İstanbul
  °C
İl Seç

HAVA DURUMU

Yaşadığınız şehrin günlük hava durumunu görüntüleyin

  • 3.7891
  • 4.6691
  • 162.22
  • 116.840
SON DAKİKA HABERLERİ
Tümü
Reklamı Kapat

Van Persie'de restleşme!

Feyenoord ile düşük bir ücret karşılığı anlaşan Van Persie, F.Bahçe’den alacağı olan 2.5 milyon euroyu istiyor. Sarı-Lacivertliler, ise RvP’nin alacağının bir kısmını Hollandalı ekipten talep ediyor.

F.BAHÇE’DE Robin van Persie krizi devam ediyor.  34 yaşındaki oyuncu, Feyenoord ile anlaştı. Hatta tecrübeli oyuncu altyapısından yetiştiği Hollanda ekibi ile protokol sözleşmesi bile yaptı. Ancak Hollanda ekibinden düşük bir ücret alacak olan RvP, F.Bahçe’den alacağı olan 2.5 milyon euronun peşine düştü. Feyenoord’un transferi bedelsiz bitirmek adına “Sözleşmeni boşa çıkar” diyerek topu üzerinden atmasından sonra 34 yaşındaki golcünün Hollandalı menajeri Kees Vos, Sarı-Lacivertli yönetimin kapısına dayandı. Yaklaşık 2 haftadır Türkiye’de olan Hollandalı temsilci, görüşmelerine aralıksız bir şekilde devam ediyor. 

MENAJERİ İNATÇI ÇIKTI 

Kees Vos, başta F.Bahçe Başkanı Aziz Yıldırım olmak üzere görüştüğü tüm yöneticilere,  “Oyuncum Türkiye’den ayrılmak istemiyor. Siz onu göndermek istiyorsunuz. O zaman tüm alacaklarını ödeyeceksiniz” diyor. F.Bahçe cephesi ise paranın en azından 2.5’un 1 milyon eurosunu Feyenoord’a ödetmek için diretiyor.

Kültür ve Turizm Bakanlığı Kültür Sanat Özel Ödülleri´nde konuşma yapan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip E

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Kültür ve sanatı asla ihmal edemeyiz

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları

kamuflaj ustası keskin nişancıların ilk kez göreceğiniz görüntüleri

'Dünyanın en güçlü uçağı' Airbus A350-1000 Katar'da