İstanbul
  °C
İl Seç

HAVA DURUMU

Yaşadığınız şehrin günlük hava durumunu görüntüleyin

  • 3,9249
  • 4,6443
  • 162,82
  • 105.964
Reklamı Kapat

Kagawa- Sneijder takası!

Manchester United, van Gaal'in milli takımdan öğrencisi için G.Saray'a 7 milyon euro+Shinji Kagawa teklif yaptı. Ünal Aysal'ın sıcak baktığı transfer Dünya Kupası sonrası gerçekleşecek.

ÖZEL HABER - YASEMİN AKBULUT 

G.SARAY; Dünya Kupası'nda yarı finale kalan Hollanda'nın 10 numarası Weslej Sneijder'i Manchester United'a veriyor..

Daha doğrusu günlerdir konuşulan "Van Gaal, Sneijder'i Manchester'a götürecek" iddiaları çok sağlam bir şekilde kulislerde dolaşıyor. Aslan'da Ünal Aysal'a yakın kaynaklar menajerler aracılığı ile tekliflerin karşılıklı görüşüldüğünü belirtip anlaşmanın da an meselesi olduğunu belirtti.

AYSAL'I BARAJI 20 KOYMUŞTU

Hollanda milli takımını bırakacak olan Louis Van Gaal, Manchester United ile yeni sezon için anlaşmıştı. Yeni bir kadro kuran van Gaal, Weslej Sneijder için de temaslara geçillmesini istedi. Aslan'ın kapısını çalan menajerler Ünal Aysal ile temas vurdu. Daha önce "20 milyon euroya satarım" dediği Sneijder için Dünya Kupası'nı bekleyen Aysal, bu fiyatı daha da yükseltmeyi düşünüyordu. 

SÜPER JAPON, SÜPER 10 NUMARA

İngiliz kulübünün menajerleri G.Saray'a 7 milyon euro+Shinji Kagawa takası teklif etti. İnter'den Sneijder'i 7.5 milyon euroya alan Aslan bu paraya yakın bir miktarı nakit alacak. Şeytanlar ayrıca Borussia Dortmund'da efsaneleşen ama Manchester United'da tutturamayan 25 yaşındaki süper ofansif orta saha Kagawa'yı verecek. Kagawa, Dortmund kulübünden 22 milyon euroya gelmişti. Yani Aslan, 30 yaşındaki Sneijder'i aldığı paraya yollayıp 22milyonluk 25 yaşında bir 10 numaraya kavuşacak. Bu takas konusunda Ünal Aysal'ın da "evet" dediği iddia ediliyor.

Ankara Garı önünde 10 Ekim 2015'te gerçekleştirilen bombalı terör saldırısıyla ilgili açılan davanın

Ankara Garı'nı kana bulayan DEAŞ'lı teröristlerin alana giriş görüntüleri kamerada

Bilim dünyasını şaşırtan limon ve sarımsak mucizesi!

Akkuyu Nükleer Santrali'nin inşaat lisansı için son aşamaya gelindi

Ovit Tüneli ulaşıma açıldı