İstanbul
  °C
İl Seç

HAVA DURUMU

Yaşadığınız şehrin günlük hava durumunu görüntüleyin

  • 3,8685
  • 4,5492
  • 156,21
  • 156,2140
Reklamı Kapat

Diriliş Ertuğrul'da nefesler tutuldu

Reytingleri alt üst eden dizi Diriliş Ertuğrul'da yine nefesleri kesen sahneler yaşanacak. Diriliş Ertuğrul'un 83. yeni bölüm fragmanında Dündar Bey'in öleceği riski herkesi merakta bıraktı. Diriliş Ertuğrul yarın akşam TRT 1 ekranlarında olacak.

Diriliş Ertuğrul 83. bölümüyle yarın akşam TRT 1 ekranlarında olacak. Diriliş Ertuğrul'un yeni bölümünde Vasilius, Ertuğrul Bey'in kardeşi Dündar Bey'i öldürecek mi? Çarşamba akşamlarının fenomen dizisi Diriliş Ertuğrul yarın akşam izleyenleri ekrana kilitleyecek. İşte yeni bölüm fragmanı ve özeti...

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 83. YENİ BÖLÜM ÖZETİ
Diriliş Ertuğrul dizisinde bu hafta Ertuğrul, Çavdar obası alplarından Yağız’ı kullanarak Vasilius’u büyük bir tuzağa çekmiş, askerlerini öldürerek, Teo’yu esir almıştır. Vasilius Ural’ın da kışkırtmasıyla Helena’yı denemiş ve ona bir sır vermiştir. Vasilius sırrının Helena tarafından Ertuğrul’lara iletildiğini düşünerek öfkeye kapılmış ve Helena’yı zindana atmıştır. Fakat Ertuğrul, Yağız alpın cesedini bir notla gönderince bütün düğümler çözülmüş, her şeyin Ertuğrul’un bir oyunu olduğu anlaşılmıştır. Böylece Ural’a güvendiği için askerleri ölen ve neredeyse sevdiği kadını öldürecek olan Vasilius büyük bir öfkeyle Ural’a saldırmıştır. Peki Ural Vasilius’un öfkeli ellerinden kurtulabilecek midir? Diğer yandan Dündar Günyeli arasındaki ilişki gün geçtikçe ilerlemektedir. Dündar Günyeli’ye samimi duygularla yaklaşıyor olsa da Günyeli babasının tavsiyesiyle kaleyi içerden fethetmeye çalışmaktadır. Hayme bu meseleye olumlu yaklaşsa da Dündar’ın gidişatında ve Günyeli’nin tavırlarında olumsuzluk sezen Halime temkinli davranmaktadır. Peki Dündar’ın Günyeli’ye olan zaafı nelere mal olacaktır?

Gaziantep’in Şahinbey ilçesi Seferpaşa mahallesinde madde kullanan bir genç cadde ortasında kendisin

Madde kullanan gencin ibretlik görüntüsü

Bilim dünyasını şaşırtan limon ve sarımsak mucizesi!

Sadece Rusya'da görebileceğiniz birbirinden ilginç kareler

Mesut Yılmaz'ın oğlu Yavuz Yılmaz'ın ölüm nedeni belli oldu