İstanbul
  °C
İl Seç

HAVA DURUMU

Yaşadığınız şehrin günlük hava durumunu görüntüleyin

  • 3,6756
  • 4,3359
  • 151,37
  • 106.926
Reklamı Kapat

Gezegenler bu hafta ne diyor?

Baharla beraber çiçeklerin açtığı, Ay ile Venüs'ün birbirini kucakladığı muhteşem bir döneme giriyoruz. Çok yakında Jüpiter ve Venüs'ün iletişimleri hayatımızı değiştirecek. Gökyüzünde sevgi var.

KOÇ / 21 Mart-20 Nisan
Evliliklerde, ortaklıklarda ve uzun süreli dayanışmayla ilgili her türlü diğer birlikteliklerde rahatlamaların ve gevşemelerin olabileceği bir dönemdesiniz. Bu günler, karar mekanizmanızı daha da güçlendirerek sıkıntı ve engellemeleri aşmanıza yardım edecek. Aynı etkiden, yaşamınızın her alanında faydalanmaya çalışmalısınız.

BOĞA / 21 Nisan-20 Mayıs
Önümüzdeki bir haftalık süreç içinde sağlığınıza daha fazla dikkat etmeye eğilimli olabilirsiniz. Bu dönem, beslenme ve uyku alışkanlıklarınızı gözden geçirmek, ihtiyaç duyuyorsanız da bir sağlık kontrolünden geçmek için iyi bir dönemdir. Kötü alışkanlıkları bırakmak, spora başlamak gibi kararlar da yine bu hafta gündeme gelebilir.

İKİZLER / 21 Mayıs-21 Haziran
Çocuklarınızın hayatlarında, yeni bir dönemi başlatacak olumlu gelişmeler yaşandığına dair haberler alabilirsiniz. Bunların bazıları, gecikmelerden ötürü endişe yaratmış süreçlerle ilgili olabilir. Doğum ve hamilelikle ilgili haberlerin de gelebileceği bu günlerde, özel ilgi alanlarınız veya hobilere daha fazla vakit ayırabilir ve böylece daha da keyiflenebilirsiniz.

YENGEÇ / 22Haziran-22Temmuz
Uzaklardan gelecek bazı kişileri evinizde misafir edebilirsiniz. Akrabaların, arkadaşların veya bağlarınız uzun süre önce kopmuş gibi görünen kişilerin sürpriz ziyaretleri olabilir. Bu süreç içinde, bazı aile üyeleri, uzaklarda gerçekleşen bir olaydan da bahsedebilir. Bu, iş hayatınızla ilgili bir gelişmeyi başlatacak nitelikte olursa şaşırmayın.

ASLAN / 23 Temmuz-23 Ağustos
İlişkilerinizde göreceğiniz bazı yaklaşımlar ve davranışlar, dünyayı izlerken edindiğiniz izlenimlerin niteliklerini değiştirmeye başlayabilir. Daha önce fark etmediğiniz bazı kavramların ayrımına varabilir, bunların iletişimlerde önemli roller oynadığını görebilirsiniz. Bu dönemde edinmeye başlayacağınız yeni izlenimlerin, ileriki günlerde sizi de değiştirmeye başlaması mümkün olabilir.

BAŞAK / 24 Ağustos-23 Eylül
Bazı beklenmedik masraflarla karşılaşabilirsiniz. İsteklerinize yenilip gereksiz alışverişler ve harcamalar yapmamaya da özen göstermeniz gereken günler geçireceksiniz. Tutumlu olmaya çalışın. Diğer taraftan, borçlar ve alacaklarla ilgili olumlu gelişmeler yaşamanız mümkün olacaktır. Bir çekilişten maddi ödül kazanma şansınız da var.

TERAZİ / 24 Eylül-23 Ekim
İnsanlara yaklaşımlarınızda değişiklikler olabilir. Bazı davranışlara daha hoşgörülü yaklaşabilir, olumsuz tutumları
bile alttan alarak, bunları benimsemiş kişilere ulaşmayı başarabilirsiniz. Bu, söz konusu sıkıntılar hakkında kişilerle konuşup, onları, daha olumlu hareketlere yönlendirmenizi sağlayabilir. Bir sıkıntıları varsa, empati kurmaya önem verin.

AKREP / 24 Ekim-22 Kasım
Duygusal hareketlenmeler, dönemin konularından olabilir. Bazı gelişmeler, üzerinizde psikolojik etki yaratırsa, bunun söz konusu gelişmelerle ilgili bazı girişimlerde bulunmanız gerektiğini ifade edeceğini bilmelisiniz. Hiçbir şeyi izlemekle yetinmeyin. Çevrenizde yardıma ihtiyacı olan kişiler olabilir, onlara yardım ederek kendiniz için de bazı olumlu şartlar yaratabilirsiniz.

YAY / 23 Kasım-21 Aralık
İş dünyasından bazı kişiler, sizi, yeni sosyal ortamlara dahil edebilirler. Bu ortamlarda sadece sosyal ilişkiler değil, iş ilişkileri de kurmanız mümkün olacaktır. Aşk hayatıyla da ilgili yeni şanslar yaratabilecek olan sosyal hayat etkileri, yakın çevrenizden kimi kişilerin vereceği desteklerle yaşamınızda şu anda ön planda olan önemli bir süreci tamamlamanızı sağlayabilir.

OĞLAK / 22 Aralık-20 Ocak
Kendinizi tanıtabileceğiniz günler geçireceksiniz. Fikirlerinizi ve planlarınızı anlatmanız daha kolay olacaktır. Bundan, özellikle de iş hayatında faydalanabilirsiniz. Bazı kişiler önerilerinize itirazlar getirebilir ancak onları ikna etmeniz imkansız değildir. Aklınıza gelenleri kendinize saklamayın, bakış açınızın gerçekçiliğini ve sağlamlığını göstermelisiniz.

KOVA / 21 Ocak-19 Şubat
Hukuki alana taşınmış bir anlaşmazlık sonunda çözülebilir. Yaşamın her alanında ortaya çıkan uyuşmazlıkları da dengeli yaklaşımlar benimseyerek gidermeniz mümkün olacaktır. Eğitimin de ana konulardan olacağı bu dönemde bir kurs veya özel bir eğitim programını planlarınıza dahil edebilirsiniz.

BALIK / 20 Şubat-20 Mart
Karşı cinsle ilişkilerin yoğunlaşacağı bir süreçten geçeceksiniz. Bu kişilerle anlaşmazlıkların ve zıtlaşmaların üzerine gitmeye başlayabilirsiniz. Hayatınızın herhangi bir alanında beklenmedik anlarda alacağınız bazı yardımlar da yine karşı cinsten kişilerden gelebilir. Aşk hayatında ise anlık, güçlü etkilenmeler söz konusu olabilir.
 

Gürcistan'ın batı bölgesi aşırı yağışlar sebebiyle sular altında kaldı. 
Gürcistan'ın batı bölgesin

Gürcistan sular altında kaldı

Bilim dünyasını şaşırtan limon ve sarımsak mucizesi!

Sosyal medyanın fenomen ülkesi Rusya'dan ilginç kareler

Ağaçları binanın içinde bıraktı