• $ 5,7717
  • € 6,4003
  • 277.213
  • 95394.2
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

Başkan Erdoğan: Önümüzdeki günlerde Ankara'daki şehir hastanemizin açılışını yapacağız

Başkan Recep Tayyip Erdoğan, Sincan Toplu Açılış Töreni'nde önemli açıklamalarda bulundu. Erdoğan, "Sincan, 31 Mart'ta bir kez daha AK Parti diyor muyuz? 31 Mart'ta tercihimizi hizmet siyasetinden yana kullanıyor muyuz? 17 yıldır ülkemizi kalkındırmanın, milletimizin refahını artırmanın mücadelesini yapacağız. Önümüzdeki günlerde Ankara'daki şehir hastanemizin açılışını yapacağız." dedi

Başkan Erdoğan'ın açıklamalarından satırbaşları:

Sevgili Ankaralılar hepinizi hasretle, muhabbetle selamlıyorum. Bugün Ankara'nın en hızlı büyüyen ve büyüme potansiyeli taşıyan ilçelerinden biri olan Sincan'da olmaktan dolayı ayrıca memnuniyet duyuyorum. Sincan, tarihi ve insan zenginliği ile önemli bir ilçededir. Sincan'da insanlar ahenk içinde yaşıyorlar. Merhum Abdurrahim Karakoç 28 yıl Sincan'da yaşamıştır. Sincan işte böylesine büyük zenginliklere ev sahipliği yapmıştır. Sincan, tevekkülün, huzurun kıymetini çok iyi bilir. Bozkırın ortasından kurulan bu ilçemizi hergün ileri bir noktaya taşıyoruz. Sincan'ın nüfusu artmakla kalmıyor aynı zamanda yıldızı da parlıyor.

BUGÜN AÇILIŞINI YAPACAĞIMIZ 56 MİLYONLUK ESERLER...

Bugün açılışını yapacağımız 56 milyon liralık eserler çalışmalarımızın sadece bir parçasını oluşturuyor. Sincan için çok önemli müjdelerimiz. İki etaptan yapılacak bir Millet Bahçesi yapacağız. Sera Parkı'nın hemen üstünde kurulacak Millet Bahçesi, Sincanlıları sanatla ve sporla bir araya getirecek. Temelli Göleti Millet Bahçesidir. Bu eser Ankara'nın giriş kapısı diyebileceğimiz Temelli'deki göletin çevresinde olacaktır. Önemli projelerden biri de iki kilometrelik tramvay hattıdır. Belediyecilik AK Parti'nin işidir. İzmir körfezi pislikten, kokudan geçilmiyor.

ANKARALILARA MÜJDE ÜSTÜNE MÜJDE

Sincan, 31 Mart'ta bir kez daha AK Parti diyor muyuz? 31 Mart'ta tercihimizi hizmet siyasetinden yana kullanıyor muyuz? 17 yıldır ülkemizi kalkındırmanın, milletimizin refahını artırmanın mücadelesini yapacağız. Önümüzdeki günlerde Ankara'daki şehir hastanemizin açılışını yapacağız. Ankara'daki şehir hastanesi, Türkiye'nin en büyüğü olacak ve birkaç gün içerisinde inşallah açıyoruz.

Ülkemizi demokraside ve ekonomide önemli noktalara getirdik ama yapacağız daha çok iş var. Özellikle son 6 yılda maruz kaldığımız saldırılara baktığımızda doğru yolda ilerlediğimizi görüyorum. Herkes saldırıya uğrayınca köşesine çeker ve siner biz ise daha büyük atılımlar için silkelendik. Bölgesinde ve dünyasından sürekli yükselen bir Türkiye var. Ekonomimizin çökertilmeye çalışılmasının sebebi de budur.

ŞİMDİ FİYATLAR YARIYA İNDİ, DAHA DA İNECEK

Fırsatçılar her dönemde olduğu gibi bu dönemde de ortaya çıktılar. Kene gibi milletimizin sırtına yapışanlara asla izin vermeyeceğiz. Fırsatçı kimdir biliyor musunuz, elinde malı olduğu halde bunu piyasaya sürmeyip stokçuluk yapanlardır. Biz şimdi belediyelerimiz vasıtası ile sebze ve meyve satmaya başladık. Şimdi fiyatlar yarıya indi, daha da inecek. Sarımsakları depoda çürütüyorlar ama vatandaşa satmıyorlar.

Ekonomideki dalgalanmanın fırsatıyla fiyatları 3'e, 5'e katlayanlar ülkemize saldıranların değirmenine su taşımaktadır. Bay Kemal bunlarla uğraşıyor. Ya Bay Kemal sizleri SSK Genel Müdürü olduğun dönemlerden tanıyoruz. Hastaneye sağlıklı girenler hasta çıkıyordu. Siz ölüleri bile rehin aldınız.

Biz 17 yıldır milletimizle beraber ülkemizi büyüttüysek 2023 hedefimizi de milletimizle ulaşacağız. Şimdi sizlere sesleniyorum. Sincan, Büyükşehirde ve ilçemizde gönül belediyeciliğine sahip çıkmaya hazır mıyız?

Son dakika haberleri, son dakika haber, son dakika gelişmeleri
Son dakika haberleri

<p>Rusya Savunma Bakanlığı, S-300 Favorit hava savunma sistemini, füze saldırılarına karşı test etti

Rusya S-300´ü Füze Saldırılarına Karşı Test Etti

İşsizlik maaşı için şart koşulan 120 günlük 'prim ödeyerek sürekli çalışma' maddesi değiştiriliyor

Abant Gölü'nden daha büyük olacak... Doğaseverleri büyülüyor

Bir bölümü ziyarete açıldı turist akınına uğradı