İstanbul
  °C
İl Seç

HAVA DURUMU

Yaşadığınız şehrin günlük hava durumunu görüntüleyin

  • 3,9246
  • 4,6450
  • 162,78
  • 105.964
Reklamı Kapat

Fernandao'nun menajerinden transfer açıklaması: Avrupa'dan transfer teklifleri var

Fenerbahçe'deki geleceği belirsizliğini koruyan Brezilyalı futbolcu Fernandao'nun menajeri Eduardo Uram golcü oyuncunun takımdaki geleceği ile ilgili önemli açıklamalar yaptı.

Fenerbahçe'deki geleceği belirsizliğini koruyan Brezilyalı futbolcu Fernandao'nun menajeri Eduardo Uram golcü oyuncunun takımdaki geleceği ile ilgili önemli açıklamalar yaptı.

Fenerbahçe'yle, Fernandao'yu tekrar almak adına görüşmeye başladığı yönünde bana bilgi gelmedi; ama Türkiye'den teklifler alıyorum. Takımların isimlerini söyleyemem. Ama teklifler aldım. Avrupa'dan da ilgilenenler var. Ocak ayında ne olacağını göreceğiz. Fernandao şu anda oynamıyor. Diğer forvetler tercih ediliyor'' dedi.

Brezilyalı golcünün sözleşmesine saygı duyduğunu belirten Eduardo Uram, ''Oynamıyor; ama mutlu diyemeyiz elbette. Oynamak istiyor. Çok çalışıyor ve Fenerbahçe'yle olan sözleşmesine saygı duyuyor. Ama oynaması da gerekiyor.

Şimdiden transferde ne olur bilemiyorum. Ama talipler var. Fenerbahçe yönetimiyle konuşuruz. Teklifleri değerlendirmemiz gerekirse değerlendiririz. Sakatlıklar yaşadı. Bu da oynamasına engel oldu. Şu anda sakatlıkla ilgili bir sorunu yok. Oynamak önceliği. Kendine güveniyor ve oynadığı zaman takımına yardımcı olacağına inanıyor" ifadelerini kullandı. 

(Ajansspor)

Seyhan ilçesi Gazipaşa mahallesinde gerçekleşen olayda polis rehinenin bulunduğu eve müdahale etmeye

Adana'da polis tarafından aranan şahıs 1 kişiyi rehin aldı

Bilim dünyasını şaşırtan limon ve sarımsak mucizesi!

Yılbaşından itibaren emekliler sağlıktan ücretsiz yararlanmaya başlayabilir

UEFA kulüpler sıralaması