İstanbul
  °C
İl Seç

HAVA DURUMU

Yaşadığınız şehrin günlük hava durumunu görüntüleyin

  • 3.8101
  • 4.6578
  • 163.26
  • 115.147
SON DAKİKA HABERLERİ
Tümü
Reklamı Kapat

Kalbimdeki Deniz fragmanı 53. yeni bölüm son 52. bölüm FOX’ta-izle

Kalbimdeki Deniz son bölüm ardından Kalbimdeki Deniz 53. yeni bölüm fragmanı merakla bekleniyor. FOX dizisi Kalbimdeki Deniz son bölümde Deniz’in oğluyla yaşadığı duygusal sahneler ve bir tercih yapmak zorunda kalması izleyenleri üzdü. Kalbimdeki Deniz son bölüm izleme linkiyle 13 Ocak Cumartesi Kalbimdeki Deniz’i izleyebilirsiniz. Kalbimdeki Deniz 53. yeni bölüm fragmanı ise gelecek hafta yayınlanacak gelişmelere dair ipuçları verecek. Son bölümde Alihan ve Deniz arasındaki gerginlik Ozan’ın velayet davası nedeniyle artacak, mahkemenin verdiği kararsa ipleri kopma noktasına getirecektir. Peki ya Mirat; bu duruma, Deniz’in gözleri önünde acı çekmesine daha fazla izin verebilecek midir?Okul gezisi sırasında ve dönüşte yaşananlar Ece, Mustafa, Yosef ve Figen için çok ciddi sonuçlar doğuracak, her biri kendilerini, hislerini sorgulayıp önemli kararlar almak zorunda oldukları bir eşikte bulacaktır.

Kalbimdeki Deniz 53. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kalbimdeki Deniz son bölüm izleyenler FOX’ta bu sorunun yanıtını arıyor. Kalbimdeki Deniz son bölüm üzüntü verici gelişmeler ile ekranlara geldi. Alihan ve Deniz arasındaki gerginlik Ozan’ın velayet davası nedeniyle arttı, mahkemenin verdiği kararsa ipleri kopma noktasına getirdi. Deniz’in yaşadığı ve kahrolduğu ayrılık sahnesinden sonra Mirat ne yaptı? Kalbimdeki Deniz 53. yeni bölüm fragmanı haberimiz içerisinde sizlerle. Son bölümde  Alihan ve Deniz arasındaki gerginlik Ozan’ın velayet davası nedeniyle artacak, mahkemenin verdiği kararsa ipleri kopma noktasına getirecektir. Peki ya Mirat; bu duruma, Deniz’in gözleri önünde acı çekmesine daha fazla izin verebilecek midir? Okul gezisi sırasında ve dönüşte yaşananlar Ece, Mustafa, Yosef ve Figen için çok ciddi sonuçlar doğuracak, her biri kendilerini, hislerini sorgulayıp önemli kararlar almak zorunda oldukları bir eşikte bulacaktır. Hülya doğacak bebeğini düşünerek Nejat’la arasını iyi tutması gerektiğine karar verirken Şebnem ve Ünal buna engel olmak için ellerinden geleni yapacaktır. Fikriye’yse mahalleye gelen davetsiz bir misafir ve bu misafirin yol açtığı tatsız olaylar yüzünden kaybettiği hafızasına kavuşacaktır.

KALBİMDEKİ DENİZ 53. BÖLÜM FRAGMANI

KALBİMDEKİ DENİZ SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Alihan ve Deniz arasındaki gerginlik Ozan’ın velayet davası nedeniyle artacak, mahkemenin verdiği kararsa ipleri kopma noktasına getirecektir. Peki ya Mirat; bu duruma, Deniz’in gözleri önünde acı çekmesine daha fazla izin verebilecek midir?

Okul gezisi sırasında ve dönüşte yaşananlar Ece, Mustafa, Yosef ve Figen için çok ciddi sonuçlar doğuracak, her biri kendilerini, hislerini sorgulayıp önemli kararlar almak zorunda oldukları bir eşikte bulacaktır. Hülya doğacak bebeğini düşünerek Nejat’la arasını iyi tutması gerektiğine karar verirken Şebnem ve Ünal buna engel olmak için ellerinden geleni yapacaktır. Fikriye’yse mahalleye gelen davetsiz bir misafir ve bu misafirin yol açtığı tatsız olaylar yüzünden kaybettiği hafızasına kavuşacaktır.

KALBİMDEKİ DENİZ SON BÖLÜM İZLE - FOX

KALBİMDEKİ DENİZ KONUSU

Fox TV’nin son dönemdeki iddialı yapımlarından Kalbimdeki Deniz’in konusu size bir kadının büyük dramına şahit olma fırsatı sunuyor. Deniz, ailesiyle mutlu ve varlıklı bir yaşam sürmektedir. İki çocuğunu ve ailesini çok seven Deniz’in hayatı, kocasının onu bir gün aniden terk etmesiyle allak bullak olur. Deniz, kocasının ölümünden şüphe ederken eşi onu başka bir kadınla aldatmıştır. Hayatı birden tersine dönen Deniz, yaşlı babası ve iki çocuğuyla zorlu yaşam şartlarının pençesinde mücadele etmek zorunda kalacaktır.

Üstelik eşinin kendisini aldatmasında en büyük pay sahibi çok samimi arkadaşı olarak gördüğü Hülya olacaktır. Kiraladığı evde bir başına yaşam mücadelesi veren Denizin hayatına girecek olan Mirat, Deniz için büyük bir umut olacaktır. Deniz, Mirat sayesinde hem yeniden aşkı tatma şansı yakalayacak hem de hayata tutunmak için gerekli olan gücü kendinde yeniden bulacaktır. Zorluklarla yaşam mücadelesi verirken Mirat’la yeniden renklenen Deniz’in hayatı ona birçok sürpriz hazırlamaktadır. Dram ağırlıklı konusuyla seyircisini ekrana kilitleyen dizide yalnız başına bir kadının zorlu mücadelesini izlemek sizi çok etkileyecek.

KALBİMDEKİ DENİZ OYUNCULARI

Özge Özberk - Deniz Öztuna

Zarif, duygulu, dürüst, çocuklarına ve yuvasına düşkün bir kadın. Naif, iyi ve saf yüreği nedeniyle, kimseden kötülük geleceğini düşünmüyor. Mutlu evliliğinin sonsuza dek süreceğine inanmakta. Ta ki kocası Alihan ortadan kaybolup, iş başa düşünceye kadar… Kendindeki mücadele gücünün o ana kadar farkında değil. Yaşadığı bu dramı, tüm zorluklara karşın, kendisi ve çocukları için hayra, yenilgiyi zafere dönüştürecek bir azme ve yüreğe sahip.

Kutsi-Mirat Yavuz

Çerkes asıllı dedeleri gibi mükemmel bir at eğiticisi. Son derece güvenilir ve dürüst, duyarlı, yaşayan her canlıya saygılı. “Bana ne dediğim gün ben olmam” diyecek kadar duyarlı ve yardımsever. Büyük bir sürprizle yollarının kesiştiği iki çocuklu Deniz’le, gerçek anlamda aşkın ne olduğunu anlayacak, hayatında ilk kez kök salmaya karar verecek.

Yeşim Ceren Bozoğlu-Fikriye Yılmaz

Mirat’ın komşusu. Dedikoducu ve hırslı bir kadın. Uzun yıllardır evlerine gidip pisliklerini temizlediği zenginlere karşı hınçlı. Mirat’a gençliğinden beri karşılıksız sevdalı.

?

Hakan Eratik-Alihan Öztuna

Deniz’in kocası. Hırslı bir iş adamı. Hayallerini gerçekleştirme özgürlüğünün ve her erkeğin zaafı olacak nitelikte güzel bir genç kadının çekimine kapılarak ailesini terk edecek kadar bencil.

Sebahat Kumaş-Diyar Sarıkaya

Güçlü ve zengin bir aşiret ağasının kızı. Yaşadığı çevre ve geleneklerin dar kalıplarına isyanı, büyük hayalleri var. Törenin hükmünden kurtulmak için kaçarak, bilmediği bir geleceğe adım atar.

Nazlı Pınar Kaya-Figen Yılmaz

Fikriye'nin kızı. Lüks hayata ve çevrelere imrenir. Kolay ve kısa yoldan o çevreden ve dar gelirli yaşamdan yırtma hevesinde.

Kia yeni Forte modelini, dünyanın en hızlı araçlarından olan Lamborghini Aventador modeli ile karşıl

Kia Forte´yi Lamborghini Aventador ile yarıştırdılar

Bilim dünyasını şaşırtan limon ve sarımsak mucizesi!

Ertuğrul Bey ve Alpleri sonunda amacına ulaşıyor

Türkiye, Afrin operasyonu öncesi Rusya'yı uyardı: Hepsini kapatın!