İstanbul
  °C
İl Seç

HAVA DURUMU

Yaşadığınız şehrin günlük hava durumunu görüntüleyin

  • 3.7912
  • 4.6641
  • 162.06
  • 117.521
SON DAKİKA HABERLERİ
Tümü
Reklamı Kapat

Trabzonspor'da ödemeler yapıldı, yabancı oyuncular maça çıkma kararı aldı

Geçtiğimiz aylarda ekonomik sıkıntı yaşayan Trabzonspor Erkek Basketbol Takımı'nda maddi kriz tekrardan baş gösterdi. Takımın yabancı oyuncuları yarın oynanacak İstanbul Büyükşehir Belediyesi maçına çıkmama kararı aldı. Haberlerin gündeme gelmesinin ardından devreye giren Bordo-Mavili yönetim oyuncuların ücretlerini ödedi. Böylece Trabzonspor Basketbol Takımı'nın İstanbul'a tam kadro gitmesi kesinleşti.

Tahincioğlu Basketbol Ligi'nde boy gösteren Trabzonspor Basketbol Takımı'nda yarın oynanacak İstanbul BBSK öncesi maddi kriz patlak verdi.

ÖDEMELER YAPILDI

Skorer'in haberine göre; Trabzonspor'un yabancı oyuncuları maaşlarının ödenmediğini gerekçe göstererek maça çıkmama kararı aldı.

Bu gelişmenin üzerine Bordo-Mavili yönetim devreye girdi ve oyuncuların ücretlerini hesaplarına yatırdı. Resmi siteden de bir açıklama yapan Trabzonspor Kulübü, "Her kulüpte yaşanan ve yaşanabilecek maddi sorunların, kulübümüzde de yaşanması kadar doğal bir şey yoktur." ifadelerini kullandı

Uçak akşama alınmıştı...

Takımın sabah saatlerinde İstanbul'a hareket edeceği uçak yabancı isimlerin, İstanbul deplasmanına gitmeme kararı alması nedeniyle iptal edilmişti. Bu karar sonrası oyuncularla görüşme yapan Trabzonspor yönetimi sabah iptal ettikleri seyahati akşam saatlerine erteledi. 

Karşıyaka maçına da yansımıştı

Daha önce de maddi kriz yaşayan Trabzonspor Erkek Basketbol takımı Pınar Karşıyaka deplasmanına gitmeme kararı almış; krize el atan yönetim, maddi krizi çözerek oyuncuları Karşıyaka maçına çıkarmışlardı...

Afrin´de teröristlerden temizlenen Maskah köyündeki bir depoda, elleri bağlanarak çevresine mayın ev

Teröristlerden korkunç plan! Yaşlı köylüleri bağlayıp etrafına mayın döşemişler

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları

İşte dünyanın en yüksek gökdeleni

Dünyanın en korkunç yerleri

En Çok Okunanlar