İstanbul
  °C
İl Seç

HAVA DURUMU

Yaşadığınız şehrin günlük hava durumunu görüntüleyin

  • 3,4950
  • 4,1763
  • 145,67
  • 104.123
Reklamı Kapat

Efendi efendi maçı izleyin

'F.Bahçe'ye yenilirsek dünyanın sonu olur' sözünü futbolcuları motive etmek için söylediğini belirten Şener, 'Ligi 3. bitirirsek, 3 milyon lira fazladan para alacağız. Avrupa ciddi bir gelir kapısı. Bunun için önemli' dedi

Gürkan Ata
Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, büyük tartışma yaratan 'F.Bahçe'ye yenilirsek dünyanın sonu gelir' sözlerine açıklık getirirken, taraftarlarına mesaj gönderdi.
YÖNETİCİ Emin Kahraman'ın yeni işyerinin açılışında gazetecilerin sorularını yanıtlayan Şener, 'Sözümü anlamadıkları için eleştirdiler. Ben o sözü futbolcularımı motive etmek için söyledim. Oyuncularım bu tip maçlarda yenildikleri zaman şöyle demeç veriyorlar; 'Futbol bu, olur. Önümüze bakacağız.' Şimdi onu yasakladık. Önümüze bakma yok. Son maç çünkü. Dünyanın sonu olur yani. Ona benzer bir şey olur. Motive etmek açısından söyledim. Yoksa dünya devam ediyor tabii' dedi.
TAŞKINLIK YAPMAYIN
ZORLU maç öncesi taraftarlara çağrıda bulunan Şener, 'Benim taraftarlardan ricam; hiçbir taşkınlığa mahal vermeden, efendi efendi maç izlemeleri' diye konuştu. Sadri Şener, F.Bahçe maçının maddi ve manevi açıdan büyük önem taşıdığını da vurgulayıp sözlerine şöyle devam etti:
'KLASİKLİĞİN dışına çıkan bir derbi maç. Taraftarımızın nefesleri bitene kadar takımlarını desteklemelerini istiyorum. Maçı kazanmak istiyoruz. Ligi üçüncü bitirirsek, bu zamana kadar aldıklarımızın dışında 3 milyon liraya yakın fazla para alacağız. UEFA ciddi gelir kapısı. Bu nedenle önemsiyoruz Avrupa'yı.'
'UEFA'YA BAŞVURACAĞIZ'
DİSİPLİN Talimatı'nın 58. maddesinde yapılan değişikliğin iptali için Tahkim Kurulu'na yaptıkları başvurunun reddedilmesine değinen Şener, 'UEFA'ya da aynı müracaatımızı yapacağız. Bundan sonra UEFA'nın Türkiye hakkında vereceği kararı bekleyeceğiz. 11 Mayıs'ta Avrupa'ya gidecek kulüpler belirleniyor. 'Temiziz' falan diye. UEFA da ondan sonra cevap verecek. Türkiye'yi mi yasaklar, F.Bahçe'yi mi yasaklar, onları bilemiyorum tabi. Türkiye'yi yasaklarsa çok kötü olur' ifadelerini kullandı.
ERDOĞAN İLE RANDEVU
UEFA Genel Sekreteri Gianni İnfantino'ya mektup yazdıklarını ve 'Federasyonun verdiği karardan sonra bunu analiz ederiz' yanıtını aldıklarını hatırlatan Şener, '18 Mayıs'ta Şampiyonlar Ligi finaline davetliyim. Orada da UEFA Başkanı Michel Platini ile görüşeceğim' dedi. Şener, önümüzdeki hafta Trabzon'a yapacağı ziyarette Başbakan Erdoğan'la görüşme yapmak için randevu talep ettiklerini vurgulayarak, 'Bu konuları da görüşme imkanım olursa görüşeceğim' şeklinde konuştu.

 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan,Türk Hava Yolları(THY),'nın Boeing'e sipariş ettiği 40 uçaklık im

Cumhurbaşkanı Erdoğan THY-Boeing imza törenine katıldı

Haşlanmış yumurtanın suyunu sakın dökmeyin!

iPhone 8 çılgınlığı başladı

Dünyanın en acı karesi

En Çok Okunanlar