem tamda bu kadınlardan biri. Vefalı, gözü pek ve fedakar… Meryem , sevdiği adamın kariyeri ve geleceği için yapmadığı bir kazayı üstlenerek hapishaneye girer. Üstelik hiç işlemediği bir cezayı çekerken aynı zamanda tehdit edilir ve ölümle burun buruna gelir. Fakat gerçeklerin er ya da geç ortaya çıkma gibi kötü bir huyu vardır. Aslında cinayeti Meryem’in işlemediği ve en başından beri sevgisi  uğruna bunları yapan bir masum olduğu ortaya çıkar. Meryem’in fedakarlık yaptığı adamın maskesi düşerken, düşmanı olan kişinin ise gerçek kişiliğini görür. Meryem bir anda kendini tehlikeli bir aşk ikileminin içinde bulur.

Meryem Oyuncuları

Burcu Aktar ( Serenay Aktaş) : Emniyette komiser olan Burcu, işini ciddiyetle yapan biridir. Oldukça dürüst ve inatçıdır. Kendi teşkilatında gördüğü tüm usulsüzlükleri ortaya çıkardığından pek sevilmez. Meryem davası önüne geldiğinde davada bir şeyler olduğunu hisseder ve işin peşine düşer.

Güçlü Tekiner ( Kenan Acar ) : Güçlü fakir ama dürüst bir genç olarak Sargun malikanesinde yaşar. Annesi Gülümser ile Sargunlara hizmet eden Güçlü aynı zamanda Savaş’ın da en yakınıdır. Beraber büyümüş olmalarından dolayı onun kardeşi, dostu, sağ kolu, her şeyi oluverir. Savaş ile beraber Sevinç’in ölümünden sonra davanın ve katilin peşine düşerler.

Hatay´ın Hassa ilçesindeki sınır birlikleri, Suriye Devlet Televizyonunun rejim yanlısı güçlerin Afr

Terör mevzileri ezan sesleriyle yerle bir edildi

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları

Fox TV onu da mı yayından kaldıracak bu kadarına pes!

Meyan Kökü Faydaları, Zararları, Nasıl Kullanılır ve İçilir?

En Çok Okunanlar