İstanbul
  °C
İl Seç

HAVA DURUMU

Yaşadığınız şehrin günlük hava durumunu görüntüleyin

  • 3.9889
  • 4.9321
  • 172.80
  • 116.602
SON DAKİKA HABERLERİ
Tümü
Reklamı Kapat

Kadın dizisinde Şirin'in yalanı ortaya çıkıyor

Son bölümde Bahar’ın hastalığı için ilik nakli yapılması gerektiği ortaya çıktı. Ailenin tüm bireyleri Bahar için çırpınırken, Şirin yine bir sorun çıkarttı. Hatice’nin Şirin’e bu konudaki tavrı ise çok net oldu.

x

Şirin’in gerçek yüzü bölümler ilerledikçe ortaya çıkmaya başlıyor. Hatice’de artık kızının nasıl biri olduğunu öğreniyor ve onu korumaktan vazgeçiyor. Dizide Şerif Erol’un canlandırdığı Enver karakteri izleyiciler tarafından çok seviliyor. Son bölümde Bahar’ın hastalığı için ilik nakli yapılması gerektiği ortaya çıktı. Ailenin tüm bireyleri Bahar için çırpınırken, Şirin yine bir sorun çıkarttı. Hatice’nin Şirin’e bu konudaki tavrı ise çok net oldu. Şirin’e “ Eğer Bahar’a ilik vermezsen bu evden defolup gidersin” dedi. Kadın 20. Yeni bölüm fragmanı haberimizde.

KADIN 20. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

KADIN SON BÖLÜM ÖZETİ

Şirin’in yalanlarına daha fazla katlanamayan Hatice, Şirin ile ilgilenmemeye başlar. Bu durumdan rahatsız olan Şirin ise ne yapacağını bilemez. Her şey için Şirin’i suçlamaya başlayan Hatice, Şirin’in Bahar’a ilik vermesini ister. Bahar’dan nefret eden Şirin ise bunu asla kabul etmez. Jale, Bahar’ın hastalığının daha fazla ilerlememesi için de bir an önce bu ilik verme olayını halletmek istemektedir. Bahar’ın mahalleye dönmesi ise Arif ile Bahar’ı yakınlaştırmaya başlar...

TSK paylaştı! Teröristlerin tuzakları tek tek imha ediliyor

TSK paylaştı! Teröristlerin tuzakları böyle imha edildi

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları

253 bin memur emeklisine ikramiyelerinin ödenmesi ay sonuna kadar tamamlanacak

Yerli imkanlarla geliştirilen Elektromanyetik Fırlatma Sistemi: SAPAN

En Çok Okunanlar