HAVA DURUMU

Yaşadığınız şehrin günlük hava durumunu görüntüleyin

CHP'li vekil: Allah'tan korkmuyoruz!

CHP İstanbul Milletvekili Selina Doğan, genel başkanları Kemal Kılıçdaroğlu'nu aratmadı. CHP'li vekil Meclis'te yaptığı konuşmada büyük bir skandala imza attı.

Gündeme ilişkin konuların görüşüldüğü Meclis toplantısında CHP İstanbul Milletvekili Selina Doğan tartışmalara neden olacak sözler sarf etti.

"ALLAH'TAN KORKMUYORUZ"

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı eleştirmek isteyen Selina Doğan, Erdoğan'ın sözlerini çarpıratak "Her ne kadar Sayın Cumhurbaşkanı hukuku göz ardı etmeyi buyurmuş olsa da, 'biz Allah'tan değil, hukuktan ve bu ülkenin elden gitmesinden korkuyoruz" dedi.

Geçtiğimiz günlerde de CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı tarafsızlık konusunda kimsenin eleştirmeye cesaret edemediğini söyleyerek 'Allah'tan korkmayan biz cesaret edeceğiz ' demişti.

Haber Turu

Hainler 'Genelkurmay DAEŞ saldırısı altında' diye kandırmış!

FETÖ'nün darbe girişiminde bulunduğu gece tanklarda görevli askerler, komutanları tarafından "Genelkurmay, DAEŞ saldırıs...

Cumhurbaşkanı Erdoğan'a desteklerini böyle gösterdiler

Vatandaşlar, FETÖ'nün darbe girişimine tepkilerini ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'a desteklerini, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'n...

FETÖ'cü teröristlere bir tepkide ilahiyatçı akademisyenlerden geldi

İlahiyatçı akademisyenler bir bildiri yayınlayarak FETÖ'ye ve darbeci teröristlere tepki gösterdi.