İstanbul
  °C
İl Seç

HAVA DURUMU

Yaşadığınız şehrin günlük hava durumunu görüntüleyin

  • 3,6756
  • 4,3359
  • 151,37
  • 106.926
Reklamı Kapat

Emre Belözoğlu'dan Çarpıcı Sözler!

Tahkim Kurulu'nun hakkında verdiği idari tedbir kararını kaldırılmasının ardından Beşiktaş maçında forma giyebilecek olan Fenerbahçeli futbolcu Emre Belözoğlu, hazır olduğunu, görev verilmesi durumunda elinden gelen her şeyi yapmaya çalışacağını ifade etti.

Radyo Fenerbahçe'de, Futbol Takımı Medya Sorumlusu Orkun Yazgan'ın hazırladığı "Samandıra Saati"programına telefonla katılan sarı-lacivertli futbolcu, Spor Toto Süper Final Şampiyonluk Grubu'nda Trabzonspor ile yaptıkları maçta rakip oyuncu Zokora ile girdiği diyalog sonrası yaşadıklarının, daha önce teknik direktör Aykut Kocaman'ın da ifade ettiği gibi, bu sezon yaşadıklarının yanında "Denizde bir damla gibi" kaldığını belirterek, "Trabzonspor maçıyla çok iyi bir başlangıç yaptık. Ama maçtaki o mükemmel takım performansının dışına çıkmak adına her türlü mücadeleye başvurdular. Bizler de elimizden geldiğince saha içinde cevap vermeye çalıştık, bu son dönemde kim oynadıysa. Ama ne olursa olsun tekrar bir karar çıktı, tedbir kaldırıldı. Bu anlamda çok mutluyum, önümüzde önemli maçlar var. Hoca görev verirse elimden gelen her şeyi daha önce olduğu gibi yapmaya çalışacağım" diye konuştu.

-"Herkese örnek olduğumuzu düşünüyorum"-

PFDK'nın hakkında verdiği karara herhangi bir itiraz olmadığı için, Spor Toto Süper Final Şampiyonluk Grubu'nun 3. haftasında Beşiktaş ile yapacakları maça oynayacakmış gibi hazırlandığını ancak son günde yapılan itiraz neticesinde hakkında tedbir konulduğunu hatırlatan Emre, şöyle konuştu:

"Son günde, artık herkesin Allah kalbini biliyor, hangi niyetle yapıldığı zaten aşikar olan tekrar bir itiraz oldu, oynamamam için. Önemli değil. Tahkim Kurulu da görevini yaptı. Toplanmak adına bir tedbir koymaları gerekiyordu belki, bilmiyorum. Tekrar toplandılar ve 3 maçla ceza onandı. Kendimi her zaman oynayacakmış gibi hazır tutuyordum. 3 maçlık bir periyotta oynamadım ama yine oynayacakmış gibi kendimi geçen haftadan hazırlamıştım. Hocam görev verirse elimden gelen her şeyi yapacağım. Sonuçta geçen maçta herkes elinden gelen mücadeleyi ortaya koydu. Bu sene bence takım adına çok ciddi bir birliktelik ortaya koyuyor arkadaşlarımız. Bu anlamda herkese örnek olduğumuzu düşünüyorum."

-"Beşiktaş'ı İnönü'de de yenebilecek güçteyiz"-

Yarınki Beşiktaş derbisi öncesi takımın havasını değerlendiren Emre, "Beşiktaş'ı içeride yendik, İnönü'de de yenebilecek güçteyiz" dedi.

Fenerbahçeli futbolcunun, derbiyle ilgili düşünceleri şöyle:

"Bu periyoda geçen sene 18'de 17 yapan takım ruhu ile girdik diye düşünüyorum. Son 3 maçı da kazanmak istiyoruz. Rakip kim olursa olsun çok önemi yok. İçeride Beşiktaş'ı yendik, İnönü'de de yenebilecek güçteyiz. Yeter ki o birlikteliği, o beraberliği ortaya koyalım. İnanıyorum, takım arkadaşlarım bu işi bugüne kadar getirmişken devam ettirmek istiyor. Önümüzdeki 3 maçı da kazanıp, ligi şampiyon bitirmek istiyoruz."

Kaynak: postmedya

Gürcistan'ın batı bölgesi aşırı yağışlar sebebiyle sular altında kaldı. 
Gürcistan'ın batı bölgesin

Gürcistan sular altında kaldı

Bilim dünyasını şaşırtan limon ve sarımsak mucizesi!

Sosyal medyanın fenomen ülkesi Rusya'dan ilginç kareler

Ağaçları binanın içinde bıraktı