İstanbul
  °C
İl Seç

HAVA DURUMU

Yaşadığınız şehrin günlük hava durumunu görüntüleyin

  • 3.8101
  • 4.6578
  • 163.26
  • 115.147
SON DAKİKA HABERLERİ
Tümü
Reklamı Kapat

Fazilet Hanım ve Kızları fragmanı 31. yeni bölüm Fazilet Hanım son 30. bölüm izleme Star TV'de

Fazilet Hanım ve Kızları 31. Yeni bölüm fragmanı izleyici tarafından araştırılıyor. Fazilet Hanım son 30. Bölüm izleme linki merak ediliyor. Oyuncu kadrosunda Deniz Baysal, Nazan Kesal, Alp Navruz, Afra Saraçoğlu, Mahir Günşıray, Çağlar Ertuğrul gibi isimlerin bulunduğu dizi her hafta cumartesi akşamları saat 20.00’da Star TV’de ekrana geliyor. Fazilet Hanım ve Kızları izleyici karşısına geçtiğimiz hafta çıkmadı. Yılbaşı sebebi ile dizinin yeni bölümü yayınlanmadı. Son bölümde Fazilet, Yasemin’den intikam almaya yemin ediyor. Yasemin’i en zayıf noktasından yakalayan Fazilet, bir sonraki hamlesini planlarken ikili arasında bir kedi fare oyunu başlar. Savaşa hazırlanırken mutfağa girip güzel bir kek yapar. Sinirli sinirli kek yaparken, Yasemin’in ona yaptıklarını tek tek aklına getirir ve “Mahvedeceğim seni, hamur gibi olacaksın. Elim ayağım titriyor. Ezeceğim seni böyle. İşte seni böyle altını üstüne getireceğim Yasemin” diyor. Fazilet Hanım ve Kızları yeni 31. Bölüm fragmanı son 30. Bölüm izleme linki haberimiz içerisinde sizlerle.

Fazilet Hanım 31. Yeni bölüm fragmanı son 30. Bölüm izleme linki araştırılıyor. Fazilet Hanım ve Kızları 31. Yeni bölüm fragmanı izleyicisi tarafından araştırılıyor. Vatandaşlar her bölümünü ayrı bir heyecanla takip ettikleri dizinin son bölümünün ardından yeni bölüm fragmanını nefeslerini tutarak bekliyorlar. Son bölümde Aldığı test sonucuyla neye uğradığını şaşıran Kerime, Hazım’dan bir cevap beklerken, Hazım ve Kerime arasındaki gerilim Yağız’ın Kerime’ye olan şüphelerini köpürtür. Duruma el koyan Hazım, Kerime’yi kontrol altında tutsa da Yağız saklı gerçeklerin peşine düşer. Diğer yanda, Yağız, Hazan ve Sinan arasında Nil rüzgarı eserken Nil’in varlığı dengeleri değiştirmeye başlar. Sinan, Hazan’la buzları eritmek için büyük bir sürpriz hazırlığındadır. Fazilet, Yasemin’den intikam almaya yemin ediyor. Yasemin’i en zayıf noktasından yakalayan Fazilet, bir sonraki hamlesini planlarken ikili arasında bir kedi fare oyunu başlar. Savaşa hazırlanırken mutfağa girip güzel bir kek yapar.

Sinirli sinirli kek yaparken, Yasemin’in ona yaptıklarını tek tek aklına getirir ve “Mahvedeceğim seni, hamur gibi olacaksın. Elim ayağım titriyor. Ezeceğim seni böyle. İşte seni böyle altını üstüne getireceğim Yasemin” diyor. Fazilet Hanım ve Kızları yeni 31. Bölüm fragmanı son 30. Bölüm izleme linki haberimiz içerisinde sizlerle olacak.

FAZİLET HANIM VE KIZLARI SON BÖLÜM İZLEME LİNKİ

FAZİLET HANIM VE KIZLARI YENİ BÖLÜM FRAGMANI

FAZİLET HANIM VE KIZLARI SON BÖLÜM ÖZETİ

Yasemin’i bekleyen bir sürpriz var...

Aldığı test sonucuyla neye uğradığını şaşıran Kerime, Hazım’dan bir cevap beklerken, Hazım ve Kerime arasındaki gerilim Yağız’ın Kerime’ye olan şüphelerini köpürtür. Duruma el koyan Hazım, Kerime’yi kontrol altında tutsa da Yağız saklı gerçeklerin peşine düşer. Yasemin’i en zayıf noktasından yakalayan Fazilet, bir sonraki hamlesini planlarken ikili arasında bir kedi fare oyunu başlar. Diğer yanda, Yağız, Hazan ve Sinan arasında Nil rüzgarı eserken Nil’in varlığı dengeleri değiştirmeye başlar. Sinan, Hazan’la buzları eritmek için büyük bir sürpriz hazırlığındadır. Ancak Sinan’ın sürprizli gecesine, Sinan, Yağız ve Yasemin’i bekleyen bambaşka bir sürpriz damga vurur. Artık Egemen ailesi için hiçbir şeyin dünle aynı olmayacağı geri dönüşü olmayan yeni bir dönem başlamıştır.

FAZİLET HANIM VE KIZLARI KONUSU

Ömrünü zengin bir hayat hayaliyle sürdüren ve bu kilitli yola ulaşmanın anahtarını kızlarında gören, Fazilet Hanım karakterini canlandıran Nazan Kesal’in gerçekçi oyunculuğu daha ilk tanıtımda hikayenin sürükleyici etkisini hissettirdi. 

Fazilet Hanım’ın kızları üzerinden hayatına olan öfkesini ve geçmişi ile hesaplaşmasının onları ihtişamlı “Egemen Yalı’sının” tam da ortasına nasıl sürükleyeceği ise izleyiciler için merak konusu.

Oyuncu kadrosunda Nazan Kesal, Deniz Baysal, Afra Saraçoğlu, Mahir Günşıray, Gülsen Tuncer, Çağlar Ertuğrul, Alp Navruz, Tuğba Melis Türk, Tolga Güleç, Hazal Türesan, İdris Nebi Taşkan, Ecem Baltacı, Zerrin Nişancı ve Sevinç Erol’un yer aldığı “Fazilet Hanım ve Kızları” Star TV’de yayınlanıyor.

FAZİLET HANIM VE KIZLARI OYUNCULARI

Afra Saraçoğlu (Ece Çamkıran);

Güzel oyuncu 2 Aralık 1997 yılında İstanbul’da doğmuştur. 2016 yılında İkinci Şans filminde Çiçek karakterine, 2017 yılında yeni vizyona giren Kötü Çocuk filminde de Kayla karakteri ile kamera karşısına geçmiştir. Genç yeteneğimiz, ünlü model Adriana Lima’ya olan benzerliği ile de dikkatleri çekmiştir. İkinci Şans Filminde de Özcan Deniz ile aşk yaşıyor haberleri magazin dünyasına bomba gibi düşmüştür.

Alp Navruz (Sinan Egemen);

Başarılı oyuncu Seyit Alp Navruz korku filmi olan Ceberrut’ta Mert rolünde oynamıştır. Daha sonra ise Arkadaşlar İyidir ve Aşk Laftan Anlamaz dizilerinde yer almıştır.

Deniz Baysal (Hazan Çamkıran);

Güzel oyuncu 5 Nisan 1991 yılında İzmir Karşıyaka’da doğmuştur. en son Fox ekranlarında yayınlanan Rüzgarın Kalbi isimli dizide Zeynep karakterine hayat vermiştir. Başarılı oyuncu ayrıca Sevda Kuşun Kanadında, Beyaz Yalan, Kaçak Gelinler dizilerinde de yer almıştır.

Çağlar Ertuğrul (Yağız Egemen);

Yakışıklı oyuncu 5 Kasım 1987 yılında İzmir Karşıyaka’da dünyaya gelmiştir. En son 2015 yılında ekranlara gelen Medcezir dizisinde rol almıştır. Ayrıca, Boynu Bükükler, Kurt Seyit ve Şura, Beyaz Karanfil, Benim için Üzülme dizilerinde de yer almıştır.

Güzel ve başarılı oyuncu 28 Mart 1969 yılında Manisa’da doğmuştur. En son geçtiğimiz sezon Atv ekranlarında yayınlanan Analar ve Anneler isimli drama dizisinde rol almıştır. Ayrıca Bugünün Saraylısı, Kayıp Şehir, Bir Ömür Yetmez ve Aşk ve Ceza gibi dizilerde de yer almıştır.

Mahir Günşıray (Hazım Egemen);

Usta oyuncu 10 Ağustos 1960 yılında İstanbul’da doğmuştur. Başarılı oyuncu en son Kış Güneşi isimli dizide rol almıştır.

Tolga Güleç (Gökhan Egemen);

Başarılı oyuncu 20 Eylül 1981 yılında İskenderun’da doğmuştur. 2013 yılında güzel oyuncu Yeliz Şar ile hayatını birleştirmiştir. En son Kanal D ekranlarında yayınlanan Poyraz Karayel dizisinde Neşet Topal karakterine hayat vermiştir. Ayrıca, Son Çıkış (Cesur), Hayat Ağacı (Kenan), Adını Kalbime Yazdım (Halil) ve Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizilerinde de yer almıştır.

İdris Nebi Taşkan (Yasin);

Yakışıklı genç oyuncu 18 Ağustos 1997 yılında İstanbul’da doğmuştur. Aslan burcu olan oyuncumuzun Zelal isminde bir ikizi vardır. Televizyon hayatını Muhteşem Yüzyıl ve Poyraz Karayel’de aldığı küçük roller ile başlamış arkasından Show Tv’de yayınlanan Arkadaşlar İyidir dizisinde Eren karakteri ile parlamıştır. Büyükçekmece Spor Kulübünde profesyonel olarak Basketbol oynamaktadır.

Hazal Türesan (Yasemin);

Güzel oyuncu 1985 yılında Ankara’da doğmuştur.Son olarak Tatlı İntikam dizisinde Başak rolü ile tanıdığımız oyuncu ayrıca Kara Para Aşk isimli dizide de Aslı karakteri ile ön plana çıkmıştı.

Gülsen Tuncer;

Usta oyuncu 29 Mayıs 1945 yılında Adana’da doğmuştur.  Usta oyuncu daha önce birçok başarılı tiyatro oyunu sergilemiştir.

Tuğba Melis Türk (Nil) ;

Güzel oyuncu 7 Eylül 1990 yılında İstanbul’da doğmuştur. 2011 yılında Best Model yarışmasında 1. olmasıyla şöhreti yakalamıştır. En son Muhteşem Yüzyıl Kösem (2016) Katherina karakteri ile kamera karşısına geçmiştir. Ayrıca Kaçak (Zeynep), Merhamet (Melike) ,Sana Bir Sır Vereceğim (Deniz) Leyla ile Mecnun (Peri Kızı – Taş Bebek) ve Krem (Şelale) dizilerinde rol almıştır.

Ecem Baltacı (Selin);

Genç oyuncu 25 Temmuz 1994 yılında İstanbul’da doğmuştur. Fox ekranlarında yayınlanan O Hayat Benim dizisinde Hanife karakteri ile ilk oyunculuk deneyimini kazanmıştır. Son olarak ise Umuda Kelepçe Vurulmaz dizisinde İdil karakterine hayat vermişti.

?

Zerrin Nişancı (Sevinç Egemen);

Usta oyuncu İstanbul doğumludur. Doğum yılına dair henüz bir bilgi bulamadık. Ancak daha önce bir çok dizide rol almıştır. Bazıları şöyle; Kurt Seyit ve Şura, Gönül işleri (Lale), Bir Günah Gibi (İrina), Doktorlar ve Aşk-ı Memnu dizilerinde rol almıştır.

Sevinç Erol (Şükriye);

Güzel oyuncu 11 Mart 1967 yılında İstanbul’da doğmuştur. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı bölümünden mezundur. Daha önce birkaç tv yapımlarında yer almıştır. Bazıları şöyle; Çınarın Gölgesinde (Asiye), Kuzey Güney (Aynur) Kurşun Bilal, Öyle Bir Geçer Zaman ki (İclal), Ezel (Nermin) dizilerinde yer almıştır.

Kia yeni Forte modelini, dünyanın en hızlı araçlarından olan Lamborghini Aventador modeli ile karşıl

Kia Forte´yi Lamborghini Aventador ile yarıştırdılar

Bilim dünyasını şaşırtan limon ve sarımsak mucizesi!

Ertuğrul Bey ve Alpleri sonunda amacına ulaşıyor

Türkiye, Afrin operasyonu öncesi Rusya'yı uyardı: Hepsini kapatın!