İstanbul
  °C
İl Seç

HAVA DURUMU

Yaşadığınız şehrin günlük hava durumunu görüntüleyin

  • 3,6756
  • 4,3359
  • 151,37
  • 106.926
Reklamı Kapat

'Hiç gelmesin ne fark eder ki?'

TFF 1. Lig ekiplerinden Sakaryaspor'un teknik direktörü Yılmaz Vural, kulübün olağan genel kurulunda Sakaryaspor'un sorunlarını çözecek güce sahip bir yönetimin başa gelmesi gerektiğini söyledi.

Vural, Rüstemler Tesisleri'nde düzenlediği basın toplantısında, 7 Mayıs'taki genel kurulda yeni bir yönetimin göreve geleceğini belirtti.

Genç oyunculardan kurulu bir takıma sahip olduklarına işaret eden Yılmaz Vural, ''Birçok imkansızlık var ama tüm bunlara rağmen oyuncular, çıktığı her maçta kazanmak için elinden gelen her şeyi yaptı. Maçlarda rakiplerimizden daha çok pozisyon buluyoruz ama kazanamıyoruz. Bunların hepsi bir tecrübesizlik sonucudur'' dedi.

Vural, takımın başında çıktığı tüm maçlarda rakipleriyle başa baş bir oyun sergilediklerini ve şanssızlık nedeniyle puan kaybettiklerini dilegetirdi.

Genel kurulun kendileri açısından çok önemli olduğunu vurgulayan Yılmaz Vural, ''Bu, Sakaryaspor için tarihi bir gün olacak. Sonuçta Sakaryaspor'un bütün sorunlarını aşması mümkün olan bir yönetim istiyoruz. Taraftar ve oyuncularımız da bunu istiyor. Böyle olursa birçok oyuncumuz da takımda kalacak. O yüzden bu genel kurul, Sakaryaspor için milat olacak. Umarım güçlü bir yönetim gelir'' diye konuştu.

Vural, en büyük sıkıntılarının transfer yasağı olduğuna dikkati çekerek, yeni yönetimin mutlaka transfer yasağını kaldırması gerektiğini anlattı.

Transferin açılması için 4 milyon liraya ihtiyaç duyulduğunu ifade eden Vural, şöyle devam etti:

''Yönetim kurulu ilk görev olarak transfer yasağını kaldırmalıdır. Çünkü iyi oyuncularımız var. Bu takıma 4 kaliteli oyuncu daha takviye edersek, çok iyi yerlere geliriz. Ama yeni yönetim öncelikli olarak yaklaşık 4 milyon lira bulup, transferi açmalıdır. Transfer yasağını kaldırmayacak olan bu takımın başına gelmesin. Çünkü, yapılması gereken en önemli iş budur. Transferi açma konusunda sıkıntısı olanlar yönetime talip olmasın.''

Yılmaz Vural, Sakaryaspor'un büyük miktarda borcu bulunduğunu da anımsatarak, ''Bu takımın herhangi bir yönetime değil, transferi açacak yönetime ihtiyacı var. Allah'tan ekonomik güce sahip bir yönetimi bize vermesini diliyoruz sürekli. Yoksa her gün borcu büyüyen bir takım olacağız. Bu takımın başına transfer açamayacak yönetim gelmeyecekse kayyuma da kalsın. Yani hiç gelmesin ne fark eder ki?'' ifadelerini kullandı. AA

Gürcistan'ın batı bölgesi aşırı yağışlar sebebiyle sular altında kaldı. 
Gürcistan'ın batı bölgesin

Gürcistan sular altında kaldı

Bilim dünyasını şaşırtan limon ve sarımsak mucizesi!

Sosyal medyanın fenomen ülkesi Rusya'dan ilginç kareler

Ağaçları binanın içinde bıraktı