Reklamı Kapat

Florya'da coşku patlaması

Trabzonspor maçı hazırlıklarını sürdüren Galatasaray sabah idmanını, taraftarlarına açık olarak gerçekleştiriyor.

Süper Final Şampiyonluk Grubu 3. hafta maçında Trabzonspor'a konuk olacak Galatasaray, hazırlıklarını sürdürüyor. Fatih Terim yönetiminde gerçekleştirilen sabah idmanı, taraftarlara da açıldı. Sarı kırmızılı taraftarlar, oyuncuları tek tek çağırarak büyük sevgi gösterileri gösterdiler.

Büyük bir kalabalığın katılımı ile gerçekleştirilen antrenmanda açıklamlarda bulunan Fatih Terim, bundan sonra her hafta bir antrenmanı sarı-kırmızılı taraftarlara açacaklarını söykedi.

Taraftarların sürekli şampiyonluk şarkısı düşmesin dillerdenb bestesini dile getirildiğinin sorulması üzerine Terim, "Tabii biz bu şarkıyı sezon başından bu yana mırıldıyoruz. Şu anda da daha yüksek sesle söylüyoruz. Bundan sonra da söylemeye devam edeceğiz. Bulunduğumuz konum itibariyle de taraftarımızın şampiyonluk şarkısı düşmesin dillerden bestesini söylemesi gayet doğal. Bundan sonra da taraftarlarımız haftada bir kez Florya'ya gelecek. Centilmence, dostça müthiş bir sezon geçiriyorlar. Bundan sonra da Florya'da taraftarımızla birlikte olacağız. Bazen taraftarlarımız bazen basın mensuplarımız Florya'da olacak." dedi.

Galatasaray taraftarına sonsuz teşekkürlerini yollayan yönetici Abdurrahim Albayrak ise, "Bu taraftarlarımız her şeyi hak ediyoruz. Her şeyden önce Fatih Terim'e teşekkür ediyorum ki bu antrenmanı taraftarlara açtı. Şu ana kadar oynanan hiçbir maçta en ufak bir olay çıkartmadılar ve centilmenlik örneği verdiler. Onlarla gurur duyuyoruz ve bundan sonra da taraftarlarımız ile gurur duymaya devam edeceğiz. Taraftarlarımızın bundan sonra bize olan desteğini arkamızda hissetmek bizlere daha büyük bir güven veriyor" dedi.

Türk Halk Müziği'nin önemli isimlerinden Kürşat meydanları coşturacak 'Evet' şarkısı

Kürşat'tan meydanları coşturacak 'Evet' şarkısı

Cumhurbaşkanı Erdoğan CNR Kitap Fuarı'nda konuştu

Bisikletli genç kaputun üstünde 61 metre sürüklendi

Bu köyde insanlar '6 parmaklı' doğuyor!

En Çok Okunanlar