İstanbul
  °C
İl Seç

HAVA DURUMU

Yaşadığınız şehrin günlük hava durumunu görüntüleyin

  • 3.7912
  • 4.6641
  • 162.06
  • 117.521
SON DAKİKA HABERLERİ
Tümü
Reklamı Kapat

İnce’ye alkış, Bingöl’ü yaktı 

Kılıçdaroğlu, rakibi İnce’ye kurultay salonundan gelen yoğun alkıştan, bir dönem sağ kolu olan Tekin Bingöl’ü sorumlu tuttu. Bingöl yeni MYK’da geri göreve çekildi.  

Ercan Öztürk/ HABER MERKEZİ

CHP’nin Merkez Yürütme Kurulu belirlenirken, en büyük sürpriz ise partinin ikinci adamı Tekin Bingöl’ün İnsan Haklarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı yapılarak pasif göreve getirilmesi oldu. AKŞAM, Tekin Bingöl’ün geri göreve çekilmesinin perde arkasına ulaştı. Kılıçdaroğlu, kurultay günü rakibi Muharrem İnce’nin alkışlanmasından Bingöl’ü sorumlu tuttu. Kurultayda salon içerisine girecek kişileri belirleme görevi Bingöl’ün olduğu için faturası da ona kesildi. Bir başka gerekçe de kardeşinin ortağını PM listesine yazdırması oldu.   

KARDEŞ KIYAĞI TUTMADI  

Tekin Bingöl tarafından anahtar listeye yazılan  Ali Rıza Yılmaz, Bingöl’ün kardeşi Atilla Bingöl’e ait Şam Yapı’nın ortaklarından biri. Bingöl’ün şirketi bir süre önce aldığı 25 milyonluk ihaleyle gündeme gelmişti. Bu haberlerin ardından Bingöl’e örgüt içerisinde yoğun eleştiriler gelmişti. Bingöl kontenjanından bir isim PM'ye girdi

Tekin Bingöl kontenjanından  Haydar Akar ve eski danışmanı Ali Hikmet Akıllı CHP liderinin listesine yazıldı. Akar PM'ye girmeyi başarırken, Akıllı delegeden çizik yedi.

Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) ve Özgür Suriye Ordusu (ÖSO), Afrin´in güneybatısındaki Ebu Kabe ile H

TSK ve ÖSO Afrin´in güneybatısındaki Ebu Kabe ve Hacılar köylerini teröristlerden temizledi

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları

Şırnak'ta 3 PKK'lı terörist etkisiz hale getirildi

Vergi borcu olanlara müjde... 60 aya çıkıyor!

En Çok Okunanlar