• $ 6,0835
  • € 6,8198
  • 251.269
  • 86.072
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

Yasemin Şefkatli'den İdo Tatlıses'e duygusal mesaj

Yasemin Şefkatli sevgilisi İdo Tatlıses'in doğum gününü sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı duygusal mesajla kutladı.

Kısa bir ayrılık sonrası buzları eriten İdo Tatlıses ve sevgilisi Yasemin Şefkatli, geçtiğimiz günlerde barışmıştı.Yasemin Şefkatli sevgilisi İdo Tatlıses'in doğum gününü sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla kutladı. 

Şefkatli paylaşımına şu notu düştü: Sen... Nasıl anlatsam benim en güzel alışkanlığım. Ben seni kelimelere dökemem ki ne şanslıyım yaşıyorum seni. İyi ki doğdun sevgili, iyi ki dokundun hayatıma. İyi ki benim sırdaşım, en yakın arkadaşım, aşkım sen oldun teşekkür ederim bana her şey olduğun için, arkamda gölgem gibi durup beni hiç yalnız bırakmadığın için... Doğum günün kutlu olsun İdo’m

Öte yandan, Tatlıses'in doğum gününü annesi Derya Tuna da Instagram hesabından : "15.02.1992..Hayatımın en anlamlı tarihi ve Rabbim’in bana verdiği en büyük lütuf. Her zaman söylüyorum; Ben senden razıyım oğlum, Allah da senden razı olsun. İyi ki benim oğlumsun, iyi ki bizim oğlumuzsun..Bize böyle bir evlada sahip olmanın gururunu yaşattığın için sonsuz teşekkürler.. Yeni yaşın kutlu olsun..Sen benim nabzımsın." notu ile paylaştığı fotoğrafla kutladı. 

Son dakika haberleri, son dakika haber, son dakika gelişmeleri
Son dakika haberleri

Diyarbakır´da deri kapaklı, papirüs kağıdına yazılı, 36 sayfadan oluşan dini motifli kitap bulundu.

Diyarbakır´da Bin 400 Yıllık Kitap Bulundu

İşsizlik maaşı için şart koşulan 120 günlük 'prim ödeyerek sürekli çalışma' maddesi değiştiriliyor

Dört ülke Şahi209 için teklifte bulundu

Şenol Güneş'in vedası