İstanbul
  °C
İl Seç

HAVA DURUMU

Yaşadığınız şehrin günlük hava durumunu görüntüleyin

  • 3.7742
  • 4.623
  • 161.36
  • 116.856
SON DAKİKA HABERLERİ
Tümü
Reklamı Kapat

AK Parti Sözcüsü Ünal'dan Zayed'e 'Fahreddin Paşa' tepkisi

AK Parti Sözcüsü Mahir Ünal, BAE Dışişleri Bakanı Zayed'in skandal paylaşımlarına sert tepki gösterdi. Ünal, "BAE Dışişleri Bakanı’nın yaptığı çarpıtma, yalan, kin, nefret ve tarihe ihanet dolu paylaşımı şiddetle kınıyoruz. Türkiye’yi ve Cumhurbaşkanı’mızı hedef alan bu tarz paylaşımların ne milletimiz ne de bölge halkları nezdinde hiçbir değerinin ve karşılığının olmadığı bilinmelidir." dedi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sözcüsü Mahir Ünal, Birleşik Arap Emirlikleri Dışişleri Bakanı Abdullah bin Zayed'in sosyal medyadaki paylaşımlarına sert tepki gösterdi.

Birleşik Arap Emirlikleri Dışişleri Bakanı Abdullah bin Zayed, sosyal medyada Türkiye karşıtı yapılan karalama kampanyasına destek vererek, çirkin propagandayı kendi sayfasından yayınladı.

Zayed, Iraklı bir Twitter kullanıcısının paylaşımını kendi Twitter sayfasında servis etti. Skandal paylaşımda şu ifadeler yer alıyor:

1916 yılında Türk Fahri Paşa'nın Medinetü'l Münevvere halkının hakkına girdiğini ve onların mallarını çaldığını, onları kaçırdığını, Şam'dan İstanbul'a "Seferberlik" ilan ederek , Medine'deki elyazması eserleri çaldığını biliyor muydunuz? İşte Erdoğan'ın dedelerinin Müslüman Araplarla ilişkisi buydu"

 

Kia yeni Forte modelini, dünyanın en hızlı araçlarından olan Lamborghini Aventador modeli ile karşıl

Kia Forte´yi Lamborghini Aventador ile yarıştırdılar

Bilim dünyasını şaşırtan limon ve sarımsak mucizesi!

Ertuğrul Bey ve Alpleri sonunda amacına ulaşıyor

Türkiye, Afrin operasyonu öncesi Rusya'yı uyardı: Hepsini kapatın!

En Çok Okunanlar