İstanbul
  °C
İl Seç

HAVA DURUMU

Yaşadığınız şehrin günlük hava durumunu görüntüleyin

Reklamı Kapat

Fiat 124 Spider’in üstü fuarda açılıyor

Fuarın en ilgi çekici modellerinden olan Fiat 124 Spider, şık tasarımı ve 1.4 lt 140 beygirlik motoruyla üstünü Autoshow’da açıyor. Yeni modelin satışı fuarla birlikte başlayacak.

Otomotiv tarihinin en popüler “roadster” modellerinden Fiat 124 Spider, yeni jenerasyonuyla İstanbul Autoshow’da otomobilseverlerin karşısına çıkıyor. Fuarla birlikte satışına başlanacak olan Fiat 124 Spider, hem manuel hem de otomatik şanzıman seçeneğine sahip olarak 1.4 litre 140 beygirlik benzinli motorla otomotiv tutkunlarının beğenisine sunulacak. Arkadan itişli yeni Fiat 124 Spider, gerek göz alıcı 'roadster' tasarımı gerekse güçlü teknik altyapısıyla ilk neslin başarısını daha da yukarılara taşımayı hedefliyor.

TÜM MODELLER FUARDA YER ALIYOR

Fiat,  yeni nesil 124 Spider modelini Türkiye’de ilk kez sergilemeye hazırlanıyor. Üretim, ihracat ve satış şampiyonu Fiat Egea Ailesi’nin yanı sıra tüm 500 Ailesi’nin de yer aldığı fuarda Fiat’ın en önemli yeniliğini temsil eden 124 Spider, fuarla birlikte satışa sunulacak.

Şık tasarım unsurları

Fiat 124 Spider, petek tasarımlı altıgen üst ızgarası, motor kaputu üzerindeki güçlü çizgileri ve yatay şekilde tasarlanan arka farları gibi özellikleriyle ilk nesil Spider modelinin güncel bir uyarlaması olduğunu ilk bakışta belli ediyor.

SPORTİF HATLAR

LED teknolojili ön ve arka aydınlatma gruplarının tasarımları aracın dinamik görünümüne katkıda bulunuyor.  Fiat 124 Spider, çift çıkışlı egzoz sistemi, alüminyum gri rengindeki takla barları ve ön cam çerçevesiyle fark yaratıyor.

Batman'da, Edip Solmaz bulvarı üzerinde yürüyen iki kız kardeşin tartışması daha sonra bıçaklı kavga

Batman'da kız kardeşlerin kavgası kanlı bitti

Süper Lig'de Avrupa yarışı kızıştı

Oğlu ve kardeşleri ile birlikte öldürüldü

ABD'nin nükleer denizaltısı yanaştı! Kuzey Kore tatbikata başladı

En Çok Okunanlar