İstanbul
  °C
İl Seç

HAVA DURUMU

Yaşadığınız şehrin günlük hava durumunu görüntüleyin

  • 3,4937
  • 4,1769
  • 145,68
  • 104.123
Reklamı Kapat

Yıldırım: Hakem istedim mi? Özgener: Hayır başkan

F.Bahçe'den bir yetkilinin ya da benim hakem ataması için isteğimiz oldu mu? Mahmut Özgener: 'Ben Allah'tan başka kimseden korkmam'

Mahkeme dün ilk tanık olarak TFF eski Başkanı Mahmut Özgener'i dinledi. Özgener, 'Şikeyle hiçbir ilgim yok' dedi. Başkan Aziz Yıldırım ile Özgener arasında Manisaspor ile ilgili bir diyalog yaşandı.
YILDIRIM, Özgener'e, 'Manisaspor'a teşvik primi verildiği iddiasına ilişkin bir tape var. Bunu açıklar mısın?' diye sordu. Özgener, 'Bir telefon konuşmamızda Kenan'ın bana, Aziz beyin Kenan'a 500 bin dolar borç verdiğini karşılığında da 4 çek verdiğini söylediğini biliyorum, söz konusu tape de buna ilişkindir' cevabını verdi.
ARDINDAN Yıldırım, 'Sizin döneminizde F.Bahçe'den bir yetkilinin ya da benim, hakem atamalarına ilişkin bir isteğimiz oldu mu?' diye sordu.
ÖZGENER 'Kesinlikle olmadı başkan' dedi. Aziz Yıldırım'ın avukatı Şeref Dede de, 'İddianamede sizin Aziz Yıldırım'dan korktuğunuz yer alıyor. Yıldırım'dan korkuyor musunuz?'' sorusu üzerine Özgener, 'Ben Allah'tan başka kimseden korkmam'' dedi.
MENAJERLİK sınavı sorularının çalınmasına ilişkin bir soru üzerine Mahmut Özgener, 'Sınavın ardından sonuçlarda benzerlik görmemiz üzerine şüpheye kapılınca Sarıyer Cumhuriyet Başsavcılığı'na şikayette bulunduk. Ben sınavdan önce bir sorun çıkmasın diye FIFA'dan kuryeyle gelen 15 sorunun sadece bir hukuk müşavirinin bildiği bir faks numarasına gelmesini sağladım' diye konuştu.

Sınavı kazanamazsın dedim ama kazandı!

Mahmut Özgener'den sonra TFF eski yöneticisi Levent Kızıl tanık olarak ifade verdi. Kızıl, 'Şike ile ilgili bilgim yok. Olgun Peker'e 'Sınavı kazanamazsın boşuna girme' dedim, girdi kazandı. F.Bahçe'nin şike girişimi olmadı ve F.Bahçe'ye usulsüz para aktarımı gerçekleşmemiştir.
Her başkan, hakem kötü yönettiğinde arayıp, bağırır çağırır. O yüzden maç günü telefonları kapatırız. Ben de başkanken arardım. Her başkan, hakem kötü yönettiğinde arayıp, bağırır çağırır. O yüzden maç günü telefonları kapatırız' ifadelerini kullandı.

Antalya'da işçilerin kaynak makinesiyle çalışma yaptığı sırada çıkan yangında, kullanılmayan 4 otobü

Kaynak makinesinin kıvılcımı 4 otobüsü yaktı

Haşlanmış yumurtanın suyunu sakın dökmeyin!

Dünyanın en şansız insanlarının başına gelen ilginç olaylar

Türkiye'nin Musul ve Kerkük'e girme hakkı var mı? 1926 Ankara Anlaşması maddeleri

En Çok Okunanlar