• $ 5,7343
  • € 6,3677
  • 275.986
  • 96031.8
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

Başbakan Erdoğan konuştu

Başbakan Erdoğan Karaman'da halka seslendi.

İşte Erdoğan'ın konuşmasından satır başları...

-30 mart mahalli idareler seçimlerinde bize destek olan milli iradeye sahip çıkan Karaman'ı yürekten tebrik ediyorum. Bize yüzde 52 gibi bir oy oranıyla destek veren Karaman'a şükranlarımı sunuyorum. 

-12 yıl içinde Karaman çok değişti İnşallah Karaman'ı daha çok hizmetle buluşturacağız.

-Çok zorlu bir seçim sürecini geride bırtaktık. Sizler millet düşmanlarına, Türkiye düşmanlarına en güzel cevabı sandıkta verdiniz. 31 Mart sabahı Türkiye yeni bir güne uyandı. Ekonomimiz, kardeşliğimiz güçlenerek çıktı. 31 Mart sabahı yeni bir Türkiye doğdu. Vesayet kaybetti, milli irade kazandı. Millet yenilmez Türkiye eğilmez demiştik. Aziz milletimiz tarihin gördüğü en büyük alçaklıklardan birine karşı daha dimdik ayakta durdu. Kazanan yine millet oldu, yine milli irade oldu Türkiye oldu. 

-Bugün Karaman'da toplu açılış töreni düzenliyor medeniyet yürüyüşümüze devam ediyoruz. 268 trilyon liralık eser ve yatırımı hizmete alıyoruz.

-Eğitim alanında 20 tesisin açılışını da bugünkü törenle resmen gerçekleştiriyorum.

BAŞKA KİRLİ OYUNLARIN İÇİNE GİRDİLER

-2023 hedeflerimize sadece 9 yıl kaldı. İstikrarın huzurun kardeşliğimizin yara almasına asla müsaade etmeyeceğiz. 9 yıl sonra Türkiye'yi dünyanın en büyük 10 ülkesinden biri konumuna yerleştireceğiz. 12 yıl boyunca biz Türkiye'yi büyütmenin mücadelesini verirken birileri Türkiye'yi durudrmanın içine kapatmanın mücadelesini verdi.  Bu tuzakları aştık bütün tezgahları bozduuk. Milli iradeyi gölgelemek isteyenler 30 Mart'ta milletten gereken cevabı aldılar. 30 mart'ta kaybedenler şimdi başka kirli oyunların içine girdiler. İnşallah tarihimizde ilk kez Cumhurbaşkanımızı halkın oylarıyla seçeceğiz. Bu bir ilktir. Parlamentodaki dönen bazı oyunlara milletim sandıklarda cevap verecek. Milletim kendi Cumhurbaşkanını seçecek. 

-Biz bu süreçte asla gerginliklerin tarafı olmayacağız. Huzuru bozmak isteyenlere asla prim vermeyeceğiz. Biz bu makamlara hizmet için geldik. 

-12 yılda Karaman'a yapılan yatırım 6 katrilyon lira. 

'EVET' DEMEMİZ MÜMKÜN DEĞİL

-Biz bilişim teknolojisine karşı değiliz. Biz o teknolojiye ahlaksızlık yapanlara karşıyız. Biz vergi kaçakçılığı yapanların karşısındayız. Bu üllkenin başbakanına, bakanlarına hakaret...Bunlarla ilgili mahkeme kararları çıkacak bu şirket buna uymayacak. Buna evet dememiz mümkün değil. Bu millletin sırtında palazlananlara evet dememiz mümkün değil. Bu milletin ahlak değerlerine saldıranları savunanlar, tarih önünde hesap veremeyecek. Biz yolumuza emin adımlarla devam ediyoruz. 10 Ağustos'ta Karaman sandıkları patlatsın. AK Parti'nin bir cumhurbaşkanı adayı olacak. Bu adaya sahip çıkacağınıza inancımız sonsuzdur. 

KARDEŞÇE YÜRÜYORLAR

-Biz sizi Allah için seviyoruz. Benim başörtülü yavrularım okula gidebiliyor muydu? Ben baba olarak bunu yaşadım. yeğenlerimi kızlarımı kapıdan çevirdiler. 4 çocuğumun 4'ü de oradan mezun oldu. biz bunun çilesini çektik. Şimdi böyle bir dert kaldı mı? Artık başörtülü olarak üniversitesine gidebiliyor mu? Başı açık başı örtülü bir kavga var mı? Neydi bu zulüm ya? El ele kardeşçe yürüyorlar. Hala çıkmış CHP'nin genel müdürü bizi ayrımcılıkla suçluyor. 

-Utanmadan,sıkılmadan bizim hükümetimizi yolsuzlukla suçladılar.Fetvasını da Pensilvanya'dan aldılar. İnzivaya çekilmiş Pensilvanya'da. Konya'dan Karaman'dan daha güzel yer var mı? Gel buralarda inzivaya çekil. Dert başka. Nasip meselesi. Bunların okullarına çocuklarınızı vermeyin. Okullarında okuyan varsa alın. Devlet olarak biz ücretsiz olarak takviye kursu vereceğiz. Bunların yayın organlarını evlerinize sokmayın. Tavrınızı koyun bunlara. 

Son dakika haberleri, son dakika haber, son dakika gelişmeleri
Son dakika haberleri

<p>Altına yatırım yapanlar, diğer yatırım araçlarına güvenenleri geride bıraktı. Altının gram fiyatı

Altın Fiyatları Yükseliyor... Sahte Altını Anlamak İçin Ne Yapmalıyız?

İşsizlik maaşı için şart koşulan 120 günlük 'prim ödeyerek sürekli çalışma' maddesi değiştiriliyor

NASA'dan ilginç paylaşım... Sosyal medyayı salladı

Sele kapılan çocukluk hayalini yeniden yeşertmek istiyor